320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti müstika, kuidas noored kutid nii ära väsisid võrreldes 30+ balkani turskadega. Sellest, et Liivak sööduga ALATI sekund hiljaks jääb ei tasu rääkidagi.

    Mängu iseloomustab see lõpu 6-2 rünnak- plönn

    Kommentaar


      Mitte et klubi president üldse mängul viibima peaks, aga sümboolne, et kui treenerid saavad hakkama sellise eksimusega, mis mängis väga tuntavat rolli edasipääsu võimalustes, siis samal ajal president otsustas hooaja tähtsaima mängu ajal sõpradega vutti mängida. Või tõesti kogu selles suures süsteemis pole ühtegi inimest, kes reegleid tunneks? Perekond Pohlaku puhul vähemalt eeldaks selliseid teadmisi. Flora süsteem on mu jaoks kõike muud kui sümpaatne, aga eile teleka taga tundsin ma end kui elupõline Flora poolehoidja, sest Eesti jalgpall tõesti vajas väga seda võitu, aga see, kuidas end taas nii täis lasti. Kurb.

      Kommentaar


        Ka mina ei saa aru, kuidas on see võimalik, et 30+ lihases mehed jaksavad joosta 120 minutit samal ajala neist jämedalt 10 aastat nooremad on juba 60nedna minuti peal pasteedid? Meenub kunagine hr. Jumala mõttekäik, mida parafraseerides saab öelda, et meie poisid avanevadki hiljem (sic) mis seal siis ikka, ootame kuniks allikud-liivakud-jne. on kõik 34+ küll siis läheb kangutamiseks nii et mättaid lendab aga seniks kasvatame häid inimesi hobustega töötama.

        Kommentaar


          Ma ei vaadanud mängu, kordusest vaatasin ainult penaltiseeriat, kui õhtul koju jõudsin. Seega mängu enda kohta ei oska midagi öelda.

          Küll on aga minu meelest Rauno Alliku (tahtmata teda isiklikult kuidagi solvata ega riivata, tegu on lihtsalt ühe näitega) ehe näide sellest, kuhu poole Premium Liiga liigub ja samas milline ma ei tahaks, et Premium Liiga oleks.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Krt see 4.vahetuse teema on küll uskumatu... Siin tuleks ikka Hennil ilmselt vastutus võtta ja avalikult vabandada. Ei ole ju ulmereegel, iga suvajorss teab seda pm Kõik muu on veel arusaadav, aga see ei mahu mulle pähe.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Ma ei vaadanud mängu, kordusest vaatasin ainult penaltiseeriat, kui õhtul koju jõudsin. Seega mängu enda kohta ei oska midagi öelda.

              Küll on aga minu meelest Rauno Alliku (tahtmata teda isiklikult kuidagi solvata ega riivata, tegu on lihtsalt ühe näitega) ehe näide sellest, kuhu poole Premium Liiga liigub ja samas milline ma ei tahaks, et Premium Liiga oleks.
              Ma lihtsalt huvi pärast, omamata mingit arvamust ühele ega teisele poole. Millega see Alliku kõigile ette on jäänud?
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                Ma lihtsalt huvi pärast, omamata mingit arvamust ühele ega teisele poole. Millega see Alliku kõigile ette on jäänud?
                Eilsest mängust ei tea. Minu vastus on liiga pikk, et seda mobla praegu trükkida. Kui kunagi vaba hetk on, püüan selgitada.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Jäi ka minule silma uskumatu vastupidavuste vahe nendel võistkondadel. Ei näinud ühtegi vastasmeeskonna mängijat venitamas ennast platsil nagu mitme noore Floraka puhul silma jäi lisaajal. Tulemus jäi puhtalt vastupidavuse taha.
                  JK Liverpool Pub

                  Kommentaar


                    Laiemalt võttes võis CL-st viigiga väljalangemine anda lootust koguda UEFA rankingus piisavalt punkte, et ülejärgmisel aastal saaks Eestit Euroopas jälle 4 klubi esindada, isegi kasuks tulla.
                    Nimelt loositakse EL 2. ringis Florale vastased samast seltskonnast, kes Floraga koos CL 1. ringist välja langesid. Lisaks eelkval. ringi kaotajad.
                    CL-s edasipääsemise korral oleksid tugevamad vastased, kellelt punkte noppida raskem, garanteeritud
                    Loota tuleb aga nagu ikka loosiõnnele.

                    Kommentaar


                      Võtke Johan-Kaspar Ivask ette ja tehke intekas. Kuulaks hea meelega, mis on fitness-treeneril öelda. Müstika, kuidas füüsiliselt niimoodi alla jäädi.. Kasper, teed ära? Võiks vähe teise nurga alt asja analüüsida küll. Aivari kommentaari tahaks ka kuulda. Kas räägib asjast või hakkab filosofeerima..
                      Last edited by Silver; 20.08.20, 10:50.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Flora eest oli väljakul mehi, kes on 237 korda Eesti koondist esindanud - Vassiljev maha, saame 118 mängu Eesti koondise eest. Kokku 12 mängijat, 8 kes viimase 12 kuu jooksul kutse saanud. Nendest 5 meest loetakse kui põhikoosseisu mängijad, mitmed on tublid varumehed ja tulevikutegijad. Suduval on paar Läti koondislast, paar Leedu koondislast ning ülejäänutest on mõned esindanud oma riigi noortekoondiseid kümnendate alguses.

                        SN Laivis jooksis läbi selline infokild Suduva keskmisest vanusest "Rasmus Voolaid: Vaatasin alustavate mängijate vanuseid: 33, 34, 33, 27, 32, 26, 31, 32, 23, 32, 32. Ehk siis kahekümnendates on kolm mängijat, päris vana koosseis."

                        Need 30-dates mehed olid füüsiliselt paremas vormis, kui Flora põhilised koondislased. Alliku ja Liivak tulid vahetustest sisse ja olid pärast 30 minutit rohkem läbi, kui Suduva 120 minuti keskväljamehed.

                        Sellisel tasemel mängijaid nagu Suduval on, on terve Saksamaa madalamad liigad täis, pane vaid sats kokku. Eelmise kahe aasta Luksemburg Dudelange oli täpselt kokku pandud põhiliselt Prantsusmaa, Belgia ja Saksamaa madalamate liigade meestest. Jõudsid kahel aastal järjest Euroopa Liiga alagruppi mängides väga korralikku jalgpalli.
                        Sellega nõus, et Flora oleks pidanud vastupidavusega üle olema, aga reaalsus oli vastupidine. See on selge, see on suur murekoht.

                        Aga ikkagi, miks peakski Flora mehed olema kuidagi osavamad kui suvad lambivennad balkanilt? Suures plaanis florakad samasugused lambivennad ju, ainult suurema koondisemängude saldoga. Ja see tingitud juba sellest, et Eesti koondisse kordades lihtsam saada kui Serbia, Horvaatia jne jne. 95% florakatest võiks samamoodi tasemelt olla saksa - prantsuse madalamate liigade mehed. Kohtusid kaks võrdset tiimi, oli võrdne mäng.

                        Kommentaar


                          Vahetuse teemasse natuke sündmuseid juurde. Flora arvestas, et võivad neli teha, aga kohtunikega suhtlus (kust tuli üldse signaal viie lubatud vahetuse osas) tekitas segadust: https://soccernet.ee/artikkel/floras...kitas-segaduse
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            No füüsise koha pealt tuleks natukene vaadata kuidas võistkonnad mängisid.

                            Suduva kulges rahulikult meeskondlikult palliga, samas Floral pidid ääred ja Sappinen meeletult sprinte tsoonidesse tegema kuna pallid anti alati jooksu peale. Ilmselgelt selline pooled korrad tühja jooksmine tõmbab su rohkem läbi kui aeglaselt ehitamine Suduva puhul.
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Pole just suur Flora fänn, aga väga kahju, et niimodi läks. Mõrudamaks selle kaotuse muudab veel see, et suudeti lõpu poole 3x sellist 99% väravast mööda lüüa, eriti härra Alliku...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas godzilla Vaata postitust
                                ... eriti härra Alliku...
                                Minuarust paistab Alliku vorm tõusuteel olema, mis annab lootust Euroopa liiga mängu(de)ks, kus ta loodetavasti ka väravavahist mõõda, väravasse suudab lüüa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X