320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Aga kuna taas kohtunikut mingit märget protokolli ei teinud siis nagu ikka ei juhtu midagi ja vend saab samamoodi edasi panna.
    Menetluse algatamine ei sõltu sellest, kas kohtunik tegi märke protokolli või mitte, vaid sellest, kas on rikkumine.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Huvitav, et teistes liigades ju arutatakse ka peale mängu komisjonide poolt karistused asjad eraldi üle? Videopildi põhjal varemgi otsusteid tehtud, et EJL peaks samamoodi talitama ja looma ikkagi võimaluse ka peale mängu videopõhjal karistusi määrata. See tundub kuidagi nii obvious asi, mida teha. Kui hetkel seda võimalust ei ole, siis kindlasti väga suur mõttekoht meie vutimaastiku edasiarendamisel.
      Menetluse algatamine ei sõltu sellest, kas kohtunik tegi märke protokolli või mitte, vaid sellest, kas on rikkumine. Samuti on võimalus igasuguste tõendite, sh videomaterjali põhjal menetlus algatada.

      Kommentaar


        Algselt postitas asdf Vaata postitust
        Menetluse algatamine ei sõltu sellest, kas kohtunik tegi märke protokolli või mitte, vaid sellest, kas on rikkumine.
        Selge, minu paha.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas asdf Vaata postitust
          Menetluse algatamine ei sõltu sellest, kas kohtunik tegi märke protokolli või mitte, vaid sellest, kas on rikkumine. Samuti on võimalus igasuguste tõendite, sh videomaterjali põhjal menetlus algatada.
          Aust öeldes olen sügavalt pettunud, et kevadise Kalju-Levadia karikamängu tegude eest ei saanud Jürgenson, Ossipov ja Tkatchuk pikemat karistust, kuigi tegemist oli ilmselge tahtliku vigastamiskatsetega.

          Kommentaar


            Väike episood teie Frankfurti väravalööjaga. Sai tal trennis ja ka kodus käidud.

            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Balaball nr. 23 - Vlasiy Sinyavskiy

            -esimesest lepingust
            -FC Puumast
            -Vitas Mališauskase lahkumisest väljakult
            -üleminekust Kaljust Florasse
            -Kohtumisest Pohlakutega
            -kuulsusest

            Lisaks 2 challenget ning tutvumine Vlasiy tüdruksõbraga.

            NB! Kui keegi väga head mulle soovib, siis pange laik.

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Väike episood teie Frankfurti väravalööjaga. Sai tal trennis ja ka kodus käidud.
              Värvikas ja mõnus kuju. Taaskordne super episood, seega kiitus tegijatele, hea vaatamine ja kuulamine oli!
              Nüüd kui on teada, kus Vlasi elab, loodame, et kodurahu säilib

              Kommentaar


                Kes eestikeelset kokkuvõtet tahab, siis Soccernet sai sellega hakkama: https://soccernet.ee/artikkel/eintra...sind-ja-soodab
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Pole kunagi kuulnud, aga kas Sinjavski räägib eesti keelt ka? Intervjuu andmisega saaks hakkama?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                    Pole kunagi kuulnud, aga kas Sinjavski räägib eesti keelt ka? Intervjuu andmisega saaks hakkama?
                    Räägib. Saab ja on andnud mitmel puhul.
                    Last edited by Kasper; 04.09.19, 23:23.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                      Pole kunagi kuulnud, aga kas Sinjavski räägib eesti keelt ka? Intervjuu andmisega saaks hakkama?
                      2 aastat tagasi.

                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Aga miks tal selline nimekuju on? Ma üldsegi mitte norimise pärast, aga mu teada eestivenelaste nimedel on häälduspärane transliteratsioon. Päris keeruline oli teda jalgpall.ee-st üles leida sedasi. Möönan, et lähitulevikus on ka eestlasi keeruline leida, mõnele on ikka väga fantastiline nimi pandud.
                        See on Vana-Vene nimi muide.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Sest ta on Власий mitte Власи.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Ma puhkan oma kohvrit.
                            Küsimus on ju selles, kuidas Eesti vabariik selle nime tema passi kirjutas
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Aga miks tal selline nimekuju on? Ma üldsegi mitte norimise pärast, aga mu teada eestivenelaste nimedel on häälduspärane transliteratsioon.
                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Küsimus on ju selles, kuidas Eesti vabariik selle nime tema passi kirjutas

                              varem lähtutigi tervest mõistusest, aga jah, uutest punasest eu-passist sa oma slaavi sõbra prantsus-pärasest transkriptsioonist lähtuvat nime enam ära ei tunne

                              (Hruštšovi nime kirjutatakse harjumusest siiski vanamoodi, mitte veel Khrushchev, mida anglo-ameerika keeleruumis miskipärast nii ka hääldatakse)
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                No nii, nüüd võib vist välja kuulutada, et Flora on 12 kordne Eesti meister! Olen siis esimene, kes Flora fännidest seda öelda märkab. Neilt võib vist vaid virisemist oodata, kas kohtunike, või kurat teab, mille üle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X