320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pink päris kesine ikka.

    Kommentaar


      Päris kohutav esimene poolaeg.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        Mängu esimeses pooles oli Flora kaitse väga passiivne. Poolaja lõpp juba oli mängu moodi. Kuigi Flora valdas rohkem palli ja tekitas mitu väga ohtlikku olukorda, said maltalased üldjoontes hakkama ja kontrollisid olukorda. Teisel poolajal tuleks tempot juurde panna. Maltalased on tasemelt selline Legioni ja Kalju vahepealne. Eesti liigas mängitakse kõrgema tempoga.

        Kommentaar


          1. poolajal ma vaatasin, kuidas valgele seinale rohelist värvi peale pandi ja see kuivas.

          Kui Flora tahab Euroopas võita, siis peab hakkama õppima aeglastele ja igavatele vastastele oma mängu peale suruma.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            1. poolajal ma vaatasin, kuidas valgele seinale rohelist värvi peale pandi ja see kuivas.

            Kui Flora tahab Euroopas võita, siis peab hakkama õppima aeglastele ja igavatele vastastele oma mängu peale suruma.
            Eestis peaks justkui seda saama harjutada hoolega.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Ma vaatasin, et Flora kõik valged mehed, nii on raske võita. Oleks vaja ühte tarka, kiiret ja tugevat mängijat juurde.

              Kommentaar


                Lõpuks võeti oma ära ja 2-0 seisul on juba Flora selge soosik. Vastaste vähemusse jäämine kasutati osavalt ära ja Sappinen tegi oma ära. Muidu tundus, et vastased suutsid Flora mängu halvata aga Flora ise ka oli veidralt liimist lahti. Samas tuleb tõdeda, et mängu alguses olid vastased Flora passiivsuse tõttu mõned ohtlikud olukorrad tekitamas, Flora väravale nad siiski ohtu ei kujutanud ja selgelt mitu head šanssi tekkis Floral veel. Kahju, et maltalaste väravavaht supertõrje lõpus tegi. 3-0 oleks juba väga kindel seis Florale.

                Kommentaar


                  Sappinen on ikka beast. Ei ole peale Operit olnud ühtegi ründajat olnud kelle puhul 1-1 olukorras tunned ennast väga kindlana et küll ta ära lööb. Sappi ikka beast selles osas. Suudaks nüüd ka välismaal läbi lüüa...
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Mu lemmikhetk, lisaks väravatele muidugi, oli see kui Flora fännid laulsid, et aitame Roosad Pantrid Euroopasse tagasi Ühest küljest paned puid, aga samas ajad üldist Eesti asja. Super!

                    Kommentaar


                      Flora teadis, et ollakse favoriit, aga selgelt hinnati vastast üle ja ikka kilomeetritega/kalendriga. Häälestus oligi selline, et hakkame teiste pallide pärast võitlema ja proovime kiireid üleminekuid jms, aga reaalsuses Hibernians oli nii sitt lihtsalt, et Flora polnud valmis ja ülehäälestatus sellises kohas maksabki kätte. Teine poolaeg riietusruumis ilmselgelt juba mindi uue plaaniga ja ilus võit.

                      Tegelt ei tohiks öelda, aga see paar on tehtud ja võõrsil võib juba Malta vahemere kliimat nautida

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Flora teadis, et ollakse favoriit, aga selgelt hinnati vastast üle ja ikka kilomeetritega/kalendriga. Häälestus oligi selline, et hakkame teiste pallide pärast võitlema ja proovime kiireid üleminekuid jms, aga reaalsuses Hibernians oli nii sitt lihtsalt, et Flora polnud valmis ja ülehäälestatus sellises kohas maksabki kätte. Teine poolaeg riietusruumis ilmselgelt juba mindi uue plaaniga ja ilus võit.

                        Tegelt ei tohiks öelda, aga see paar on tehtud ja võõrsil võib juba Malta vahemere kliimat nautida
                        Ma muidu ei saa öelda, et poolaja järel Flora midagi hullult juurde pannud oleks. Küll aga Malta klubi fitness (Nagu keegi Härra Mets mu selja taga seda nimetas) oli 60. minutiks nii madalal tasemel, kui üldse olla saab.

                        Siit on nüüd põhjust oodata edasipääs ja eurokoefi mõttes ka vähemalt võõrsilt saadud punktiga.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ma muidu ei saa öelda, et poolaja järel Flora midagi hullult juurde pannud oleks. Küll aga Malta klubi fitness (Nagu keegi Härra Mets mu selja taga seda nimetas) oli 60. minutiks nii madalal tasemel, kui üldse olla saab.
                          Sama oli märgata eelmine aasta mängus Floriana vastu. Ei teagi, kas Maltal ei pöörata sellistele asjadele tähelepanu, aga mängijate kestvus ongi selline 60 minuti ringis.

                          Aga kui üldiselt mängust rääkida, siis midagi erakordsemat kui Floriana see Hibernians endast ei kujutanud. Tundsin end terve mäng hästi ja olin kindel, et värav Flora poolt ära lüüakse. Tuli kaks ja sai veel ilusam. Seda, milline ja kas üldse on Malta klubi ründepotentsiaal, seda saab võõrsil näha. Tänase mängu põhjal liialt muretsema ei pea.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Samas see vastaste Wish.com-st saadud Lukaku oli alguses päris terav aga ajuvärk oli lõpus veidi meh.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Samas see vastaste Wish.com-st saadud Lukaku oli alguses päris terav aga ajuvärk oli lõpus veidi meh.
                              Kui sa mõtled seda venda, kes punase sai, siis no maitea...sööta ei osanud, löögid lendasid vist kõik üle katuse ja palli omaks ka ei saanud just väga tihti. Ainuke pluss ongi tema suur keha, tänu millele oskas palli katta vajadusel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                                Kui sa mõtled seda venda, kes punase sai, siis no maitea...sööta ei osanud, löögid lendasid vist kõik üle katuse ja palli omaks ka ei saanud just väga tihti. Ainuke pluss ongi tema suur keha, tänu millele oskas palli katta vajadusel
                                Sisuliselt Lukaku ManU fännide silmis ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X