320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa ka kogu probleemist aru. Käib avalikus kohas tegemas seda, mis on talle seadusega lubatud. Milles props? Ma imestan kohati sama palju, kui ma näen Flora mängijaid pärast mängu Peetri Pizzas pitsat ja kokakoolat joomas, aga see on täiskasvanute inimeste endi valik.

    P.s. ja see on ka arusaamatu, kuidas on suhtumine, et kui astud korra üle ukseläve spordibaari ja oled peagi Viiol valmis. Minu esimestest panustest on möödas 17 aastat ja endiselt mängin ainult siis, kui helistab neiu klienditeenindusest ja teatab, et mulle on mingi vinge kingitus arvel.

    Kommentaar


      päris võimsaid näiteid tuuakse siin, üks paneb mingeid naise sebimisi ja teine räägib peetri pizza näitest ja kogu tuuma on hoopis kuskil by far mujal. ma muidugi mõistan nende pühapäeva eesti jalgpalli huviliste demagoogiat, kes jõuavad staadionile harvemini, kui kodus pihku pannakse ja nende jaoks on sellised asjad pseudoprobleemid, kuid õnneks on ka päris palju inimesi, kes käivad iga mäng staadionil, on teinud seda siis 20 aastat või 10 aastat, aga näedsa, neid kotib, et asjad oleksid võimalikult proffessionaalselt tehtud ja meie jalgpallurid saaksid jalgpalluri vastutusest aru, mida neil oodatakse ja mis signaale antakse ja meil oleks läbi kunagise fc viljandi suguste klubide staatus, et see ongi fine viina juua prives üks päev enne mängu ja ka, et madis vihmanni suguseid saavad jalgpalluri vastutusest aru, siis jään oma seisukohale kindlaks, kui me soovime et meie liigat võetakse tõsiselt, siis käitugu ka mängijaid professionaalselt.

      Kommentaar


        Et kui käid staadionil, siis annab see sulle mingi moraalse õiguse teise inimese päevaplaani ja meelelahutuse osas?

        Ok siis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          P.s. ja see on ka arusaamatu, kuidas on suhtumine, et kui astud korra üle ukseläve spordibaari ja oled peagi Viiol valmis. Minu esimestest panustest on möödas 17 aastat ja endiselt mängin ainult siis, kui helistab neiu klienditeenindusest ja teatab, et mulle on mingi vinge kingitus arvel.
          Enamus inimestest ei saa loomulikult Viiolit, aga et kui mind see ei puuduta, siis probleemi ei eksisteeri? Eestis on eelmise aasta seisuga üle 5000 inimese, kes on seadnud endale mõne hasartmänguliigi piirangu. Ilmselt on kordades veel rohkem neid probleemseid mängureid, kes ei ole endale veel probleemi tunnistanud. Sportlane, kellel tekib hasartmängudega probleeme ning kelle enda etteastatele saab ka panustada, on mu arvates aga eriti haavatavas sihtrühmas, et mitte kaotada end rajalt, mis on õige ja mis nii õige ei ole. On avalik saladus, et nii mõnelgi Eestis tuntud sportlasel on olnud tõsiseid probleeme hasartmängudega, et naeruvääristada pole siin mu arvates küll miskit.

          Kams ajab koos Kruusi, Vara ja Rüütliga Betsafe podcasti, mille üheks osaks on ka spetsialistide ennustusvihjed. Ma ei tea, kas see oli Kamsi enda isiklik soov või Betsafe poiste nõuanne, et Kams taandada sellest saate osast. Poleks mingit probleemi, kui Kams virtuaalse rahaga jagaks mõtteid, et kas täna võidab Real või Barcelona, aga Kams on intelligentne inimene ja saab aru, et jalgpalli ametiisikuna ei oleks see õige signaal.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Enamus inimestest ei saa loomulikult Viiolit, aga et kui mind see ei puuduta, siis probleemi ei eksisteeri? Eestis on eelmise aasta seisuga üle 5000 inimese, kes on seadnud endale mõne hasartmänguliigi piirangu. Ilmselt on kordades veel rohkem neid probleemseid mängureid, kes ei ole endale veel probleemi tunnistanud. Sportlane, kellel tekib hasartmängudega probleeme ning kelle enda etteastatele saab ka panustada, on mu arvates aga eriti haavatavas sihtrühmas, et mitte kaotada end rajalt, mis on õige ja mis nii õige ei ole. On avalik saladus, et nii mõnelgi Eestis tuntud sportlasel on olnud tõsiseid probleeme hasartmängudega, et naeruvääristada pole siin mu arvates küll miskit.

            Kams ajab koos Kruusi, Vara ja Rüütliga Betsafe podcasti, mille üheks osaks on ka spetsialistide ennustusvihjed. Ma ei tea, kas see oli Kamsi enda isiklik soov või Betsafe poiste nõuanne, et Kams taandada sellest saate osast. Poleks mingit probleemi, kui Kams virtuaalse rahaga jagaks mõtteid, et kas täna võidab Real või Barcelona, aga Kams on intelligentne inimene ja saab aru, et jalgpalli ametiisikuna ei oleks see õige signaal.
            Ma ei naeruvääristagi, vaid arvan, et täiskasvanu peaks saama enda valikud teha ja kuskil avalikus kohas ja legaalselt panustamine on täpselt see valik, mida inimene enda riisikol teha võiks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ma ei naeruvääristagi, vaid arvan, et täiskasvanu peaks saama enda valikud teha ja kuskil avalikus kohas ja legaalselt panustamine on täpselt see valik, mida inimene enda riisikol teha võiks.
              endal riisikol võibki teha ning selle tulemus ongi just see, mida sambaz väljendas. kui de gea* täna õhtul kuskil manchesteri baaris kolme lohakat sebiks, pärast slotte grindiks ja siis kuskile kebabiputka ette ketiks, siis ta teebki senda enda riisikol. täiskasvanud mees jne, eksole.

              aga ta vastutab selle eest, et homme sotsiaalmeedia ja fännid ühel või teisel põhjusel kettas (nt seepärast, et see ei ole professionaalne käitumine).

              * oleks ma tema, siis pärast tänast mängu tõmbaks ka muidugi lukku ennast.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                endal riisikol võibki teha ning selle tulemus ongi just see, mida sambaz väljendas. kui de gea* täna õhtul kuskil manchesteri baaris kolme lohakat sebiks, pärast slotte grindiks ja siis kuskile kebabiputka ette ketiks, siis ta teebki senda enda riisikol. täiskasvanud mees jne, eksole.

                aga ta vastutab selle eest, et homme sotsiaalmeedia ja fännid ühel või teisel põhjusel kettas (nt seepärast, et see ei ole professionaalne käitumine).

                * oleks ma tema, siis pärast tänast mängu tõmbaks ka muidugi lukku ennast.
                Aa, ma ei saanud aru, et Kreida enne mängus sitta keeras ja öösel mürgeldas. Excusi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Seal saad maksta sularahas beti kinni ning jääb 0 jälge, et oleksid bettinud ning krediidiasutuste ees oled jätkuvalt pai poiss.
                  Aga siis seal saab ka ta vabalt Premium liigale bettida nii, et jälge maha ei jää?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                    Aga siis seal saab ka ta vabalt Premium liigale bettida nii, et jälge maha ei jää?
                    Kui nüüd mõtlema hakata, siis reaalselt peaks ta saama tõesti bettida ka oma mängudele ja Eesti jalgpallile täiesti vabalt nii, et jälge ei jää. Sest prindid arvutist pileti välja viid kassasse annad raha ja regatakse su pilet ära ning saad kupongi. Hiljem realiseerid ära.

                    Kommentaar


                      Ma isiklikult ei leia selles midagi halba, kui mängijad/treenerid käivad kasiinos mängimas ala. sõpradega pokkerit või siis blacki lauataga, sega muidugi eeldusel, et järgmine päev ei ole trenni või ongi hooaja paus. Teineasi on muidugi spordipanused, see on juba puhtalt eetika küsimus.
                      Kahjuks on ka Eesti liigas praegu neid mängijaid, kes isegi enda mängudele panustavad, neid võimalusi on piisavalt, et minne oma nime kasutada, aga see on enivei puhas debiilsus.



                      Algselt postitas ...Jumal...
                      Kasiinotöötajana saan kokku panna korraliku Eesti koondise (alg 11 + vahetusmehed), kes kaine või segi peaga kasiinos mängimas on käinud või teevad seda siiani.

                      Nii mõnigi praegustest Meistriliiga peatreeneritest on oma mängukirge piiranud vabatahtliku EMTA-s registreeritud keeluga, et neid kasiinodesse sisse ei lubataks. Mängijate hulgas on juhtumeid, kus on proovitud siseneda sõbra dokumendiga.

                      Aga eks jalgpallurite ringkond on samamoodi läbilõige ühiskonnast. Samad näited on ka korvpallurite, ehitajate, meelelahutajate, tippjuhtide ja muude ametite kohta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
                        Kahjuks on ka Eesti liigas praegu neid mängijaid, kes isegi enda mängudele panustavad
                        See on nüüd küll väga julge väide. Mind huvitab, millel see väide põhineb? Kindlal teadmisel või eeldusel, et seda on võimalik teha?
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Politseipargis on Hiltoni hotell, kus on Olybeti reklaam 1. korruse hiigelakna ulatuses, kus on peal rinnakad neidised ja meie Kostja, kes paneb oma puraka teele. Samu reklaame on ka teist Olybeti baaride akendel. Kõrval on vene kool ja lapsed kõnnivad iga päev mööda.

                          Kas see ei ole hullem, kui kuskil suletud akende all De Gea eksimustele bettiv mängija, kes seal muheleb?

                          Väidan, et vahet ei ole kummalgi juhul. Mängijad on eeskujud eelkõige sellega kuidas nad väljakul tegutsevad (loe lõppu!) . Kreida on platsil väga võitluslik ja keskendunud, mis on kindlasti NOORTELE eeskujuks. See, kui ta mängib kuskil kinnises baaris on tema isiklik lõbu või sõltuvus. Minu isa oli väiksena oma õueseltskonnaga suur Maradona fänn, sest nad nägid tema mängu ja see oli eriline. Nemad ei teadnud, et ta tegi rämedalt kokku ja pani naisi.

                          Loomulikult on sotsmeediaga tulnud kaasa see, et ka platsiväline on väga eksponeeritud, aga kuskil kinnises baaris see nii ju väga pole.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                            Politseipargis on Hiltoni hotell, kus on Olybeti reklaam 1. korruse hiigelakna ulatuses, kus on peal rinnakad neidised ja meie Kostja, kes paneb oma puraka teele. Samu reklaame on ka teist Olybeti baaride akendel. Kõrval on vene kool ja lapsed kõnnivad iga päev mööda.

                            Kas see ei ole hullem, kui kuskil suletud akende all De Gea eksimustele bettiv mängija, kes seal muheleb?

                            Väidan, et vahet ei ole kummalgi juhul. Mängijad on eeskujud eelkõige sellega kuidas nad väljakul tegutsevad (loe lõppu!) . Kreida on platsil väga võitluslik ja keskendunud, mis on kindlasti NOORTELE eeskujuks. See, kui ta mängib kuskil kinnises baaris on tema isiklik lõbu või sõltuvus. Minu isa oli väiksena oma õueseltskonnaga suur Maradona fänn, sest nad nägid tema mängu ja see oli eriline. Nemad ei teadnud, et ta tegi rämedalt kokku ja pani naisi.

                            Loomulikult on sotsmeediaga tulnud kaasa see, et ka platsiväline on väga eksponeeritud, aga kuskil kinnises baaris see nii ju väga pole.
                            Ah või see on siis kuritegu nüüd!???
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Ah või see on siis kuritegu nüüd!???
                              #metoo ajastu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Et kui käid staadionil, siis annab see sulle mingi moraalse õiguse teise inimese päevaplaani ja meelelahutuse osas?

                                Ok siis.
                                vaata mees, mind tegelikult ajab närvi kui mingisugune panso kooli õhtulehe ajakirjanikust ironiseerija, keda tegelikult ei huvita meie kohaliku jalgpalli sündmused üldsegi, tuleb siia ja hakkab mingist moraalist üldse rääkima, kui sa oled unustanud ära, mis on ajaloost toiminud mõndade flora meestega ja mis kuradima nalja on korraldatud seoses kihlveopaskadega, siis tule lihtsalt mõistusele. kui mäng saab otsa 17.45 ja 18.03 on rahvuskoondislane kuskil urkas tegemas mingeid panused, siis see on ja jääb nii eetiliselt valeks, kui üldse alla saab. ja klubi, kus ollakse eesti mõistes täielik tipptase, nii võimaluste, finantsiliste, taastumiste ja kõikide säärast spektrite alusel, ei saa lubada endale mitte ühtegi säärast olukorda, et tekiks isegi mingi kahtluseuss minusugusel selliste urkaste külalisel ja flora fännina.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X