320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle meenutas Flora suurturniiride Argentiinat ja Messit. Mängumehi justkui on, aga igal rünnakul peab palli iga hinna eest Kostjale andma. Pohui, kas tal on neli meest ümber või mitte ja pohui, kas mujal on vabamaid mehi.

    Kommentaar


      Radnicki koduleht teatab, et

      UEFA vahetas mängude järjekorda, avamatš on nüüd 11.07. Tallinnas.
      Põhjuseks, et Levadia-Stjarnan oli loositud toimuma samal päeval ja UEFA-le ei sobi kaks mängu samas linnas ühel päeval.
      Stjarnan olevat ette jõudnud sooviga mängida esimene mäng võõrsil.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        UEFA-le ei sobi kaks mängu samas linnas ühel päeval.
        Samal päeval ühel staadionil kaks mängu oleks ka päris keeruline pidada.

        Kommentaar


          Levadia võib Rakveres mängida.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Samal päeval ühel staadionil kaks mängu oleks ka päris keeruline pidada.
            Nhui nad üldse A.Le Coqil mängivad, kadugu Kadriorgu tagasi.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Läti federatsioon paneb 30-40% juurde + oli suhtkoht tasuta sissepääs.
              Isegi sellise arvestuse järgi oli rohkem rahvast. Ja eile oli ka tasuta sissepääs ju. Kõik tele 2 kliendid said tasuta pileti kahele.

              Kommentaar


                Algselt postitas VaatanEtte Vaata postitust
                Isegi sellise arvestuse järgi oli rohkem rahvast. Ja eile oli ka tasuta sissepääs ju. Kõik tele 2 kliendid said tasuta pileti kahele.
                Mina ei saanud.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Mina ei saanud.
                  Mul on kurb sinu pärast.

                  Kommentaar


                    Kas Flora peab tooma suvel tooma euromängudeks UEFA dela treeneri nagu eelmine aasta Pijpers pidi tooma? Või on Henn käinud koolitustel ja saab rahulikult euromängudel juhendada?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                      Kas Flora peab tooma suvel tooma euromängudeks UEFA dela treeneri nagu eelmine aasta Pijpers pidi tooma? Või on Henn käinud koolitustel ja saab rahulikult euromängudel juhendada?
                      Henn teeb hetkel PRO litsentsi seega peaks ok olema.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Ops, Igonen Floras. Ootamatu üleminek. Aland on seni minu meelest hästi hakkama saanud, aga nüüd siis ilmselt hakkab Igonen mängima.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Ops, Igonen Floras. Ootamatu üleminek. Aland on seni minu meelest hästi hakkama saanud, aga nüüd siis ilmselt hakkab Igonen mängima.
                          Kahtlen. Igonen on ebakindel, seda oli näha juba U23 mängus Inglismaaga. Aland on hetkel liiga kindel, et kartma peaks.

                          Kommentaar


                            Loomulikult peab iga mängija oma koha ise välja võitlema, aga üpris selge, et Igoneni "päästmine" ei tähenda seda, et ta siia istuma toodi. Sellisel juhul võiks juba kõrgemal tasemel teise väravavahi rolli täita. Kui nii peaks minema, siis Alandi seisukohalt muidugi väga frustreeriv olukord. Nii pikalt on esikinda staatust pidanud ootama ja teinud seda hooaja esimeses pooles veel väga korralikul tasemel, aga eks see olegi karm maailm.

                            Paplvaskis tuleks ka idee poolest nüüd kuskile laenule saata, aga ega neid kohti nüüd väga palju pole, kus mängida ka saaks.

                            Kommentaar


                              Naljakas. Igakord kui Flora fännidel on mingi tifo või mingi sõnum kellegile edastada, tuleb kari ei kuskilt välja jube tarku inimesi, kes teavad, kuidas peaks toimuma fänlus, kuidas peaks käituma moraalselt õige fänn, millised on õiged eetikakoodeksid. Mul on jäänud mulje, et eesti fänn tuleb üldjuhul jalgpalli asemele tennist vaatama. Kus liigne emotsioon on patt, ärge ometigi karjuge seal, kellele seda vaja on? Ma tulin ikka erudeeritult tennist vaatama ja laske mul rahus pirukat ja kohvi juua.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Naljakas. Igakord kui Flora fännidel on mingi tifo või mingi sõnum kellegile edastada, tuleb kari ei kuskilt välja jube tarku inimesi, kes teavad, kuidas peaks toimuma fänlus, kuidas peaks käituma moraalselt õige fänn, millised on õiged eetikakoodeksid. Mul on jäänud mulje, et eesti fänn tuleb üldjuhul jalgpalli asemele tennist vaatama. Kus liigne emotsioon on patt, ärge ometigi karjuge seal, kellele seda vaja on? Ma tulin ikka erudeeritult tennist vaatama ja laske mul rahus pirukat ja kohvi juua.
                                Kes kus midagi arvab?
                                Ma saan aru, et Toomile tehti mingi plagu. Aga mis see sisaldas või mis see oli, pole õrna aimugi.

                                Aga muidu, väga äge lüke Floralt. Tuua sisse ka välismaal mänginud mehi (kes ei ole veel karjääri lõpetamas). Meeldivalt ambitsioonikas!
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X