320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pennu olukord jäi tõesti segaseks. Justkui ei olnud tahtlikku käega mängu

    Kommentaar


      Algselt postitas SunWolf Vaata postitust
      Pennu olukord jäi tõesti segaseks. Justkui ei olnud tahtlikku käega mängu
      Mullegi tundus sama. Aga noh, eks mul on ka rohe-valged prillid muidugi natuke ees. Kordust tahaks ikkagi näha.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Julgeks väita, et Flora on mänguliselt hetkel aegade parim Eesti meeskond.
        ma küll ei tea, mida "mänguliselt" tähendab, aga 2006–2009 Levadia:

        4 x järjest Eesti meister;
        2006 UEFA kopsikus alistati Haka ja Twente, üheväravalised kaotused Newcastle'ile;
        2007 CLis alistati Makedoonia meister, kodus võideti 2-1 Crvena zvezdat;
        2009 CLis tehti Poola meistrile (Wisła) tuupi, kodus 1-1 vs Galatasaray.

        Kommentaar


          vb Levadia ei kvalifitseerunud Eesti meeskonna alla

          Kommentaar


            Props Flora, penalti oli veidi meh.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Props Flora, penalti oli veidi meh.
              Sind ei huvita ju Eesti jalgpall?
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kogu lugupidamine ja props, Flora! Tobe penalti las olgu, aga mehed tegid hea mängu ja väärivad kiitust!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                  ma küll ei tea, mida "mänguliselt" tähendab, aga 2006–2009 Levadia:

                  4 x järjest Eesti meister;
                  2006 UEFA kopsikus alistati Haka ja Twente, üheväravalised kaotused Newcastle'ile;
                  2007 CLis alistati Makedoonia meister, kodus võideti 2-1 Crvena zvezdat;
                  2009 CLis tehti Poola meistrile (Wisła) tuupi, kodus 1-1 vs Galatasaray.
                  Nahkpea mõtleb ilmselt mängupilti. Mäletan Wisla mängu, kus Levadia esimesel poolajal suutis tempoga kaasa minna ja juhtima asuda, aga teisel poolajal jäädi tugeva surve alla ja saadi viik.

                  Kommentaar


                    Oli hea teekond. Tore oli vaadata, et kummaski mängus vedelseepi põrandale ei kukkunud. Mängiti, võideldi ja paraku kaotati, aga loodetavasti ammutati järgnevateks euroseiklusteks eneseusku.
                    ROHE-VALGE SURMANI

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vask Vaata postitust
                      Nahkpea mõtleb ilmselt mängupilti. Mäletan Wisla mängu, kus Levadia esimesel poolajal suutis tempoga kaasa minna ja juhtima asuda, aga teisel poolajal jäädi tugeva surve alla ja saadi viik.
                      No seal Newcastle hooajal polnud Twentel A le Coqil Levadia vastu midagi teha.

                      Teemasse kah... Flora sa olid imeline, aga muidugi see on vaid 2. kvalifikatsiooniring ka. Hakkake nüüd rohkem edasi saama.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Sind ei huvita ju Eesti jalgpall?
                        Pole seda kunagi öelnud, esimene armastus pole tõesti olnud.. Aga igal mängul kus me kellegi teise vastu mängime, on alati pöialt hoitud meie satsidele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                          ma küll ei tea, mida "mänguliselt" tähendab, aga 2006–2009 Levadia:

                          4 x järjest Eesti meister;
                          2006 UEFA kopsikus alistati Haka ja Twente, üheväravalised kaotused Newcastle'ile;
                          2007 CLis alistati Makedoonia meister, kodus võideti 2-1 Crvena zvezdat;
                          2009 CLis tehti Poola meistrile (Wisła) tuupi, kodus 1-1 vs Galatasaray.
                          Absoluutselt ei püüa kuidagi Levadia saavutusi alahinnata, aga palliga mängus jääb toonane Levadia praegusele Florale alla. Loomulikult tulemused maksavad ja Levadial on palju rohkemat ette näidata.

                          Eks Levadial oli toona ka roppu moodi õnne. Twentega mängust meenub, et võõrsil oligi see nende värav kohtumise ainus võimalus üldse ja ülejäänud aja suruti nad täiesti omale poolele. Kotenko vist tegi ka seal hiilgemängu.

                          dnb, ma saan aru, et püüad siin mingit edevat nalja teha, aga väga hädine katse.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Ma olen uhke! Ma olen kuradi uhke!
                            Need kutid näitasid sisu, võitlusvaimu ja tohutut tahet.
                            Frankfurt pandi mõlemas mängus higistama ja treeneritelt hiilgav eeltöö ning taktika.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Võtan ka Flora ees mütsi maha. Kodus ilus mäng, aga et võõrsil suudeti samaväärne teha, müts maha taaskord!

                              Kommentaar


                                Kaks tähelepanekut tänasest mängust:

                                1) Muidugi väärib esiletõsmist iga see mees, kes Flora poolelt väljakul tööd rügas, aga Igonen oli kuidagi enda kohta jube kindel täna. Nii mängu avamisel kui tõrjetel.
                                2) Eesti koondis on vaese mehe Flora
                                Koondise põhimängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X