320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Järgmine hüpoteetiline lugu on fiktiivsete karakteritega.

    Järgmisel nädalal mängib Eesti jalgpallikoondis Leeduga ning AS teeb ettepaneku, et las VK aitab kaasa, et Leedu lööks vähemalt kaks väravat ning siis on võlg kustutatud, lisaks antaks boonusena veel kolme kuu jalgpalluriteenistus.
    See ei olnudki nii väga ammu:

    https://sport.postimees.ee/3017053/1...a-levadia-ridu

    Kommentaar


      Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
      Maksim Podholjuzini mänge vaadates on kohati tunne, et see pull kestab siiani. Viimane Flora-Levadia derbi oli jälle ehe näide. Olenemata korduvatest mäsadest on mees endiselt põhikoosseisus. Vot sellest ma ei saa aru. Olgem ausad, tema esitused on olnud pidevalt ikka täiesti alla igasugust arvestust..

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Maksim Podholjuzini mänge vaadates on kohati tunne, et see pull kestab siiani. Viimane Flora-Levadia derbi oli jälle ehe näide. Olenemata korduvatest mäsadest on mees endiselt põhikoosseisus. Vot sellest ma ei saa aru. Olgem ausad, tema esitused on olnud pidevalt ikka täiesti alla igasugust arvestust..
        See hooaeg on rabe olnud, varasemalt liiga parimaid
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Sellessuhtes, et selle Bettimise vastu ei saagi midagi teha. Lihtsalt Kreida puhul tekib küsimus tõesti, et kas peale sellist Derbyt 20 minutit hiljem Olybetis kohapeal panustada on okei ja ei oleks targem tõesti läbi sõbra/sugulase konto mängida internetis, et kõik ei teaks.

          Samas tulenevalt sellest on see selline ümber nurga pseudoprobleem, et kes tahab bettida see betib nagunii ja seda kontrollida on võimatu. Tee seda olybetis kohapeal või netis, mis sel vahet on lõpuks.

          Ma olen tegelikult enam kui kindel ühtegi reaalset näidet teadmata ega mingit infot omamata, aga raudselt on läbi kolmandate osapoolte panustad siseinfot teades enda mängudele. See on sellessuhtes ju ikkagi nii lihtne raha ja sellisele olukorda soosib ja siinse liiga väga madal palgatase isegi meisterklubides.

          Eks ta ebameeldiv nähtus ole, aga ega selle bettimise vastu ei saa ja need, kellele see väga ebaeetiline ja ebaprofessionaalne tundub peavad kurvalt nentides selle lihtsalt alla neelama.

          Kommentaar


            Arusaadav, kust see kõik alguse sai
            Hiljutises jalgpalli EM-valikmängus Valgevene vastu esmakordselt Eesti koondise algkoosseisus platsile jooksnud Vladislav Kreida üllatas pühapäevases Nõmme Kaljuga peetud liigamängus värske soenguga. Nimelt oli Kreida käinud juukselõikusmasina alt läbi nii, et pähe eriti midagi ei jäänudki.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              kui mäng saab otsa 17.45 ja 18.03 on rahvuskoondislane kuskil urkas tegemas mingeid panused, siis see on ja jääb nii eetiliselt valeks, kui üldse alla saab.
              Päris hea tempo, poiss pessu ikka jõudis?

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Päris hea tempo, poiss pessu ikka jõudis?
                Kreida oli kaartidega väljas.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Kreida oli kaartidega väljas.
                  Nagunii pettus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Nagunii pettus.
                    Kuulsin, et Kreida oli saanud 5G mastide põletamise eest kollased kaardid, huvitav et Sambaz veel seda teemat pole ülesse võtnud koos foto tõestustega

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Clingfilm
                      Oot oot
                      Nüüd läks kodaniku kampaania küll veidi lappesse

                      Eriti see osa "loetud minutid peale mängu.."
                      Kui sa pole ikka saanud aru probleemi olemusest, siis pühi prilliklaasid puhtaks ja loe Romario ja Punkti postitus mõttega 3x läbi, võib -olla siis jõuab sulle kohale.

                      Kommentaar


                        Tüüpidel mingi isiklik vimm sambaze vastu ja naeruvääristavad olukorda. See on siis teie arvates
                        ok, kohe peale mängu esimese bussiga sõita panustama?

                        Või kui ta ei vaatanud mängu, mis oleks imelik, siis istus juba mängu ajal seal, mis on veel imelikum?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Kui ma kellegile ei meeldi, siis on see täiesti fain ja aksepteeritav, mulle ka paljud inimesed ei meeldi, aga küll kui, mingid tegelased hakkavad naeruvääristama olukorda ja rääkima burksidest, pitsadest, sorostest ja mastidest ja võrrelda antud olukorda, ajalooga eesti jalgpallis selles olukorras ja neid ohte silmas pidades, mida Romario ja Punkt väga hästi seletasid, siis mul tekib ikka tõsine küsimus kas mõned inimesed on lollid või mängivad seda. Mu jaoks on üldjuhul teema ammendanud, ma loodan, et klubi on rääkinud Kreidaga ja ta on aru saanud, mis on õige ja vale proffijalgpallurina.

                          Kommentaar


                            Järgmine vaatus.

                            Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                            Politseipargis on Hiltoni hotell, kus on Olybeti reklaam 1. korruse hiigelakna ulatuses, kus on peal rinnakad neidised ja meie Kostja, kes paneb oma puraka teele. Samu reklaame on ka teist Olybeti baaride akendel. Kõrval on vene kool ja lapsed kõnnivad iga päev mööda.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Jalgpallurid võiksid olla nagu islamistidele Allah, et kuskil pildil ei tohi kujutada!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Kui ma kellegile ei meeldi, siis on see täiesti fain ja aksepteeritav, mulle ka paljud inimesed ei meeldi, aga küll kui, mingid tegelased hakkavad naeruvääristama olukorda ja rääkima burksidest, pitsadest, sorostest ja mastidest ja võrrelda antud olukorda, ajalooga eesti jalgpallis selles olukorras ja neid ohte silmas pidades, mida Romario ja Punkt väga hästi seletasid, siis mul tekib ikka tõsine küsimus kas mõned inimesed on lollid või mängivad seda. Mu jaoks on üldjuhul teema ammendanud, ma loodan, et klubi on rääkinud Kreidaga ja ta on aru saanud, mis on õige ja vale proffijalgpallurina.
                                Selles ongi küsimus, et kas klubi näeb mingit viga. Kui ei näe, siis on Kreida minu silmis puhas. Kui näeb, siis peab klubi teda distsiplineerima. Ehk iseenesest saan ma aru, kui Kreida liigub tõesti halvas keskkonnas. Lihtsalt foorumis selle pärast risti lüüa on ka veidi imelik, kuna loob nüüd ja igavesti Kreidale imeliku maine juurde.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X