320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Minu isiklik loomulikult. Eeldan et emakeeles on palju parem arusaada kui võõras.
    Selge. Lihtsalt mulle küll ei meeldiks kui keegi minu eest sõna võtaks ja oma arvamust minu oma pähe serveeriks. Teiseks , kas näiteks Zakaria emakeel on tõesti vene keel ?

    Kommentaar


      Algselt postitas ugla Vaata postitust
      Selge. Lihtsalt mulle küll ei meeldiks kui keegi minu eest sõna võtaks ja oma arvamust minu oma pähe serveeriks. Teiseks , kas näiteks Zakaria emakeel on tõesti vene keel ?
      Ljuboviga räägib küll laudsalt vene keelt see Zakaria. Eesti keelt pole ma teda puhumas kuulnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Ljuboviga räägib küll laudsalt vene keelt see Zakaria. Eesti keelt pole ma teda puhumas kuulnud.
        Ahah. Selge. Tubli on.Mina räägin ka ladusalt vene keelt , siiski ei ole see mu emakeel.Ehk siis minu küsimus on see , et miks sa võtad sõna teiste inimeste nimel ja avaldad seisukohti mis ei pruugi nende omadega ühtida ?

        Kommentaar


          Statistika huvides, et mina olen Stassi kuulnud juhendamas nii eesti kui vene keeles. Ilmselt sõltub asi natukene sellest, kellele parajasti midagi tarvis öelda on ja kes kaitse ja üldse väljakul mängivad

          Kommentaar


            Algselt postitas ugla Vaata postitust
            Ahah. Selge. Tubli on.Mina räägin ka ladusalt vene keelt , siiski ei ole see mu emakeel.Ehk siis minu küsimus on see , et miks sa võtad sõna teiste inimeste nimel ja avaldad seisukohti mis ei pruugi nende omadega ühtida ?
            Kle saa üle juba. Põhjendasin juba oma öeldut.

            Kommentaar


              Zaka on ju grusiin üldse. Vaevalt ta eesti keelt oskab.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Saan ikka küll.
                Ei saa ju.


                Eksid labaste asjade vastu.Mis ajast Kelder Tarvastus ning Allik, Sammul ja Klein Sõrves?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Zaka on ju grusiin üldse. Vaevalt ta eesti keelt oskab.
                  See mees on olnud ka aastaid noortetreener ja oskas omal ajal mingil määral
                  eesti keelt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kurrista Vaata postitust
                    See mees on olnud ka aastaid noortetreener ja oskas omal ajal mingil määral
                    eesti keelt.
                    ega sa Zakariat, Flora mängijat, Zauriga segi ei aja?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      ega sa Zakariat, Flora mängijat Zauriga segi ei aja?
                      sorri...minu viga oli täna L õhta

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Ei saa ju.


                        Eksid labaste asjade vastu.Mis ajast Kelder Tarvastus ning Allik, Sammul ja Klein Sõrves?
                        No see on väga väike viga ja eks ma parandan ta kohe ära ka, kui keegi üles otsib. See viga ei tõenda küll seda, et ma hakkama ei saa.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          No see on väga väike viga ja eks ma parandan ta kohe ära ka, kui keegi üles otsib. See viga ei tõenda küll seda, et ma hakkama ei saa.
                          urmar, sinu näol oleks ju suurepärane EJL president valmis, kes ei eksi kunagi!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            urmar, sinu näol oleks ju suurepärane EJL president valmis, kes ei eksi kunagi!
                            Ega ma ju ei väida, et ma ei eksi, lihtsalt parandan oma eksimused, mida pole just liiga palju, ruttu ära.

                            Kommentaar


                              Pedõk on ikka kohutav väravavaht, taaskord värav tema täielikust ämbrist kõrge palli korjamisel. Kas tõesti ei suudetud kasvõi Tulevikust Orglat tuua?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                                Pedõk on ikka kohutav väravavaht, taaskord värav tema täielikust ämbrist kõrge palli korjamisel. Kas tõesti ei suudetud kasvõi Tulevikust Orglat tuua?
                                Kus sa keset hooaega tood? Orgla pole vabaagent.. ja ega ta ka just eelmistel hooaegadel paremat muljet pole jätnud, Flora vastu pidevalt kobistab imeasju sisse ning 2007 TVMK vastu tehtud supertõrje meenub ka. Eks Pedõk pole nii kiiresti suutnud kohaneda esiväravavahi kohaga. Tuletagem meelde, et 2006 aastal oli meil sarnane seis kui nii Londak kui Aksalu tegid üsna hulle asju ja meile löödi otse nurgalöögist väravaid.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X