320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui nüüd tõesti mingi tobe vägikaikavedu käib, siis tahaks küll öelda, et mehed, ärge huiake. Koondisele on Venemaa (ja halvemal juhul ju ka Iisraeli, kui Piraaja terveks ei saa) mänguks keskkaitsjat vaja ja peale Bärengrubi ei ole ju sinna pmtslt mitte kui kuradi kedagi panna. Sellele keskkaitsjale oleks aga mängupraktikat ka ikka tarvis, pole nagu päris see koht, kus täitsa külmalt peale minna. Loodetavasti saavad asjad ikka joonde.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Kui nüüd tõesti mingi tobe vägikaikavedu käib, siis tahaks küll öelda, et mehed, ärge huiake. Koondisele on Venemaa (ja halvemal juhul ju ka Iisraeli, kui Piraaja terveks ei saa) mänguks keskkaitsjat vaja ja peale Bärengrubi ei ole ju sinna pmtslt mitte kui kuradi kedagi panna. Sellele keskkaitsjale oleks aga mängupraktikat ka ikka tarvis, pole nagu päris see koht, kus täitsa külmalt peale minna. Loodetavasti saavad asjad ikka joonde.
      Kui ikka häda käes võib alati proovida Lemsalut pehmeks rääkida, et veel paaril korral koondist esindada.

      Kommentaar


        Kahju küll, et Eesti klubidel hästi ei läinud, aga ootame järgmisi mänge Flora 0:3 kaotus on kodus ikka natukene palju, aga võtaks siit eeskuju valimistelt, et kes mänge vaatamas ei käi, ei tohi ka kritiseerida. Järelikult minu arvamust pole vaja arvestada.

        Kommentaar


          Bärengrub kuulub endiselt koosseisu, homme ilmub tegelik koosseis Flora kodukale, kus ta ka nimekirjas oma särginumbriga. Uudise sisestamisel oli lihtsalt väike näpuviga tehtud klubisiseselt. Õnneks on tegemist ainult väikse mistake'ga.
          "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

          http://runplus.wordpress.com

          "Fitness is a battle, welcome to the front line"

          Kommentaar


            huvitav

            Mis on saanud noorest Kallastest? Viidi kuhugi duublisse?

            Kommentaar


              Algselt postitas mahagon Vaata postitust
              Mis on saanud noorest Kallastest? Viidi kuhugi duublisse?
              ei ole kuhugi duublise viidud Ken mängib esindusmeeskonnas

              Kommentaar


                Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
                Bärengrub kuulub endiselt koosseisu, homme ilmub tegelik koosseis Flora kodukale, kus ta ka nimekirjas oma särginumbriga. Uudise sisestamisel oli lihtsalt väike näpuviga tehtud klubisiseselt. Õnneks on tegemist ainult väikse mistake'ga.
                Huvitav et see näpukas just Alot puudutas.
                Eile sai Ottiga räägitud ja täiesti arusaadav miks tal selline otsus tuli. Aga kõik pole veel kadunud, arvan et juunis on vend tagasi. Igaljuhul me ootame sind tagasi Ott!!!

                Kommentaar


                  Miks Ott sellise otsuse siis tegi?
                  Go Gunners!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sen Vaata postitust
                    Eile sai Ottiga räägitud ja täiesti arusaadav miks tal selline otsus tuli. Aga kõik pole veel kadunud, arvan et juunis on vend tagasi. Igaljuhul me ootame sind tagasi Ott!!!
                    räägi enda eest





                    kas jelle käibki ainult flora treeningutel ja mängudel enda kotte sügamas? uskumatu et sellised pühapäeva pallurid nagu ahjupera ja sido koondises on

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      räägi enda eest





                      kas jelle käibki ainult flora treeningutel ja mängudel enda kotte sügamas? uskumatu et sellised pühapäeva pallurid nagu ahjupera ja sido koondises on


                      Mine maga kaineks ennast@
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Õige eestimees, sido veel normaalne, aga Ahjupera koondises?
                        Aitäh, ju siis Jelle teab ainult Sportland ja Alekok Arenat, käib Flora mänge vaatamas. Kas ta ikka Kinki ei märka või on mingi jama tal? Pani ju kollased putsad jalga, et silma paistaks.

                        Kuidas Kaleviga 1-0

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                          Mine maga kaineks ennast@

                          siga kaine olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            siga kaine olen
                            kaine, aga ikkagi siga.

                            Kommentaar


                              Vähemalt on eestimees selle tülgastust tekitava levadia logo oma nime alt ära koristanud.See on tubli.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Art1 Vaata postitust
                                Vähemalt on eestimees selle tülgastust tekitava levadia logo oma nime alt ära koristanud.See on tubli.
                                kui sa veel ei tea siis praegun eestimehe avatar peaks olema Narva Transi logo.

                                edit: mul ei ole eestimehe vastu midagi.
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X