320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    heh, turvamehe näoilme teeb selle pildi eriti lahedaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Ma jätan päeva pealt kohvi joomise maha, kui seal homme kähmluseks ei lähe.
      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Aga davai kui kähmluseks ei lähe siis annan 500EEK selle jansa orgunnitava "Tuulemehe" jaoks
      meest sõnast.

      Kommentaar


        Algselt postitas tanelm Vaata postitust
        Sillamäe mäng!

        Nii Pildid ja lugu Delfis!!!

        Lugu on siin (fännidest)
        Kuradi hea kommentaar loole Delfis:

        Sillamäe tundub olevat justkui Eesti Leeds
        EDIT: Njah, tegelt peaks selle Sillamäe teemasse postitama
        308

        Kommentaar


          Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
          Rahu rahu, tegemist on rõõmujoovastusega peale mängu.

          Kommentaar


            Henri Anieri polnd mänguks isegi üles antud? ma niisama loodan, et äkki tüüp kuskil testimisel?

            Kommentaar


              Sillamäe - Flora pilte http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1525

              Kommentaar


                Algselt postitas tanelm Vaata postitust
                Ja pildid leiate siit
                mäed on mõnel mehel päris kõrged..

                Kommentaar


                  Ei taha teravat tõmmata, aga selle käeviskamise oleksid paar tüüpi võinud küll ära jätta.

                  Kommentaar


                    oskab öelda keegi, palju homsel karikamängul pilet maksab?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Ei taha teravat tõmmata, aga selle käeviskamise oleksid paar tüüpi võinud küll ära jätta.
                      Las pööbel elab ennast kusagil välja

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Ei taha teravat tõmmata, aga selle käeviskamise oleksid paar tüüpi võinud küll ära jätta.
                        Kui targad juuksed on lolli pea maha jätnud, siis kipub käsi lausa iseenesest ülesse tõusma. See on geneetiline defekt, mille omal ajal vana Aadu imetohtrid gaasinuusutamisteraapia abil välja oleks ravinud. Asjaosalised ise miskipärast muidugi arvavad, et 50 punkti kanti ulatuva IQga oleks nad Sinimägedes tiblasid tulistanud ja mitte Poola seebivabrikutes üheks seebi komponendiks olnud

                        Kommentaar


                          No kas peab nüüd väikse käeviskamise peale nii ärrituma, et mingeid seebivabrikute fantaasiaid levitama hakata?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            No kas peab nüüd väikse käeviskamise peale nii ärrituma, et mingeid seebivabrikute fantaasiaid levitama hakata?
                            Kui kiilakad pildil on Vana-Rooma ajaloohuvilised, siis loomulikult vabandan

                            Aga mis oleks siis õige reageering? Tuleks kiita õnnestunud nalja eest? Kutsuda koos neegreid peksma? Sellised taskunatsid tuleb kiiresti madalaks panna. Füüsiline noomitus aitab kah, järele proovitud. Kambakesi koos on vahvad kätt viskama, paari kaupa viskavad aga jälle väga kenasti varvast

                            Kommentaar


                              Pole mingi nali ju? Ära võta kõike naljana. Maailmas iga fännklubil on oma mingi sümbol millega väljendatakse ennast, keegi ei tee neid maha sellepärast sest nad on jalgpallifännid ja kuidagi peab erinema teisest jalgpallifännist.

                              Meie aga oleme nii võib-öelda matsid selle jalgpallifänluse kohapealt, et meil on kohe probleem lahti kui pildil tõstetakse käsi nähtavale - tule taevas appi.
                              Kas see on mingi kadedus Flora fännide vastu, et nad suudavad nii erineda teistest fännidest ja siis nokite nende kallal? Kalju fännid ka üritasid erineda, olid roosade kostüümide ja paljaste kõhtudega, aga näed jälle ei saanud kuna tuldi kohe foorumise tembeldama pededeks, ning alakad võiks oma koleda kõhu ära peita.

                              Ei mismuud, paneme tavalised riided selga ja lähme istume staadionile maha jalkat vaatama nagu vaataks baletti.. mulle sobib, kindlasti teile enamusele ka.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Pole mingi nali ju? Ära võta kõike naljana. Maailmas iga fännklubil on oma mingi sümbol millega väljendatakse ennast, keegi ei tee neid maha sellepärast sest nad on jalgpallifännid ja kuidagi peab erinema teisest jalgpallifännist.

                                Meie aga oleme nii võib-öelda matsid selle jalgpallifänluse kohapealt, et meil on kohe probleem lahti kui pildil tõstetakse käsi nähtavale - tule taevas appi.
                                Kas see on mingi kadedus Flora fännide vastu, et nad suudavad nii erineda teistest fännidest ja siis nokite nende kallal? Kalju fännid ka üritasid erineda, olid roosade kostüümide ja paljaste kõhtudega, aga näed jälle ei saanud kuna tuldi kohe foorumise tembeldama pededeks, ning alakad võiks oma koleda kõhu ära peita.

                                Ei mismuud, paneme tavalised riided selga ja lähme istume staadionile maha jalkat vaatama nagu vaataks baletti.. mulle sobib, kindlasti teile enamusele ka.
                                nooh.. oleks ma Flora fänn ning oleks ma antud seltskonnaga kaasas käinud ning siis teinud meeldiva reisi mälestuseks ühe ühispildi ja siis.. kodus KURAT!! Ma oleks äärmiselt pettunud, et pilt sellise jamaga ära rikuti. Aga õnneks see mind ei puuduta ning tunnen kaasa neile, kes minu eel pool kirjeldatud situatsiooni pidid läbi elama.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X