320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Palju on süüdistatud Flora 1.aprilli nalja ning siis otsustati vist, et võiks ühe sellise tõsisema praktilise nalja korraldada. Minu vajus küll suu lahti. Ma arvan, et see on selle hooaja üllatustulemus nr1.
    Kõik, mis tundub raske, on tegelikult lihtne ja kõik, mis tundub võimatu, võtab lihtsalt natuke rohkem aega.

    Kommentaar


      #47
      FC Flora - Narva Trans 1:6

      mis toimus... noh Flora ründas ja Narva lõi vasturünnakutest väravaid. Paistab et Florale sobib mäng tugevamate vastastega rohkem, kui saab ise kaitses olla ja siis vasturünnakutele mängida. Ise rünnakul olles unustatakse kaitse ikka täiega ära, eriti kui Piiroja kaitsest ründajatele appi läks. Hea mulje jätsid Narva poolt Kink ja Gruznov. Kink'il on tehnika ja pallitunnetus väga hea, ka väravasoont paistab olevat ning vasaku löök on väga tugev. Mängu parim värav oligi minu arvates Kink'i löök paremalt trahvikasti äärest vasaku jalaga otse lati alla. Gruznov - lööb alati oma kohad ära, kui võimalus antakse. Tundub, et Floral on täpselt samatüübiline mängija puudu - rünnatakse küll, aga pole meest, kes ära lööks.
      Aga ülikõva 1. aprilli tulemus Ei usuks, kui poleks näinud...
      Cerveza.

      Kommentaar


        #48
        tõesti paneb imestama et:
        1. flora kaotas
        2. lasti sisse 6 väravat
        ja see on minumeelest walus hooaja algus
        a see kindlasti õpetab ka florat et kaitse ei tohi longata.....

        Kommentaar


          #49
          Orginally posted by ROOTSI KUNN

          1apr. kohale tuleb minna igal juhul. Mäng saab olema ,kardan et FCFsuure ülekaalu tähe all. Kuid Narva on alati olnud võitleja ja lõpuni kusjuures. Eks näis ,mis saab.
          Ja Larseni tunnen nüüd unepealt kurat ära.:P
          Flora seekorde ülekaal mängus osutus küll oma võrgust võtmisele :P
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #50
            Originally posted by Ott

            Olen üsna kindel, et ta pääseb esmaspäeval Flora vastu väljakule, kuid ma ei usu, et ta väravat lööb, kuna Floral on väga-väga hea kaitse.
            Päris hea nali
            Jalgpallihaigla patsient #172
            Diagnoos: raskekujuline futboliit

            Kommentaar


              #51
              Originally posted by Rainman
              Päris hea nali
              Njah, ei oodanud floralt sellist aprillinalja...

              Igatahes hea, et Tarmo värava lõi, ja veel ilusa!!!

              Kommentaar


                #52
                Kohtumine Narva Transiga

                Jah esmaspäevane mäng oli küll üle kõigi ootuste.
                Aga heagi, et Piiroja lõi värava. Esimene poolaeg meeldis mulle isiklikult isegi rohkem (seisu poolest). Teisel poolajal praktiliselt iga Narva rünnak osutus väravaks. See oli huvitav, kuidas Kunn ütles mängu jooksuliga natukese aja tagant, mis seis tuleb ja niiga juhtus. Mina ühel momendil hüütsin "Klaariks", kuid seepeale tuli Narvalt 5 värav.
                Eriti nagu midagi ei oska öelda, kui et nad oleks võinud täpsemalt üritada ja joosta end ikka õige koha peale. Mitte et ühelt äärelt tuleb sööt Haavistule aga ta jookseb hoopis seljataha kuna oli tulnud liiga lähedale väravale. Ja selle tulemusena kogu rünnak luhtus, selliseid üritusi oli mitmeid.
                Vaatame ja ootame, et uus mäng toob parema tulemuse, seda eriti seetõttu, et mängidakse ju Tallinna Levadia vastu ja sedagi Flora treening väljakul.
                "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                http://runplus.wordpress.com

                "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                Kommentaar


                  #53
                  Nii poisid. Palun käige oma arvamused-ennustused homse Flora-Tln. Levadia mängu kohta lauale. Ise pakuksin nüüd kõva sauna Levadiale. Tõenäoliselt on Arno oma poisid peale esmaspäeva korralikult käsile võtnud ja nüüd võetakse lähimad kolm-neli liigamängu ülima tõsidusega. Pakuksin FCF-i 5-0 võitu. Väravad Kulikx2, Larsen, Saharov ja keegi veel.

                  Kommentaar


                    #54
                    Arvan ka ise, et Flora võidab homme suurelt. Peaksid vähemalt võitma enda ja fännide huvides, halba tulemust küll enam ei tahaks...

                    eks homme näeb

                    Kommentaar


                      #55
                      Taipohh kehvalt jälle!!!

                      Kommentaar


                        #56
                        Olime siis väikse seltskonnaga vaatamas seda Levadia ja
                        FCF-i mängu. Enamus rahvast oli Wismaris nagu arvata võiski. FCF- surus kõvasti ,kuid jälle sama probleem ,mis mängus Narva vasty, pole viimistlust. Momente oli kuhjaga ,kuid keegi ei saanud korralikult löögile. Vastane oli muidugi ka enamus aega 10 mehega kaitses. Mängu lõpptulemus oleks 3-1 pidanud olema ,kuid kohtunik Lattik jättis millegi pärast ühe värava lugemata, mis Levadia kaitsja jalast sisse läks. Ning FCF-i värava võib puhtalt Tibu kontole
                        kanda sest kukkus mees palliga oma väravasse. Tibu on minu meelest praegu täielikus alavormis ning ebakindel.
                        Esimest korda mängis siis Ray Frankel ning minu meelest tegi väga korraliku partii kuid mees vajab veel meeskonda sissesulamist.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #57
                          Järgmine FCF liigamäng 13. aprillil TVMK Tallinn - FC Flora Tallinn. Flora peab ennast kokku võtma. Kui ollakse hädas Narva Transi ja Tallinna Levadiaga, siis midagi head TVMK vastu muidu loota pole... Tõotab tulla kõva lahing! Loodan, et FCF saab oma "mõõnast" üle ja võidab...
                          Arsenal...

                          Kommentaar


                            #58
                            Ray Frankel

                            Pidi olema üks kõva luuserdaja. Mees pidi trennis hullult viilima ja näiteks laagris kus Flora käis (Turkmeenistan oli vist) oli mees esimesel päeval jalavigastuse saanud ja ülejäänud kaks nädalat oli vend lihtsalt teeselnud, et oi kui valus ja paha ning trenni teha ei saa. Kahju küll kui temasuguse klassiga mängumees niimoodi viilib ja tundub, et mees suhtub Eestisse ükskõikselt. Vaid ooteaeg siinolemine kuni pääseb kuhugi tõelisse liigasse mängima. Muidugi on see tõsi ka aga siiski võiks ta ennast vormis hoida ja kohalikule publikule natukenegi rõõmu teha.

                            Kommentaar


                              #59
                              ikka tollest frankelist


                              Originally posted by ROOTSI KUNN
                              Esimest korda mängis siis Ray Frankel ning minu meelest tegi väga korraliku partii kuid mees vajab veel meeskonda sissesulamist.
                              No ma ei tea. Mina nägin sellest kohtumisest küll vaid esimest poolaega (õhutemperatuur ja tuulepoiss olid üle taluvuspiiri), kuid seltsimees frankelit ei eristanud flora hallist massist peale nahavärvi miski. Levadialastel polnud tema ülemängimisega probleeme, poisi söödutäpsus oli praagipoolne, peamäng kehvapoolne. Oli selgelt aistitav, et ta pole südamega mängu juures.
                              Ok, siin võib olla tõesti mitu põhjust:
                              1) Nagu ütles ka treener- rayd kammitses ülepüüdlikkus vms. Kuid kordan, minu vaatevinklist polnud sellest püüdlikkusest, veel vähem ülepüüdlikkusest küll mingit märki.
                              2) Ray pole tolle kunstmuruga lihtsalt harjunud. Oleme ausad, murul ja kunstmurul mängimisel on ikka 2 vahet sees, need on peaaegu et kaks erinevat spordiala.
                              3) jne.

                              Võib-olla olen tema vastu liiga karm, nägin ju ainult ühte poolaega. Ning selles olen kindel, et murule pääsedes saab ta oma tehnikat ja värki paremini esile tuua. Igaljuhul loodan siiralt, et ta ennast lähitulevikus tõestab.
                              piis!

                              Kommentaar


                                #60
                                laagris kus Flora käis (Turkmeenistan oli vist)

                                Flora oli laagris Itaalias ja seal samas sai ka Frankiln vigastada.
                                Go Gunners!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X