320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hooaja tutvustamisel olid triibulistel särkidel nimed peal igaljuhul ja Pohlak mainis ka seda. Võib-olla valgetele ei ole jõutud panna veel

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      muide lükaks veel veidi õli tulle...

      mis sa arvad näiteks kui palju kaotaks fänne ManU kui klubi tabaks mingi täielik mõõn ja näiteks mingi hetk mängiks Inglismaal 4. liigas?

      palju kaotas Leeds United oma fänne?

      mis juhtuks Vapruse fänlusega kui klubi leiab end mingi hetk näiteks 4. liigast?

      ma arvan et klubi tulemusi pole mõtet alatähtsustada.
      Plaanisin küll teema juba lõpetada, kuid kuna küsiti nii otseselt, siis ka vastan.

      Reaalselt pole selline mõõn võimalik - see tähendaks pankroti ja seda muidugi ära jooksnud fännide tõttu:P Seega ma ei sea absoluutselt kahtluse alla, et kehvad tulemused tähendavad väiksemat fänniarmeed (midagi sellist väita oleks äärmiselt jabur).

      Küsimus millele ma enda postitusega vastasin oli see, miks peaks keegi FC Porto sugust meeskonda toetama? See küsimus oli üle kantud Florale.
      Kahjuks pole ma kursis, kas FC Portol on kõrgemal tasemel mängivaid linnarivaale, juhul kui on, siis "nullist" enda klubi valides ei tea ma tõesti miks keegi peaks Portot toetama. Juhul kui selgelt tugevamat samast kandist meeskonda pole (Nagu Tallinna FC Flora puhul), siis saab määravaks juba selgelt see, mis meeskond sümpaatsem on (see "rahvus, usk, juhtfiguurid, teised fännid" värk).

      Tõid teemasse sisse ka Vapruse - kui ikka klubi on sealt piirkonnast ainuke meeskond, mis võtab osa kohaliku liiga kahest kõrgemast astmest, siis keda üks kohalik jalgpallisõber toetama peaks? See kehtib ka FC Porto suhtes, kui talle ükski geograafiliselt lähedal asetsev meeskond tulemustega vastu ei saa.

      Kui nüüd kukutakse liigas kolinal allapoole, siis tähendab see:
      a) pankrot
      b) täielik amatöörlus (meie IV ja tingimisi III liiga), sellisel tasemel mängiks aga juba tervise pidamise korral ise, seega fännamisel pole suurt mõtet.

      Nii, nüüd aitab küll mulle sellest teemast, läheb juba liiga offtopicuks, edasi võin arutada muidugi postkastis, kui soovi on.

      Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
      Hooaja tutvustamisel olid triibulistel särkidel nimed peal igaljuhul ja Pohlak mainis ka seda. Võib-olla valgetele ei ole jõutud panna veel
      kusjuures triibulised on nüüd ka eurokõlbulikud, seda on hea meel näha
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Kihvt mäng oli eile, isa ei lasknd mind vaatam, ütles, et vahi telekast ja ega polnudki midagi kahetseda. Reporterid teevad ikka lõbusat juttu jee

        Eriti meeldis neile see Morosovi teesklemise lugu, oli pärast juttu kauemaks . Ei tea, kas Levadia arjutab seda?

        jeee

        Kommentaar


          Enne hooaja algust oli jutt ,et ka Flora avab omal mingi infopunkti ,vist oli Viru Keskus . Mis sellest ideest on saanud ? Kalju punkt tuleb vist Cola Plazasse nagu ma aru saan. ST.Patrikuga aga peab vist veel ootama ,kes see külma ilmaga ikka enne mängu õlut joob .
          FCF Forever

          Kommentaar


            küll jooks

            Kommentaar


              võtke alaealisi, küll joovad !

              Kommentaar


                Algselt postitas shefield
                Need alati mihklid selle jaoks ja neid ei koti ka sitt ilm.............
                Szolnokis on neid parema tiiva vendasi. Ma väga palju töölt koju minnes näinud noori tütarlapsi laua viina joomas seal kasiino nurga taga. Parem tiib tehke midagi rsk!

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Szolnokis on neid parema tiiva vendasi. Ma väga palju töölt koju minnes näinud noori tütarlapsi laua viina joomas seal kasiino nurga taga. Parem tiib tehke midagi rsk!
                  Noh kui mööda sealt pidevalt lähed,siis järgmine kord mine löö ise kord majja
                  sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                  Kommentaar


                    Õnnitlused Florale superkarika võidu puhul........=).....Jalgpalli ja korvpalli võrldus eelpool on üsnagi kohatu....Väga lihtsal põhjusel.......kui kossus hakkab mingi tulemus paistma 17 miljoni eest.....siis jalkas ei ole selle rahaga mitte kui midagi teha......Näiteks TWente eelarvega kui nad välja langesid ja Levadia võitis nad kodus oli 230 miljoni.....Belgradi Red Star oli 170 miljonit...ja mis selle raha saadi....jõuti Meistrite liiga 3 ringi....langeti välja.....Uefa karikasarjas said tol hooajal alagrupis viimase koha.......Leedu tippklubidel Kaunasel on näiteks 30 miljonit ja selle rahaga saavad nad hea õnne korral Meistrite liiga või Uefas 3 ringi, kuid reeglina seisab nende eest betoon 2 eelringi lõpus.....Loo moraal erinevalt kossust pole jalgpalli rahal garantiit, et tuleks edu (tegu on rindesõjaga, kus paiskad rindele resursse aga resultaat on väga väike).....kossus on aga paistvat edu tulevat.....Aga viimaste aastate Eesti majanduslik mõtlemine ongi ülesehitatud märksõnadel "Lõunaks Rikkaks" ja " ja kiire edu".......aga on unustatud märksõnad "jätkusuutlik areng" ning konkurentsi võime "pikemas perspektiiviks". Jalgpall aga keskendub nendel märksõnade aga ühiskonda huvitab aga kahjuks kiire edu..sprint, kes seda maratoni tulemuste nimel viitsib vahtida.....=)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bomb Vaata postitust
                      Õnnitlused Florale superkarika võidu puhul........=).....Jalgpalli ja korvpalli võrldus eelpool on üsnagi kohatu....Väga lihtsal põhjusel.......kui kossus hakkab mingi tulemus paistma 17 miljoni eest.....siis jalkas ei ole selle rahaga mitte kui midagi teha......Näiteks TWente eelarvega kui nad välja langesid ja Levadia võitis nad kodus oli 230 miljoni.....Belgradi Red Star oli 170 miljonit...ja mis selle raha saadi....jõuti Meistrite liiga 3 ringi.....=)
                      Kerge oleksoloogia ka sisse:
                      oleks Punatäht edasi saanud, oleks sinul treooriasse võimalik sisestada Rangersi eelarve jne jne
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Minu väikesest Superkarika pildi galeriist kokku meisterdatud video klipike, head vaatamist!!!
                        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                        http://runplus.wordpress.com

                        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                        Kommentaar


                          Hommikusi päevalehti ( netiversioonid) sirvides ei leidnud ühestki vihjet sellele ,et täna algavad Eesti Meistrivõistlused jalgpallis. Mängude reklaamist rääkimata . See eest oli näiteks spekulatsioone teemal ,kas Veerpalu jätkab peale olümpiat jne.
                          Siit järeldus ,et kui ise suur huviline ei ole aga võibolla läheks vaatama ,kui reklaami loeks siis esimese vooru ühe mängu kohta saad infot ,kui liigud kesklinnas ja näed juhuslikult Kalju välireklaame. Ajalehtedest küll midagi ei leia.
                          Vikerraadiost tuli eile ,teisi ei tea.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Hommikusi päevalehti ( netiversioonid) sirvides ei leidnud ühestki vihjet sellele ,et täna algavad Eesti Meistrivõistlused jalgpallis. Mängude reklaamist rääkimata . See eest oli näiteks spekulatsioone teemal ,kas Veerpalu jätkab peale olümpiat jne.
                            Siit järeldus ,et kui ise suur huviline ei ole aga võibolla läheks vaatama ,kui reklaami loeks siis esimese vooru ühe mängu kohta saad infot ,kui liigud kesklinnas ja näed juhuslikult Kalju välireklaame. Ajalehtedest küll midagi ei leia.
                            Vikerraadiost tuli eile ,teisi ei tea.
                            See on kivi liiga korraldajate kapsaaeda... Avapauk tuleks alati sureks puhuda, need söed hõõguks veel kaua edasi...
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Hommikusi päevalehti ( netiversioonid) sirvides ei leidnud ühestki vihjet sellele ,et täna algavad Eesti Meistrivõistlused jalgpallis. Mängude reklaamist rääkimata . See eest oli näiteks spekulatsioone teemal ,kas Veerpalu jätkab peale olümpiat jne.
                              See on ju täiesti normaalne ja aastast-aastasse niimoodi olnud. Mina pean seda loomulikult EJLi järjekordseks prohmakaks, et ühegi suure lehe toimetusest pole leitud ühte vahvat tüüpi, kes jalgpalliusku tõmmata ja läbi kelle uudiseid lehte pressida. Eks võib ju palvetada, et toimetusse eksib mõni isehakanud entusiast, nagu mõnel korral juhtunud on, kuid üldiselt see ei tööta. Miks midagi muutunud pole, noh, kes seda teab. Klubisid ma nii palju ei kotiks, kuigi nad võiks muidugi samuti aktiivsemad olla ja väljuneid otsida. Kuid hoo võiks vähemalt juhtivorgan sisse lükata.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                See on kivi liiga korraldajate kapsaaeda... Avapauk tuleks alati sureks puhuda, need söed hõõguks veel kaua edasi...
                                Olen sinuga täiesti nõus.
                                Jalkaliidus räägitakse ,et varsti pidavat siia tööle tulema mingid kaks turundusspetsialisti välismaalt. Mis nende täpsed tööülesanded saavad olema seda ma ei tea. Võibolla hakkavad ka ML-i turundama .
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X