320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Poolaja muljeid? Statsi järgi päris lubav
    Flora domineerib ja oleks küll päris räige pettumus kui siit edasi ei saaks. Muret teeb rünnakufaasis selliste loogiliste lahenduste leidmine, aga loodetavasti Henn ja co teevad riietusruumis ka mingid järeldused.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Suht nagu vaataks Legioni ja Kalevi premium liiga mängu vms.
      Tempo on maas ja keegi midagi väga teha ei oska.
      Flora siiski grammivõrra parem.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Tempo on maas.
        Tempot dikteerib vast ilm. 29 kraadi on meie mõistes ikka väga palav suveilm ja seal pole joogipausegi. Üllatav on ehk, et Floriana mängijad tunduvad selles leitsakus üsna sama läbi kui meie omad.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Mina panustan täna Frank Liivaku rehbilitatsioonile ja game winnerile.

          Kommentaar


            lamp jU
            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

            Kommentaar


              Teine poolaeg oli kehvem kui esimene. Sellist praaki, mida selles mängus näidatud on, ei mäletagi nagu Flora esituses, isegi Kostja arvele jääb trobikond valesööte.

              Kaitse on vähemalt päris korralikult hakkama saanud. Lukka on kaitsefaasis isegi päris meeldiv üllatus olnud. Kokkuvõttes on vastastel suht-koht sama, et ründefaasis on selgelt nõrgemad oldud kui kaitses.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Igaks juhuks mainin ära, et kui Florast keegi foorumisse satub, et nüüd saab 2 vahetust teha veel lisaajal .

                Kommentaar


                  Liivak tuleb ja teeb lisaaja lõpus ära rsk! Pange tähele, luuavarrest tuleb ka pauku! Kannatame nüüd rsk!

                  Kommentaar


                    Nii vähe kui mulle Liivak meeldib, siis mulle selline lahendus meeldiks. See oleks talle hea enesekindluse tõuge ja ka poeetiliselt ilus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Mina panustan täna Frank Liivaku rehbilitatsioonile ja game winnerile.
                      Rohkem sõnu pole vaja.

                      Kommentaar


                        Tuli ära rsk! Palju õnne! Mega!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Silver Vaata postitust
                          Liivak tuleb ja teeb lisaaja lõpus ära rsk! Pange tähele, luuavarrest tuleb ka pauku! Kannatame nüüd rsk!
                          Lisaaja lõpus ei teinud just, aga otsustava penalti lõi küll ära.

                          Kõige tähtsam tehtud ja edasi on saadud. Kuigi täna poleks vaja olnud mingit eneseületust ega über mängu, et see mäng normaalajal koju tuua.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Liivak tuleb ja teeb lisaaja lõpus ära rsk! Pange tähele, luuavarrest tuleb ka pauku! Kannatame nüüd rsk!
                            juhtustki


                            aga eesti kommentaatorid... kari flora mängijaid + tiim lendab väljakule, tekib rüselus, Sappinen saab punase ja Malta klubilane karjub "fair play???" ja eesti kommentaatorid ei tea ööd ega mütsi mis toimub, las ma täpsustan - "koroona" toimub ehk siis sedasi ei oleks pidandud mängijad väljakule lendama..

                            mis puudutab sappineni siis ilma temata oleks lootusetu Zagrebi vastu aga eks UEFA vaatab punase üle. Muideks top 5 2020 scorers on sappinen jagamas viiendat/neljandat kohta.
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                              juhtustki


                              aga eesti kommentaatorid... kari flora mängijaid + tiim lendab väljakule, tekib rüselus, Sappinen saab punase ja Malta klubilane karjub "fair play???" ja eesti kommentaatorid ei tea ööd ega mütsi mis toimub, las ma täpsustan - "koroona" toimub ehk siis sedasi ei oleks pidandud mängijad väljakule lendama..

                              mis puudutab sappineni siis ilma temata oleks lootusetu Zagrebi vastu aga eks UEFA vaatab punase üle. Muideks top 5 2020 scorers on sappinen jagamas viiendat/neljandat kohta.
                              Sappinen sai teise kollase mitte punase. Seega edukalt apelleerida peaks võimatu olema.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Temp0 Vaata postitust
                                juhtustki


                                aga eesti kommentaatorid... kari flora mängijaid + tiim lendab väljakule, tekib rüselus, Sappinen saab punase ja Malta klubilane karjub "fair play???" ja eesti kommentaatorid ei tea ööd ega mütsi mis toimub, las ma täpsustan - "koroona" toimub ehk siis sedasi ei oleks pidandud mängijad väljakule lendama..

                                mis puudutab sappineni siis ilma temata oleks lootusetu Zagrebi vastu aga eks UEFA vaatab punase üle. Muideks top 5 2020 scorers on sappinen jagamas viiendat/neljandat kohta.
                                Kõik lendasid platsile ja Sappinen sai üksi kollase? St ma ei saa ikkagi pihta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X