320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Publikunumbrid seda keelt küll ei räägi, et kella ühestele mängudele hirmus tung lastega perede poolt oleks. Mu arust ka kella ühesed mängud on halb lahendus (ja küsimus ei ole ainult selles, et kindlasti märjukese alla saaks võtta) ja ega ausaltöeldes jalgpallifännide seast ka kedagi ei tunne, kes neid hindaks. Eriti jabur tundub see olukorras, kus me üritame mänge hajutada ja siis kaks mängu Tallinnas on pühapäeval kell 1. Mu teada ei ole jalgpallifännide seas sellelaadset uuringut tehtud, et mis mängupäevi ja kellaaegasid huvilised eelistaksid. Kui tõesti jalgpallirahvas neid sooviks, siis oleks see igati fine ka minu poolt, aga kahtlen, kas see oleks just eelistatud mänguaeg.

    inimene, kes ajas end kella üheks Kadriorgu kaks nädalavahetust järjest, et vaadata riigi kõrgeimat jalgpalliliigat olukorras, kus staadionil oli alla 100 pealtvaataja, mis aastal 2020 isegi covid ajastul on kurb tõdemus.
    okei, Romario. ma küsin su käest otse, et kui võtaksime kõiki (noh, sinu hinnangul) eksisteerivaid muutujaid arvesse, siis milline oleks +EV käitumine? Võttes arvesse tänast konteksti ja et me ei võrdle riikidega, mis ei ole samas faasis kus meie oleme. Kas long term +EV on pidada mängu P kellaaegadel:

    13:00
    15:00
    17:00
    19:00
    21:00

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      okei, Romario. ma küsin su käest otse, et kui võtaksime kõiki (noh, sinu hinnangul) eksisteerivaid muutujaid arvesse, siis milline oleks +EV käitumine? Võttes arvesse tänast konteksti ja et me ei võrdle riikidega, mis ei ole samas faasis kus meie oleme. Kas long term +EV on pidada mängu P kellaaegadel:

      13:00
      15:00
      17:00
      19:00
      21:00
      Kevadel ja sügisel ideaalsed mänguajad minu hinnangul oleks 15-17 algusega. Suvel 19:00. Laupäeval kui tingimused lubavad, siis 17-19. Rohkem kasutada reedeõhtuseid mänge ja argipäevadel ei tohiks Tallinnas alata ükski mäng enne 19. Väiksemates kohtades 18.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Kevadel ja sügisel ideaalsed mänguajad minu hinnangul oleks 15-17 algusega. Suvel 19:00. Laupäeval kui tingimused lubavad, siis 17-19. Rohkem kasutada reedeõhtuseid mänge ja argipäevadel ei tohiks Tallinnas alata ükski mäng enne 19. Väiksemates kohtades 18.
        Ma ei osanud siin varem mõelda nii, aga ma olen tammale sattunud viimase 2 kuu jooksul vist mingi 4 korda perega. Jalka meeldib, oleks mäng. Aga need hetked on päeval.

        ja mu küsimus sulle tegelt ei olnud eesmärgiga saada teada su eelistet kelllaegi vaid kaasuvaid põhjendusi, võttes arvesse olemasolevat olukorda. Et noh, kui Flora tänasele fännklaabile on P kell 13 lappes, siis kas noh, Eesti jalgpalli jaoks ei oleks ehk long term kasulik see 13:00 aeg? Kesa jutt, tahaks kajaka panna, aga ei julge, sest äkki on iroonia ikkagi

        Ilmselt jah, mingile klaabi vennale on see lappes ja tekitab foorumis frustratsiooni. Aga me ei ole välismaa tippklubid, kus huvi seos kellaajaga on väike. Me kasvatame täna peale uusi poisse ja no kui mu tatt tahaks P kell 19 minna statale, siis ma ei lubaks Sest homme on koolipäev. 30 aastasele fännile on see jah muidugi fun.

        Aga me vist ei ole Eesti jalgpallis selles faasis, kus me peaksime mõtleme 30 aastasele fännile. või? Lihtsalt mõtterendus

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Ma ei osanud siin varem mõelda nii, aga ma olen tammale sattunud viimase 2 kuu jooksul vist mingi 4 korda perega. Jalka meeldib, oleks mäng. Aga need hetked on päeval.

          ja mu küsimus sulle tegelt ei olnud eesmärgiga saada teada su eelistet kelllaegi vaid kaasuvaid põhjendusi, võttes arvesse olemasolevat olukorda. Et noh, kui Flora tänasele fännklaabile on P kell 13 lappes, siis kas noh, Eesti jalgpalli jaoks ei oleks ehk long term kasulik see 13:00 aeg? Kesa jutt, tahaks kajaka panna, aga ei julge, sest äkki on iroonia ikkagi

          Ilmselt jah, mingile klaabi vennale on see lappes ja tekitab foorumis frustratsiooni. Aga me ei ole välismaa tippklubid, kus huvi seos kellaajaga on väike. Me kasvatame täna peale uusi poisse ja no kui mu tatt tahaks P kell 19 minna statale, siis ma ei lubaks Sest homme on koolipäev. 30 aastasele fännile on see jah muidugi fun.

          Aga me vist ei ole Eesti jalgpallis selles faasis, kus me peaksime mõtleme 30 aastasele fännile. või? Lihtsalt mõtterendus
          selle sama tulevase põlvkonna puhul ma ei näe mingit erinevust, kas kick-off oleks 1 või 3, aga kui ma 8st 5ni tööd laseks ning nädalavahetusel rihma veidi lõdvemaks, siis ma ajaks kargu parimal juhul alla 11 paiku ning kindlasti pole esimene sihtkoht mingi statka kui just pead parandada ei taha. ma olen nõus, et nende 30-40 aastaste fännide nimel ei tasu suuri erisusi teha, sest nendega mingit vutikultuuri enam ei ehita, aga nendel inimestel on veidigi võimalus teha statkakogemus nooremate põlvede jaoks ägedaks. ma ei tea kui atraktiivne vaatemäng see jalgpall tänapäeva noorte jaoks enam on, sest actionit väga ei toimu, aga kui kesa sõpradega pürot laseb, siis vähemalt väliselt tundub noorte jaoks meeldivat. aga peamine küsimus on see, et miks oma klubi noortemängud tihti kattuvad esindusmeeskonna mänguajaga. see on probleem millega tuleks tegeleda.

          eks välismaal käidud nendel mängudel ka, kus kohaliku aja järgi 12-13 vahel hakkavad ja baarid hommikul kell 8 januseid täis on.

          aga miks pühapäeviti kevadel ja sügisel 15-17? sest ei ole kellegi jaoks liiga vara ega ka hilja. kõik saavad oma vajalikud toimetused ära teha ja õhtu on veel vaba. miks suvel 19? sest kes tahab teeb maal oma aiatööd ära, kes tahab veedab päeva rannas. miks reede on hea? sest lapsed on rõõmsad, et koolinädal on läbi ja täiskasvanute jaoks pole midagi paremat kui teha kerge soojendus ning hiljem peole minna.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Ma ei osanud siin varem mõelda nii, aga ma olen tammale sattunud viimase 2 kuu jooksul vist mingi 4 korda perega. Jalka meeldib, oleks mäng. Aga need hetked on päeval.

            ja mu küsimus sulle tegelt ei olnud eesmärgiga saada teada su eelistet kelllaegi vaid kaasuvaid põhjendusi, võttes arvesse olemasolevat olukorda. Et noh, kui Flora tänasele fännklaabile on P kell 13 lappes, siis kas noh, Eesti jalgpalli jaoks ei oleks ehk long term kasulik see 13:00 aeg? Kesa jutt, tahaks kajaka panna, aga ei julge, sest äkki on iroonia ikkagi

            Ilmselt jah, mingile klaabi vennale on see lappes ja tekitab foorumis frustratsiooni. Aga me ei ole välismaa tippklubid, kus huvi seos kellaajaga on väike. Me kasvatame täna peale uusi poisse ja no kui mu tatt tahaks P kell 19 minna statale, siis ma ei lubaks Sest homme on koolipäev. 30 aastasele fännile on see jah muidugi fun.

            Aga me vist ei ole Eesti jalgpallis selles faasis, kus me peaksime mõtleme 30 aastasele fännile. või? Lihtsalt mõtterendus
            Ei jaksa seda tuleviku ja protsesside möga ära kuulata. Kõik on tuleviku nimel juba viimased 30 aastat siin Eesti jalgpallis. Tahaks praegu ka käia normaalsel ajal staadionil nädalavahetusel. Kell 13 on ikkagi arvestades meie inimesi ja meie ühiskonda liiga vara. Pühapäeviti kell 17 oleks samuti väga okei aeg ja saaks 19 paiku koju minna.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Kevadel ja sügisel ideaalsed mänguajad minu hinnangul oleks 15-17 algusega. Suvel 19:00. Laupäeval kui tingimused lubavad, siis 17-19. Rohkem kasutada reedeõhtuseid mänge ja argipäevadel ei tohiks Tallinnas alata ükski mäng enne 19. Väiksemates kohtades 18.
              Kunagi tegin mängupäevade ja algusaegade külastatavuse kohta põhjaliku statistika, mille tulemused ühtisid just nende aegadega.

              Kommentaar


                Lapsi pole, aga kell 13 meeldib küll. Tavaliselt on ilm siis veel soe ja õhtuks jääb aega muid asju teha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  inimene, kes ajas end kella üheks Kadriorgu kaks nädalavahetust järjest, et vaadata riigi kõrgeimat jalgpalliliigat olukorras, kus staadionil oli alla 100 pealtvaataja, mis aastal 2020 isegi covid ajastul on kurb tõdemus.
                  Jah, nii see on. Olen seda olukorda oma silmaga ise näinud.
                  Pigem mulle tundub, et pühapäevl kella ühe kanti tahavad inimesed midagi enda jaoks kasulikku teha (mõni alles tuleb sellel ajal hibernatsioonist välja), mis iganes see siis ka poleks ja kuskil ütleme kolmest alates, pigem nelja viie paiku, oleks nõus nö. veidi puhkama ja raiskama aega meelelahutuse peale.

                  Kommentaar


                    See on vale lõim siin, mille all seda juttu veeretada, aga ehk moderaatorid tõstavad õigesse lõime selle värgi siin.

                    Lisan oma viis senti ka.

                    Mängude kellaaegade sobivus publikule on muuhulgas kahtlematult ka regionaalselt erinev. Universaalne tõde on see, et nädalasisesed mängud ei sobi eriti ühegi klubi kogukondadele, aga samas on seal vägagi jõulisi erandeid (oma töölõigust, selle hooaja rekord 672 pv reede õhtul kell 19 alanud mängul Tammekaga - ent samas on reede õhtu erinev näiteks kolmapäevast).

                    Muus osas on lahknevusi kõvasti. Viljandi näitel olen sel aastal täiesti selgelt (ja faktipõhiselt) tajunud asjaolu, et absoluutselt konkurentsitult kõige SITEM mänguaeg on laupäev kell 16.

                    Minu tänavune eesmärk on 400 pv mediaan. Hetkel olen kenasti graafikus: mediaan 425, aritm.keskmine 443. Peetud on kaheksa publikuga kodumängu. Neist kolmel olen lati alt läbi jooksnud, ehk publikut on olnud alla 400.

                    Need mängud on:
                    - vs Legion, 08.08, laupäev, kell 16.00, 352 pv
                    - vs Kalju, 22.08, laupäev, kell 16.00, 333 pv
                    - vs Paide, 12.09, laupäev, kell 16.00, 288 pv

                    Loogika on olemas, eks. Olen uurinud oma publikult, miks see nii on. Vastus?

                    Kokkuvõttev koondvastus: "Laupäev kell 16 on TÄPSELT keset nädalavahetust ehk et isegi kui tahta oma tegemisi jalgpalli järgi sättida, on see kohati väga raske. Ma kas ei ole enam linnas või veel linnas."

                    Kell 13 algavad mängud Viljandis probleemiks ei ole. Viimane kodumäng vs Kure, laupäev, 13.00, 443 pv.

                    Veelkord: annan suurepäraselt aru regionaalsetest eripäradest. Tõin lihtsalt näited elust endast.

                    Kommentaar


                      Lisan ka ühe kamraadi näite kell 13 algava mängu kohta.
                      "Tõused kell 8 laupäeva hommikul. Tormad 9.30-ks trenni ja lõpetad 11.30. Sauna pole aega minna hea, et napilt pesema jõuad. Siis kihutad koju, normaalselt pole aega lõunat süüa ja kihutad edasi mängule. Kohale jõudes lubad, et järgmine nädal ärkad kell 10 ja jätad edaspidi enne kella 15.00 algavad mängud vahele."
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        2019 a. Tuleviku üle 400 pv-ga mängud. Kõik õhtused ajad.

                        T - 28.05.2019 Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 1:1 (0:0) 573 Viljandi linnastaadion 19:00
                        P - 25.08.2019 Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev 1:1 (1:1) 571 Viljandi linnastaadion 18:30
                        P - 28.07.2019 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia 0:3 (0:3) 533 Viljandi linnastaadion 19:00
                        P - 12.05.2019 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Flora 1:3 (0:1) 517 Viljandi linnastaadion 15:00
                        P - 30.06.2019 Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev 1:2 (1:2) 487 Viljandi linnastaadion 19:00
                        T -18.06.2019 Viljandi JK Tulevik - Maardu Linnameeskond 2:0 (2:0) 407 Viljandi linnastaadion 19:00

                        -

                        Premium Liiga 2019 a. perioodi september-november
                        keskmine oli 294 pv ja mediaan 233 pv.

                        Mängud, mis algasid kell
                        13:00 keskmine 211 pv. ja mediaan 196 pv.
                        15.00-16.00 keskm. 373 pv. mediaan 384 pv.
                        al. kell 17.45 kekmine 348 ja mediaan 314 pv.

                        2018 a. september -november keskm 279 ja mediaan 209

                        13:00 - keskm 274 ja mediaan 164
                        15-16:00- keskm 294, mediaan 242
                        al. 17:30 .- keskm 272, mediaan 223

                        Mediaanide erinevus võrdluses kell 13.00 algavate ja hiljem algavate vahel on märgatav

                        Kommentaar


                          Marek_T postitus on väga hea. Ise satun Viljandisse üldjuhul paar korda aastas. Alati proovin käia ka Viljandi kodumängudel, kui aeg klapib. Ja parim aeg selleks minu jaoks olekski laupäev kl 17 paiku. Viimati olin folgi kontserdi ajal vaatamas Viljandi - Tammeka mängu. Kogu aura, suurepärane korraldus, samal ajal toimunud lastelaagrid ning täitsa asjalik mäng jätsid suurepärase mulje. Ilm oli muidugi ülimalt halb, külm ja sadas vihma, kuid staadion oli rahvast täis. Sai sooja jooki, kiirelt süüa, istekoha ning mõnusat atmosfääri. Viljandis liiguvad asjad õiges suunas ja selles osas respekt. Tõesti, Marek_T, jagad asja ja teed hingega, 5+.

                          Kommentaar


                            Kellel muinasjuttudesse usku, siis Flora normaalaja võidu pealt on võimalik teenida koguni 71 kordselt, mis konkurentsitult paberil kõige ühepoolsem vastasseis täna, aga ühe mängu raames võib tõesti kõike juhtuda.

                            Kommentaar


                              Mängude algusaegade kohta:
                              Ega EJL ei lähtunud staadioniletulijate vaid TV-vaatajate huvidest. L kell 16 suht shit aeg eetris üleüldse. Aga keskmisele ekrelasele see sobib, sest kell 17-st juba Elmari tantsuõhtu ja kohaliku seniilise äratuse tegelased külla sauna tulemas ning õlu pole veel piisavalt jahe (ma nüüd vist tean, miks ALC on peasponsor ) ja pole mingit põnevust tv-kavas - ok, vaatame siis jalkat. Saun samal ajal läheb kuumaks, õlu külmaks ja grillliha mahlaseks.

                              Sest arvatakse, et ERR vaatajaskond on suurem, kui see, kes statale tuleb (kuigi, kui mälu mind ei peta mingi 5a tagasi teatud mängude vaadatavus oli 600 inimese ringis, seda ERR portaalis).

                              Ettepanek oleks selline - kuna COVID on tglt väga palju head ka teinud, siis õlleliigat ei pea üldse ülekandma. ERR teatab vikerraadio vahendusel tulemusi, selle auks tõstame 4 cl viru valget ja elame edasi

                              Kommentaar


                                Vaadates Flora tänast koosseisu, siis on koosseisus ainult üks mees, kes viimase kümne mänguga on suutnud värava lüüa.
                                Enda viiekas läks ka muidu Flora peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X