320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas pallipoiss Vaata postitust
    Kas eraisik saab esitada MTÜ vastu pankrotiavalduse vms?
    Ikka saab. Ei pea isegi kodunt välja minema kui internetiühendus toimib veel.

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      Ja see kloun räägib lojaalsusest?
      Allas on nii lojaalne olnud kui vähegi olla saab.
      Reimil võiks nüüd piisavalt mune olla ja ameti maha panna kogu selle jama peale mis seal toimub!
      Huvitav, et sahiibi kohalik paeluss pole emotikonidega rikastatud ila siia veel ajama tulnud
      kas sa mõtled seda sama keda ma silmas pean?kui nii siis jah see tegelane ei ole sel teemal veel kordagi sõna võtnud,sest muidu ta võib end avastada töötute nimekirjast
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        kas sa mõtled seda sama keda ma silmas pean?kui nii siis jah see tegelane ei ole sel teemal veel kordagi sõna võtnud,sest muidu ta võib end avastada töötute nimekirjast
        Järelikult talle veel makstakse palka

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          sest muidu ta võib end avastada töötute nimekirjast
          Pigem ei oska maailmameister pugemises ja lollide vabanduste leidmises seda jama pohlakule heas valguses näidata.

          Tervisekontroll oleks asjakohane kui oled 9 kuud palka võlgu ja ütled, et " mõnedel tekkis mõistetamatu frustratsioon"
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Ja see kloun räägib lojaalsusest?
            Allas on nii lojaalne olnud kui vähegi olla saab.
            Reimil võiks nüüd piisavalt mune olla ja ameti maha panna kogu selle jama peale mis seal toimub!
            Huvitav, et sahiibi kohalik paeluss pole emotikonidega rikastatud ila siia veel ajama tulnud
            Peatreener Martin Reimi kohta pole mul öelda ühtegi halba sõna» tõdes Pohlak.

            Mina ja maailm - see on vaid aja küsimus millal tal on paha sõna öelda.

            Kommentaar


              «Rääkisime klubi teemadel Mart Poomiga ning temagi pakkus välja, et ilmselt pole maailm enam endine ning pühendunud noori jalgpallureid on üha raskem leida. Aga ma ei taha sellega leppida,» lausus Pohlak .

              Selleks, et mängija saaks 100% pühenduda jalgpallile peab olema tema eraelu korras - maksud makstud, riided seljas ja kõht täis. Nagu Andres Sõber ütles, et tema jaoks ongi need kolm asja kõige tähtsamad tema mängijate puhul. Kuidas saab üks mängija või ükskõik, mis alal töötav inimene oma tööle pühenduda, kui pole raha, et süüa osta ja makse maksta? Kuidas saab mängija jalgpallile end 100% pühendada, kui tal ei ole rahagi, et trenni tulla?

              Kommentaar


                Magagu statka kõrval siis :S .

                Kommentaar


                  Kuidas saab M. Poom tulla sellise klubi spordidirektoriks ?

                  Kommentaar


                    Pohlak on peast ikka täitsa soe! Mis kuradi pühendumisest saab rääkida, kui sulle üldse palka ei maksta? Kui isegi Allas lahkub, kes on üks kõige pühendum Flora mängija, on midagi väga valesti. Poom ja Reim olgu nüüd mehed ja ütelgu Pohlakule, et nii need asjad ikka ei käi, liidus ja Floras on asjad ikka väga mädad.

                    Kommentaar


                      no eks teatud määral on sellles pühendumise jutus ja "kõige nõrgema Dünamo" vastu koperdamise väljatoomises muidugi ka tõtt, sest eks see ju tegelikult paistab platsil kätte küll, et nii mõnigi nime poolest juba mees on üsna lapse suhtumisega. kas ei omata lihtsalt üldse mingeid suuremaid eesmärke või siis loodetakse, et õnn hüppab tööd tegemata ise õuele, aga poomilikust veri-ninast-välja tahtmisest jääb paljudel kõvasti puudu küll.

                      küll aga antud kontekstis seda argumenti välja tuues ja eriti veel nii üldistavalt lahmides tõmbab vest endale vee ikka täiega peale. sarnaselt mõnelegi teisele tekkis samuti kohe esimesena küsimus, et mida paganat peab Allase sugune mees nüüd arvama sellisest jutust ja käitumisest? siin Flora fännid on viimase ajal hirmus usinad igasuguste asjade vastu protestima, mina teie asemel kaaluks tõsiselt homsel mängul mõne selleteemalise plagu või plakati demonstreerimist. see on nüüd imho õllemüügi ja tossutegemisega võrreldes küll oluliselt rohkem see koht, kus fännid võiksid selgelt mängijate selja taha asuda ja kohe täitsa silmatorkavalt toetust üles näidata.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        no eks teatud määral on sellles pühendumise jutus ja "kõige nõrgema Dünamo" vastu koperdamise väljatoomises muidugi ka tõtt,
                        See on selline "nokk kinni , saba lahti" teema. Kuidas sa pühendud kui rahamured kaelas?
                        Ülejäänud jutule 5+ ja kahe käega poolt!
                        Ma ei saa ammu juba enam aru miks fännikas eufooriasse laskub kui karvik statale sammub ja lehvitab. Jama pole ju ammu enam ainult floras vaid ka liidus ja peaks kõiki Eesti vutifänne puudutama. Demonstratiivne seljapööramine näitaks karvikule ilusti kätte mis temast fännid mõtlevad.
                        Meedia nagunii kajastaks seda ja tore oleks näha kuidas "härra" musta valgeks jälle räägib
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Kui Fääride mängul nägu näitab, võiks fännikas see kord aru pähe võtta ja näidata mis temast arvatakse ja äkki võtab Pohlak ka siis aru pähe.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zip Vaata postitust
                            Kui Fääride mängul nägu näitab, võiks fännikas see kord aru pähe võtta ja näidata mis temast arvatakse ja äkki võtab Pohlak ka siis aru pähe.
                            Absoluutselt!

                            Kommentaar


                              Ma olen seda iga koondisemäng mõtelnud, et foorumis kõik kritiseerivad teda kui suur valetaja ta on jne. Aga igakord, kui ta väljakule ilmub plaksutatakse suurelt talle.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                                Ma olen seda iga koondisemäng mõtelnud, et foorumis kõik kritiseerivad teda kui suur valetaja ta on jne. Aga igakord, kui ta väljakule ilmub plaksutatakse suurelt talle.
                                Ma arvan, et enamik rahvast staadionil siiski ei oma kasutajat Soccernetis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X