Lehekülg 1019, kokku 1023 EsimeneEsimene ... 195199199691009101510161017101810191020102110221023 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 20 361 kuni 20 380, kokku 20458

Teema: FC Flora

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ja tundub, et meie vutt on ikka suht heas seisus, kus kole võit on ikka väga mage.
    Muidugi on! Asi on ju filosoofias.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Meeskonnaliige Kasutaja uhuu avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Ja tundub, et meie vutt on ikka suht heas seisus, kus kole võit on ikka väga mage.
    Võit oli penaltiseerias ehk lotoga. Vastase tase ja mängutempo oli ääretult madal. Samas selge ju see, et Flora pole liigaski heas hoos olnud. Tõesti kui praegune tase on Legioni ja Tallinna Kaleviga hädas olla siis supper tulemus selle vormi pealt.

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas uhuu Vaata postitust
    Võit oli penaltiseerias ehk lotoga. Vastase tase ja mängutempo oli ääretult madal. Samas selge ju see, et Flora pole liigaski heas hoos olnud. Tõesti kui praegune tase on Legioni ja Tallinna Kaleviga hädas olla siis supper tulemus selle vormi pealt.
    Ma püüan endale aeg-ajalt meenutada põhimõtet, et üritada näha igas olukorras midagi positiivset. Floriana kohtumise mängupilt ei olnud eriti innustav (jah, teame kõik), aga loodetavasti õpetas see Florale võitmist. Suduva mängu said kotti, aga selle võitsid. Näiliselt ebakindlalt, aga võitsid. Ka sitasti on võimalik saia teha. 5+.
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Kas ma olen veidi pime nädala alguses või Flora neljapäevast mängu ei ole üheski ERR-i kavas?

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Kas ma olen veidi pime nädala alguses või Flora neljapäevast mängu ei ole üheski ERR-i kavas?
    ETV2 näitab - vähemalt ERR Spordi Facebooki leht seda väidab.

ETV2.jpg

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Toomperep Vaata postitust
    ETV2 näitab - vähemalt ERR Spordi Facebooki leht seda väidab.

ETV2.jpg
    Nice, hommikul kui vaatasin, siis polnud err.ee kavas veel

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Aug 2003

Algupärane

Kas kuskil Sappineni teisest kollasest mingeid klippe ka on?

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Miks korraldatakse A.Le.Coqil liigamäng Tulevikuga pühapäeval kell 13.00 kui staadionil on olemas valgustus?

Kui jätta välja 2018 a. viimane voor, mil kõik mängud algasid ühel ajal, kell 13, on pühapäev esimene kord, mil A.Le Coq Arenal algab Flora kodumäng kell 13.00.

Meeskonnaliige Kasutaja MALAGA avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Sest koondis koguneb esmaspäeval ja koondises on kõigest 12 Flora mängijat ?

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Miks korraldatakse A.Le.Coqil liigamäng Tulevikuga pühapäeval kell 13.00 kui staadionil on olemas valgustus?
    Mul oli endal tulenevalt SN ülekannetest sama küsimus ja vastuseks sain, et tüüpkalender ei näe sügisel üldjuhul nädalavahetuseti ette õhtul algavaid mänge ja pühapäeva õhtu on lastega publikule ebamugav.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Mul oli endal tulenevalt SN ülekannetest sama küsimus ja vastuseks sain, et tüüpkalender ei näe sügisel üldjuhul nädalavahetuseti ette õhtul algavaid mänge ja pühapäeva õhtu on lastega publikule ebamugav.
    Ma jäin mõtlema hetkel ja ei suuda nagu otsest seost/põhjust leida miks see peaks ebamugav olema. Valmistutakse uueks nädalaks kodus või mis. Ehk keegi EJL, kes analüüsiga rohkem kursis oskaks selle lahti kirjutada, sest täitsa huvitav oleks lugeda.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Aga ma nii huvi pärast küsiks vastu, et miks on P kl 13 kehv aeg? Pannkoogid söödud, kohv joodud, paras aeg õue minna ja jalkat vaadata. Enne õhtut tagasi kodus ja hea vedeleda. Tõsi, võõrsilfännidele Tartust või Viljandist on see küll kehvake aeg.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Aga ma nii huvi pärast küsiks vastu, et miks on P kl 13 kehv aeg? Pannkoogid söödud, kohv joodud, paras aeg õue minna ja jalkat vaadata. Enne õhtut tagasi kodus ja hea vedeleda. Tõsi, võõrsilfännidele Tartust või Viljandist on see küll kehvake aeg.
    Miks on võõrsilfännile kehv aeg? Hommikul saab mõistlikul ajal sõitu mingi 10 paiku ja õhtul saab normaalseks ajaks koju.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Mis emotsiooni ja atmosfääri sa staadionil saad kui mehepojad otse pannkoogi pealt tribüünile uimerdavad.
    Mänguks valmistumine, ootusärevus, enne mängu kaasfännidega arutamine, üleskütmine, kõik mis asja juurde kuulub jääb ära.
    Poolik üritus, tükitöö, käidud-nähtud, koju vedelema.
    See pole see, kujuta ette rock kontserti, mis algab kell 13 päeval?

Sarnane idiootsus on mängud nädala sees. Paljud otse töölt, kui üldse mängule jõuavad, väsinud, uimased, teisel lainel, ei mingit õiget meeleolu, käidud-nähtud.....

Aga kui vutipubliku peamiseks sihtgrupiks on sügissumedatel nädalavahetustel õhtuti peeruvalgel lapsi põlvelt põlvele hüpitavaid kanaisasid, siis pole teha midagi.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Mis emotsiooni ja atmosfääri sa staadionil saad kui mehepojad otse pannkoogi pealt tribüünile uimerdavad.
    Mänguks valmistumine, ootusärevus, enne mängu kaasfännidega arutamine, üleskütmine, kõik mis asja juurde kuulub jääb ära.

Sarnane idiootsus on mängud nädala sees. Paljud otse töölt, kui üldse mängule jõuavad, väsinud, uimased, teisel lainel, ei mingit õiget meeleolu, käidud-nähtud.....

Aga kui vutipubliku peamiseks sihtgrupiks on sügissumedatel nädalavahetustel õhtuti peeruvalgel lapsi põlvelt põlvele hüpitavaid kanaisasid, siis pole teha midagi.
    Arusaadav. Aga samas see on olukord kus 50le fännile istub õhtune aeg P, aga 500 kanaisast vaatajale sobib kl 13.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Arusaadav. Aga samas see on olukord kus 50le fännile istub õhtune aeg P, aga 500 kanaisast vaatajale sobib kl 13.
    Aga meeleolu pole, ka "aramis" ei aita. Kas meeleolu on oluline, minu arvates on.

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Aga sa käi juba laupäeva õhtul Selveris ja osta küttematerjal ära. Pühapäevaks pane äratus kella kuueks ja hakka ennast kütma. Usu mind, küll sa oled kella üheks piisavalt kuum, et jalgpalli vaadata.

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Aga sa käi juba laupäeva õhtul Selveris ja osta küttematerjal ära. Pühapäevaks pane äratus kella kuueks ja hakka ennast kütma. Usu mind, küll sa oled kella üheks piisavalt kuum, et jalgpalli vaadata.
    Et, siis varakult jooma. Ja siis saab ka kenasti esmaspäevaks sirgeks magada.
    Genjaalne ju.

Minu meelest on pühapäev 13.00 täitsa ok kellaaeg. Laupäeval ei ole. Ma olen ilma joomatagi zombi veel sellel ajal.
    Teen tapeeti.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tpx Vaata postitust
    Aga meeleolu pole, ka "aramis" ei aita. Kas meeleolu on oluline, minu arvates on.
    Muidugi on oluline. Minu poolest võiks mängud ka P õhtul kl 22 olla. Noor lastetu inimene. Aga siis lepime ka sellega, et publikunumbrid mitte ei kasva vaid langevad. Ja see hakkab siis omakorda jälle meeleolu pihta

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Jalgpallikultuur hakkab pihta peale kasvavatest noortest. See tähendab, et kui me tahame, et 20 aasta pärast oleks meil rohkem jalgpallikultuuri kui täna, peavad tänased noored hakkama statal käima juba praegu. See tähendab, et mäng peab toimuma noorele kättesaadaval ajal. Näiteks selle sama klubi 10 aastasele lapsele. Selle paratamatu kaudne mõju aga on, et see üksik, (minu jaoks arusaamatul põhjusel eksisteeriv) 30-40 aastane tulihingeline fänn peab oma pohmaõlud tegema staadionil, mitte kodus. Mitte nii, et 19:00 lefitatakse oma lipuga ja järgnev päev on sinine. Kui me tahame progressi, siis selline see reaalsus täna kahjuks on.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud