320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui Flora suudaks säilitada koosseisu järgmisteks euromängudeks siis võibolla täituks ka unistus, et Eesti klubi jõuaks kunagi grupifaasi välja

    Kommentaar


      Algselt postitas godzilla Vaata postitust
      kui Flora suudaks säilitada koosseisu järgmisteks euromängudeks siis võibolla täituks ka unistus, et Eesti klubi jõuaks kunagi grupifaasi välja
      Eesti jalgpalli arengu seisukohast mina just soovin, et mitu põhi venda saaks siit tuule tiibadesse ja astuks sammu kõrgemale tasemele.
      Et 10a pärast tuleks sealt 3-4 Vassiljevit tagasi ja annaksid neid geniaalseid sööte/lööksid geniaalseid väravaid ja oleks noortele eeskujuks.

      Kommentaar


        kui tahate eintrachti f2nnitaset testida,siis siin oleks eilsest suht v2rske.pole paha v mis? https://www.youtube.com/watch?v=dG9WOivNVGY
        kunagi pole olnd,et midagi polnd

        Kommentaar


          Algselt postitas manalamees Vaata postitust
          kui tahate eintrachti f2nnitaset testida,siis siin oleks eilsest suht v2rske.pole paha v mis? https://www.youtube.com/watch?v=dG9WOivNVGY
          Umbes viis aastat tagasi oleks mul olnud raskusi, et nimetada kõik Bundesligas mängivad klubid. Hispaanias ja Itaalias ei saaks sellega ilmselt siiani hakkama. Ja ega ma enamus jalgpallureid Saksamaal ei tea siiani ega vaata põhimõtteliselt üldse kodus olles Saksamaa jalgpalli, aga nüüd mingi viimased viis aastat on Saksamaal paar korda aastas käidud mänge vaatamas just seetõttu, et nautida seda, millist rolli jalgpalliklubi võib oma kogukonnas omada. Kui veidigi vuti- ja fännikultuur huvi pakub, siis sellesse on keeruline mitte ära armuda. Ma ise jäin kahjuks kodusest Frankfurti mängust ilma, aga kui kellelegi pakkus see atmosfäär väga meeldejääva kogemuse, siis soovitan soojalt Saksamaale jalgpalli vaatama minna. Tallinnast või Riiast ei ole väga keeruline Saksamaa jalgpallikantsidesse lennata ning nii mitmeski piirkonnas võib mõne päeva jooksul saada mitu väga kõva elamust. Ja mitte ainult Bundesligast, vaid ka madalamal võib olla väga meeldejääv elamus.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Ja mitte ainult Bundesligast, vaid ka madalamal võib olla väga meeldejääv elamus.
            Absoluutselt. Kunagi sai juhuslikult mingit täiesti suvalist Oberliga mängu vaatama mindud. Muidugi polnud kaugeltki selline atmosfäär nagu eile nähtud, aga omamoodi ääretult eriline elamus oli küll. Sakslased armastavad jalgpalli.

            Ma ütleks isegi, et seal kogetu oli kõvem kui Bundesliga mängudel nähtu, kus käinud olen.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
              https://www.instagram.com/p/B0ooTkeBtRP/

              Võimas, kuradi võimas! See, et teist mängu järjest nii tehti ja et sakslased siiralt vastu aplodeerisid, see on vinge ning loodetavasti said nooremad vennad motti juurde, miks edasi treenida ja ülespoole pürgida.
              Ultra/hooligan foorumites/lehekülgedel on sellest päris palju räägitud:
              sigpic

              Kommentaar


                Kas seal türklastega mingi 0:5 ei olnud esimesest mängust all? Et noh selles valguses ei ole ju Kalju 0:2 Celticuga ka üldse hull, võideldi vapralt ja pakk jäi ära.

                Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                Levadia
                ..., kodus 1-1 vs Galatasaray.

                Kommentaar


                  Olenemata mõnest tõrjest, ei ole Igonen endiselt mänginud ennast olukorda, et ta peale võib kindel olla. 22 aastaselt peab olema VV puhul kindel jalgademäng, mitte mingisuguse sodi-pudi, mida Igonen pidevalt näitab. Võib-olla on tegemata noorest peast baaskoolitus jalgade mängimisel. Orgla otsust ei mõista ma siiamaani, ilmselt Aland ei mõista ise ka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Cerny Petr Vaata postitust
                    Ultra/hooligan foorumites/lehekülgedel on sellest päris palju räägitud:
                    https://www.instagram.com/p/B0qEA6aFpZ8/
                    ma saan aru et Kams ja Järvelaid on järgmisest hooajast Eintrachti mängijad?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Kalju kontrolligu mune, lööge rist ette ja tehku Alandile hooaja lõpus pakkumine. Neil vv osakond ju päris ahtake tuleviku suunal.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Kurb, et eesti jalgpalli vägitegude (levadia, koondise playoff, flora nüüd) ühisnimetaja Vassiljev varsti lõpetama hakkab.

                        Positiivne, et ilmselt saavad paljud poisid nüüd head kohad väljamaal.
                        Julgen arvata, et kui Levadia poleks käitunud Vassiljeviga nii nagu käituti, siis praegu ehk mängiks Kostja tagasi kodus olles Levadia eest? Levadale korralik ninanips ka. Eestlastega ei tasu sellist asja teha nagu temaga tehti. Välismaallastega küll, nemad suure tõenäosusega ei tule kunagi tagasi, aga eestlased suure tõenäosusega tulevad koduliigasse ka paar hooaega tegema enne pensile minekut.

                        Aga mainin ka ära, et mulle absoluutselt ei meeldi see Flora sõprusmängu jama. Just tundus, et äkki Flora ongi see sats kellele tlnas elades kaasa elada võiks. Ja siis kusevad suure kaarega eesti liiga peale.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          ma saan aru et Kams ja Järvelaid on järgmisest hooajast Eintrachti mängijad?
                          Järvelaid on nagu valge Abel Xavier.

                          Kommentaar


                            Henn: "Minu jaoks väga ootamatu olukord. Oleks tahtnud minna koju ja valmistuda meistriliigaks, aga selline see peatreeneri elu vahest on. Teadlikult ei ole veel mõelnud selle mängu peale. Eks nüüd tuleb hakata."
                            Näitab ilmselgelt ära, et see sõprusmäng pandi paika klubi/alaliidu juhtidega peatreenerit mitte arvestades.

                            Kujutlen stsenaariumit:

                            Vest saab kõne Itaaliast

                            Mängu korraldaja: "Kuule, meil siin Itaalias hüppas ühel satsil vastane alt ära. Sa mingeid aastaid tagasi mängisid selle Milaano satsiga, tule mängi nüüd uuesti. Viskame sulle natuke klotsi, vbla saadame mõne su mängija ka testimisele"
                            Aivar: "Oo, okei, davai. Ma ütlen pojale, et pärast Eintrachti lendavad Itaaliasse. Palju pappi loobid? Ok. Kanna see siis Sport & Net Gruppi kontole."
                            MK: "No probleemo amigo."
                            ---
                            Aivar kõllab Pellele
                            Aivar: "Pelle kuule, pärast sakslaseid tõmbad satsiga Itaaliasse."
                            Pelle: "Meil on liigamäng Viljandiga, ei saa. Pealegi Jürgen tahab koju tulla ja liigaks edasi valmistuda"
                            Aivar: "Ära selle pärast muretse. Lasen poistel siin loa teile kirjutada ja persse see Jürgen. Ma saan siit hea klotsi, saan jahile uue mootori osta".
                            Pelle: "Kes lennupiletid maksab?
                            Aivar: "Itaallased".
                            Pelle: "Nojah, hea küll."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Näitab ilmselgelt ära, et see sõprusmäng pandi paika klubi/alaliidu juhtidega peatreenerit mitte arvestades.

                              Kujutlen stsenaariumit:
                              See on tegelikult maailma jalgpallis tavaline. Guardiola on ju ka kurtnud nende Hiina ja USA trippide üle, aga jalkaklubi on ikkagi ettevõte.

                              Kommentaar


                                30.07.2019
                                "Hommikul kell 10.05 helistati ja teatati, et Panathinaikos hüppas alt ära. Seal linnas pidid olema pidustused ja meile väideti, et 17 500 inimest mahutav staadion on välja müüdud. Kas see tõele vastab, näeb kohapeal," ütles Pohlak.

                                04.08.2019 Kellegil tõmmati küll nahk üle kõrvade
                                flora.jpg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X