320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teadjama inimesed - miks seda viimast karistuslööki lõi Luts ja mitte Minkinen, kes on selliseid sisse saatnud küll ja küll?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Ma arvasin, et Lasnamäe Ajax mängib sellist "huvitavat" jalgpalli, aga võta näpust. (Esimene Flora mäng see aasta mida näinud)

      Kommentaar


        Isegi Eesti neljas mängis paremini kui Flora täna. Täiesti kusikute tunne jäi Flora mängijatest. Kaotati enamus pikkasid palle, sööta ei suudetud, kui, siis ainult pikka ette, kus iiri talad selle puhtaks lõid. Väga mannetu pilt igastahes, eks see olegi meie reaalne tase, kui sul hooajal vaid käputäis mänge, kus pingutama peab.
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          Nojah, nagu kardeti, Minekeni luhtunud penalti otsustas edasipääsu, kuna kodus ei suutnud me rohkearvulise publiku ees paremat 0-0 viigist... Kurat, lõpuks andsid mehed ka alla, kurb... ja veel, FUCK OFF UEFA, kuradi poola amööbid, ilged teadlased lippude alal my ass:@... Palju õnne iirlastele, neid oligi oma 500 fänni, 3-4 korda rohkem sektoris, kui meid, respect!
          Ja Kurat, kui mehed palli maast mängida ei oska, ühtegi lööki raamidesse ei saa ja omavahel sööta, suhelda ei suuda, siis ei saagi mänge võita, kurat... Anier, Dupikov.... wtf nagu... Turvad, heeheheh, kuulsin sellist juttu Ljubalt, et võõrsilfänne oldi ilgelt väravas peedistatud. ala. nad pidid tossud ka jalast ära võtma turvakontrollis... Ajuvaba.... Ja kohalikud jalgpallihuvilised lasti staadionile ainult ühest lüüsist, mis tekitas mingi kilomeetrise järjekorra...
          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

          Kommentaar


            Algselt postitas 818 Vaata postitust
            ja veel, FUCK OFF UEFA, kuradi poola amööbid, ilged teadlased lippude alal my ass:@...
            Jäite oma ruunikirjadest ilma jälle?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Lihtsalt tasemelt kõvem meeskond sai teenitult edasi ja neil on vähemalt korralik arv fänne kes klubiga kaasa reisivad
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Teadjama inimesed - miks seda viimast karistuslööki lõi Luts ja mitte Minkinen, kes on selliseid sisse saatnud küll ja küll?
                Telekommentaatori jutu järgi küsimus selles, kes vasaku- ja kes paremajalgne. Too löögikoht eeldas vasakujalgset ja Minkenen on paremajalgne, kui õigesti mäletan.
                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                Kommentaar


                  Lutsu asemel oleks võinud viimastel minutitel Minkenen peale lüüa, kes teab, võib-olla olekski sisse see pall läinud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Jäite oma ruunikirjadest ilma jälle?
                    Esimesel poolaja alguses oli olemas, teise poolaja alguses oli tõesti kadunud.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Turvafirma Meeskond, mis on arvatavasti kõige hullem maailmas, lasi siis ühe jooksiku muruplatsile. Oli see keegi hallist massist, iirlaste või Flora ultratest lausa?


                      E: link ka
                      Täna Lilleküla staadionil peetud jalgpalli Meistrite liiga teise eelringi korduskohtumises FC Flora ja Iiri klubi Shamrock Roversi vahel leidis aset inetu intsident, kui üks noormees väljakule jooksis.

                      Kommentaar


                        Noh, eelmainijale, kes süüdistas mängijaid allaandmises, siis mainin juurde, et ka fännid andsid alla. Võibolla isegi varem, sest mingi hetk polnud enam ikka üldse floorakaid kuulda. Samas olin ka ise vait ja kusagil ülatribüünil, kuna olin naisisiku tema esimesele jalkamängule kaasa toonud ja siis isegi tema elas rohkem kaasa, kuigi ma avastasin umbes 60. minuti paiku, et ta arvas tumedas särgis meeskonda eestlasi olevat ja kui ma ütlesin, et Flora fänne on vähem, siis vaatas ta mulle suurte silmadega otsa ja küsis: "Oot, kas Iirimaa ja Poola mängivad?"

                        Naised on lahedad!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Noh, eelmainijale, kes süüdistas mängijaid allaandmises, siis mainin juurde, et ka fännid andsid alla. Võibolla isegi varem, sest mingi hetk polnud enam ikka üldse floorakaid kuulda. Samas olin ka ise vait ja kusagil ülatribüünil, kuna olin naisisiku tema esimesele jalkamängule kaasa toonud ja siis isegi tema elas rohkem kaasa, kuigi ma avastasin umbes 60. minuti paiku, et ta arvas tumedas särgis meeskonda eestlasi olevat ja kui ma ütlesin, et Flora fänne on vähem, siis vaatas ta mulle suurte silmadega otsa ja küsis: "Oot, kas Iirimaa ja Poola mängivad?"

                          Naised on lahedad!
                          Sina suutsid naisisiku mängule kaasa tuua!? peaksid ju üpris rahul olema päevaga.

                          Kommentaar


                            eks see mingi töökaaslane oli.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Ärge sel teemal küll minu pärast muretsege. Rääkige parem ruunilipust.

                              Kommentaar


                                Ütleme nii, et Shamrock polnud mingi ületamatu takistus. Loomulikult sellise mänguga nagu Flora näitas võib ainult Eestis mänge võita, Euroopas pole küll nii mitte midagi teha. Rünnakute lahendused panid tihtilugu kukalt kratsima, kaitses värises Baranov avapoolajal nagu haavaleht, ühesõnaga suht-koht anarhia oli väljakul.

                                Kordan, Shamrock polnud mingi erilise klassiga meeskond, iseenesest täiesti võidetav, tegid ka nemad lapsikuid vigu, vahe oli selles, et nemad tegid neid märksa vähem kui Flora.

                                Eesti Meistriliiga taseme hea peegeldus: üks saab Soome 6-nda käest põske, teine hävib täielikult mingile Makedoonia satsile, kolmas kaotab iirlastele ja neljas ei suuda avamängus Luksemburgi meeskonnaga enamat 0:0 viigist. Soome, Makedoonia, Iirimaa, Luksemburg - pole just erilised titaanid Euro liigajalgpallitaevas. Kurb...
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X