320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    kunagi esitati ühele vutifännile küsimus, et mis on jalgpallifännile kõige solvavam? ta vastas, et kui klubi ja mängijad ei pea lugu oma fännidest.

    staadionil olles tundus mulle, et ma näen Eestis midagi erakordset. mängija vabandab fännide ees, et lasi oma nurka ära vajutada, aga kuuldes järelkajasid, siis see on ikka täiesti uskumatu. kui minu klubis midagi analoogset toimuks, siis annaks endast maksimumi, et selline egoistlik tont minu klubi särki enam ei kannaks. aga eks heade inimeste kasvatamine ongi pikaajaline protsess.
    Kahtlemata on heade inimeste kasvatamine keeruline, mõni klubi ongi sellest loobunud ja pühendub välismaalaste ja venelaste kasvatamisele, ilmselt siis halbadeks inimesteks, mis on ehk lihtsam ja võtab vähem aega, kuigi tiitlit on see siiski vaid ühe toonud, siiani.

    Kommentaar


      Algselt postitas peters Vaata postitust
      Kahtlemata on heade inimeste kasvatamine keeruline, mõni klubi ongi sellest loobunud ja pühendub välismaalaste ja venelaste kasvatamisele, ilmselt siis halbadeks inimesteks, mis on ehk lihtsam ja võtab vähem aega, kuigi tiitlit on see siiski vaid ühe toonud, siiani.
      Miks on vaja hetkel Kalju tegemisi siia vaja tuua? Las nemad tegevad oma probleemidega ja meie omadega. Mis puudutab seda olukorda veelkord, siis loodaks avaliku vabandamist vms, nii ikka ei ole aumehelik.

      Kommentaar


        Algselt postitas peters Vaata postitust
        mõni klubi ongi sellest loobunud ja pühendub välismaalaste ja venelaste kasvatamisele


        Mine räägi seda juttu ka Zakale, Gussevile, Sinyavskiyle, Nurmelale, Dmitrijevile, Kreidale.

        Kommentaar


          Rumal intsident lihtsalt. Lahendage see endakeskis ära. Teema ei vääri padruneid. Respekt võiks siiski olla mõlemapoolne.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Miks on vaja hetkel Kalju tegemisi siia vaja tuua? Las nemad tegevad oma probleemidega ja meie omadega. Mis puudutab seda olukorda veelkord, siis loodaks avaliku vabandamist vms, nii ikka ei ole aumehelik.
            Mingi tagajärg vist äkki tuleb.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Viik on päris tubli tulemus meeskonna vastu kes sai just Viljandilt peksa.

              Kommentaar


                See Flora - Flora fännid - Mait Toom armukolmnurk on üks naljakamaid asju, mis viimase paari aasta koduses vutis on toimunud, nii jätkata!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  See Flora - Flora fännid - Mait Toom armukolmnurk on üks naljakamaid asju, mis viimase paari aasta koduses vutis on toimunud, nii jätkata!
                  Sulle kui ajakirjanikule, on see muidugi naljakas. Reaalsus on naljast kaugel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Sulle kui ajakirjanikule, on see muidugi naljakas. Reaalsus on naljast kaugel.
                    Et selline asi on üldse reaalsus, ongi juba ise naljakas. Kunagi oli rubriik ainult Eestis, sobib sinna.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ma olen ka nõus, et suht wtf värk. Flora fännide jutu järgi mingit varasemat probleemi polnud. Ehk kõik see jama on ühest olukorrast tingitud.

                      Kui mul läheb halvasti, siis ma olen võimeline veidi üle reageerima. Enamus inimestel on ilmselt sama seis. Toom lasi värava, meeskond on kaotamas. Ma oleks pettunud ja vihane ja siis fännid karjuvad midagi, võib ära keerata küll korraks. Kui mu isa või parim sõber ütleks miskit häirivat sellisel hetkel, siis võivad nemad ka kerge sõimu või keskmise sõrme osaliseks saada. Nöökimine on okei, aga vali selleks õige hetk, ära kiusa meest, kes on niigi löödud. Eriti kui seda teevad õlle nautivad härrad, kes on seetõttu natuke paremas seisus. Õlle ju juuakse parema tuju saavutamiseks või selleks, et asjadest paremini aru saada?

                      Miks sellest nii suur skandaal tehti? Siin peab olema peidus midagi rohkemat kui mitte asjasse puutuvad inimesed teavad. Emotsiooni pealt keskmise sõrme näitamine ja paari sõna ütlemine on ülimalt lamp. Eriti kui see toimub omade vahel. Normaalsed inimesed lepivad kohe ära ja saavad sellest aru, ehk mida te teete?

                      Kuna Toom sisuliselt külmutati võistkonnast, siis pidid fännid seal koosolekul, enne seda, mingi ultimaatumi esitama? Ei? Ma saan aru, et mängule ei lasta, aga trennidesse ka mitte. Kui Toom järkab, siis Flora fännid boikoteerivad mängu/mänge?

                      Ehk siis Toom ei ole nõus vabandama, ikkagi on mingi pikem viha/ probleem fännide ja Maidu vahel?

                      Flora fännidele ei piisa vabandusest ja tahavad, et sellise asja pärast Toom lahkuks klubist?

                      Kas teised mängijad toetavad Toomi? Kalevi mängu ju nägite. See skandaal mõjutab tiimi ja tiitlimängust ollakse ilmselt lõplikult väljas. Võibolla just selle jama pärast.

                      Ilmselgelt tegelikult ju on see teie omavaheline asi, klubi, fännide ja mängija/mängijate.

                      Aga kui üks mängija külmutatakse võistkonnast, siis tahaks saada laiem publik ka vastuseid.

                      Ma oletan siis päris palju. Aga praegu jääb sellinne mulje, et Toom on paha ja teised on head.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Et selline asi on üldse reaalsus, ongi juba ise naljakas. Kunagi oli rubriik ainult Eestis, sobib sinna.
                        Kui sa väidad, et ainult eestis, siis sa peaksid rohkem kvaliteetsemalt oma tööd tegema. Maailma mõistes ei ole siin midagi haruldast. Üks näide, lihtsalt üks näide.

                        Kommentaar


                          Vaatasin mängu järelvaatusest üle ja imestan Tiisleri ja kompanii kanapimedust, kui korrutavad, et väga kergelt anti viga, mille järel löödi esimene värav. Ja Mööl on ikka imelik, teeb vea, seejärel ka pendla puhul ja siis juurde nägu, nagu poleks ta midagi teinud.

                          Nüüd Florast. Mängu lõpu eel saadi viik võidu asemel juba 3. korda, see on juba haiglane, kuidas ei osata lõpuvileni mängu, kasvõi palligi hoida.

                          Ja need fännid, kes on nüüd ilmselt keele alla neelanud. Isegi Kesa pole kaagutamas käinud, et miks neile plaksu löömas ei käida. Flora mängudel käib keskmiselt 550 pv ja nende seas suudavad 30 hullu kaost tekitada.

                          Mis puutub Toomi, siis küllap ta ei taha hetkel ise Floras olla. Pole ka ime, sest Kalju fännid niipalju oma mängijatega ei õienda ja Levadia fännid asuvad alati mängudel nii kaugel, et ei saagi otseselt mõnitada. Küllap ühte neist Toom läheb järgmisel aastal, kui välismaale ei pääse.

                          Kommentaar


                            Tsiteerides Raul Rebast teemal: Mis on spordi toode? "Millal siis spordi toode tekib? Toode tekib sihtgrupi emotsioonidest, nii lihtne see ongi. Kui sportlik tulemus tekitab rõõmu, kurbust, viha, meeleheidet, nördimust või õnne, siis on toodet kui palju. Rõõm, õnn, lootus, rahulolu on kõik kõrge staatusega sõnad ja kui miski neid tekitab, siis on asjal väärtust."

                            Ehk siis Rebase tõlgenduses on sportlase toode tema peamise sihtgrupi emotsioonid. Vastavalt saab ka toodet hinnata.

                            Kommentaar


                              Mõne aasta tagune seik:

                              flora.jpg

                              Kommentaar


                                Eeldan, et Martin ei pea silmas sõrme näitamist kui sellist, vaid, et kogu selle teema ümber selline triangel käib. Mis siin fännidel üldse arvata või otsustada. Meeldib - ei meeldi, oma asi aga see kuidagi meeskonna tööd mõjutada ei tohiks. Kas sul on väljakult puudu meeskonna esiväravavaht üks vaimseid liidreid või staadionilt puudu need õllevines fännid.... Pole kahtlustki kumb sellises olukorras meeskonnale rohkem mõjub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X