320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palun võtke ennast kokku, ikka eriti õnnetu hetkel see mäng. Et karikamäng ja jutud ei tohiks olla Flora suguse tiimi jaoks mitte mingi kuradima vabandus.

    Kommentaar


      Aland ja Liivak ennast pingimehe staatusest selle karikamänguga välja ilmselt ei mänginud.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Kas Välja on vigastatud? Või mis põhjusel ei ole teda Kuressaare vastu väljakul ega isegi pingil? Nagu esimene poolaeg Kuressaares näitab, siis vajaks Kostja puhkust.

        Kommentaar


          Väga meeldib 20 aastase Soometsa mäng ja väljakutunnetus. Samas mõni vahetusest tulev ääremängija ei suuda kohe kuidagi.

          Kommentaar


            Soomets ongi kohustatud näitama kõrgeklassiga mängu kui arvestada kus klubides ta tuleb. Kuid mu meelest on tõsisem küsimus mis Ainsaluga toimub? Et eelmise aasta keskväljakuningas ei hakkagi saama mänguaega ja lihtsalt töllabki varumehena? Tegelikult on see ikka tõsine mõttekoht, et nagu whats up.

            Kommentaar


              Mulle meeldis Henni kommentaar, et tegelikult nägi ka Dõmovile vastutusrikkamat rolli, et kelle arvelt veel neid mänguminuteid näpistada oleks? Liivak ilmselt aasta lõpuni saab veel Floras teha, kui vahepeal juba oli august välja tulemas ja hakkas midagi lubama, siis hetkel on taas nii kohutav, et siin oleks vaja küll restarti mujal. Marin on väga hea näide, kus täiesti augus mängijast on saanud liiga üks ohtlikumaid ääri uues keskkonnas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Kuid mu meelest on tõsisem küsimus mis Ainsaluga toimub? Et eelmise aasta keskväljakuningas ei hakkagi saama mänguaega ja lihtsalt töllabki varumehena? Tegelikult on see ikka tõsine mõttekoht, et nagu whats up.
                Kui vaadata Flora viimaste aastate poliitikat, siis on proovitud müüa kahte tüüpi mängijaid - neid kelle eest saab raha: Sorga, Tamm ning neid, kelle arengut enam ei nähta. Ainsalu kuulub teise kategooriasse ja seetõttu ongi ta praegu klubis nagu viies ratas vankri all. Vaatamata headele momentidele euromängudes napib rahvusvahelist taset.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Soomets ongi kohustatud näitama kõrgeklassiga mängu kui arvestada kus klubides ta tuleb. Kuid mu meelest on tõsisem küsimus mis Ainsaluga toimub? Et eelmise aasta keskväljakuningas ei hakkagi saama mänguaega ja lihtsalt töllabki varumehena? Tegelikult on see ikka tõsine mõttekoht, et nagu whats up.
                  Ainsalu tuli alles vigastusest ju ja ilmselt hakkab vaikselt neid minuteid rohkem saama. Eks seal keskväljal palju rahvast Floral on. Seni on kõigile midagi suudetud anda, kes terved on olnud. Väljale ehk kõige vähem jagunud aga ma olen üpris kindel, et temagi mida aeg edasi hakkab aina rohkem neid saama. Varasemaidki näiteid päris mitu kuidas Floras kohanemine võtab veidi aega.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Sinna ma tahangi jõuda üleüldiselt, meil on liiga palju mehi seal keskväljal ja arvestades meeste kvaliteeti, siis nende raiskamine ainult mingite kaka minutitega on kriminaalne ka tulevikus. Sellised mehed peavad saama regulaarselt mängimist, et mitte neid perse keerata. Ja, et muidugi Ainsalut ei suudetud mitte kuhugi välisklubisse sokutada, kui mees oli tippvormis, on ka muidugi täispask.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Sinna ma tahangi jõuda üleüldiselt, meil on liiga palju mehi seal keskväljal ja arvestades meeste kvaliteeti, siis nende raiskamine ainult mingite kaka minutitega on kriminaalne ka tulevikus. Sellised mehed peavad saama regulaarselt mängimist, et mitte neid perse keerata. Ja, et muidugi Ainsalut ei suudetud mitte kuhugi välisklubisse sokutada, kui mees oli tippvormis, on ka muidugi täispask.
                      Samas jõuame me sinna, et minutid on ju vaja välja teenida
                      Mina praeguse rotatsiooni üle liialt ei kurda. Kui keegi on vigastusega audis, siis on tulnud teine mees end tõestanud.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Ma loodan, et see võistkond saab enne eurokarikaid korraliku šokktulemuse. Minu ootused on kõrged, aga liiga mugavaks võib see kooslus minna. Võib ka mitte minna muidugi.

                        Mängul oli mu poolakast töökaaslane ja ta ütles, et Järvela I'd võiks küll Poola liigas mängida. Huvitav tähelepanek.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ma loodan, et see võistkond saab enne eurokarikaid korraliku šokktulemuse. Minu ootused on kõrged, aga liiga mugavaks võib see kooslus minna. Võib ka mitte minna muidugi.
                          Vajalik profülaktika.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Kiidan endiselt FC Flora visuaalseid lahendusi ja natuke pätsan pildi nende Facebooki lehelt.

                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Pean ausalt tunnistama, et pole see hooaeg üldse jõudnud esiliigasse süveneda. Minu jaoks on veidi üllatav, et sel hooajal on Flora U21 nii madalal.

                              Super oleks, kui Soccernetis ilmuks selleteemaline artikkel (kui on olnud, siis jagage) või keegi vähemalt selgitaks tagamaid. Kas on väga tugev põlvkondade vahetus või milles asi?
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Pean ausalt tunnistama, et pole see hooaeg üldse jõudnud esiliigasse süveneda. Minu jaoks on veidi üllatav, et sel hooajal on Flora U21 nii madalal.

                                Super oleks, kui Soccernetis ilmuks selleteemaline artikkel (kui on olnud, siis jagage) või keegi vähemalt selgitaks tagamaid. Kas on väga tugev põlvkondade vahetus või milles asi?
                                Eks esmalt tuleb otsa vaadata sellele, et 11 mänguga on löödud ainult 12 väravat, mis EL-s on ikka väga kahvatu number. Ja ega sellist konkreetset ründajat hetkel meeskonnas polegi. Kiivit on veel väga toorik ja Ustritski kõrgeim tase saab olema parimal juhul laen Kuressaarde, nagu ka teistel meeskonna vanematel mängijatel. 03 ja edasi läheb olukord paremaks ja seal on juba ka esindusmeeskonna potentsiaaliga mängijaid, et eks aasta-kahe pärast on Flora duubel jälle EL tipus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X