320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Selle pealt on hea Vlasit ja co. müüa
    Vlasi oli pikka aega viimane mängija, kes Zagrebi võrgud sahisema pani.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Igonen lahkumas? Või siis Paplavskis? Igatahes Nõmm Viljandist Florasse.

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Igonen lahkumas? Või siis Paplavskis? Igatahes Nõmm Viljandist Florasse.
        Kaht esikinnast hoida pole kõige parem mõte mõlema mängija arengu ja klubi eelarve vaatenurgast. Seega ilmselt esimene variant, irvhambad ennustavad Maardut, Narva Transi või mõnd ehitusfirmat.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
          Kaht esikinnast hoida pole kõige parem mõte mõlema mängija arengu ja klubi eelarve vaatenurgast. Seega ilmselt esimene variant, irvhambad ennustavad Maardut, Narva Transi või mõnd ehitusfirmat.

          Muposse võib ka minna

          Kommentaar


            Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
            Muposse võib ka minna
            sfot: (endine vist) muponaut Lepmets muidu Sakus ja Lasnamäel annab fitnessrühmakaid.

            Kommentaar


              Mis see Flora hektesaldo kollkipritega nüüd on? Esikinnas Igonen, hooaeg esikindana alustanud Paplavskis, Tuleviku esikinnas Nõmm, u21 koondislane Lapa, sügisel Kalevist napsatud ja Kalju vastu premmi debüüdis nullimängu teinud Raider, esiliigas trobikond matše saanud Veelmaa ning... eem... mis see Karofeldi lepinguline staatus üldse on? Korralik

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Mis see Flora hektesaldo kollkipritega nüüd on? Esikinnas Igonen, hooaeg esikindana alustanud Paplavskis, Tuleviku esikinnas Nõmm, u21 koondislane Lapa, sügisel Kalevist napsatud ja Kalju vastu premmi debüüdis nullimängu teinud Raider, esiliigas trobikond matše saanud Veelmaa ning... eem... mis see Karofeldi lepinguline staatus üldse on? Korralik
                Lapa läheb kaitseväkke ja temaga arvestad ei saa. Raider oli mu meelest laenul aga võin ka eksida. Paplavskist on mingi müstiline vigastus vaevanud, mis seal täpselt tal katki on, ei oska ma kommenteerida.
                Jäävadki Igonen, Nõmm, Veelmaa ja küsimärgiga Paplavskis.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Lapa läheb kaitseväkke ja temaga arvestad ei saa. Raider oli mu meelest laenul aga võin ka eksida. Paplavskist on mingi müstiline vigastus vaevanud, mis seal täpselt tal katki on, ei oska ma kommenteerida.
                  Jäävadki Igonen, Nõmm, Veelmaa ja küsimärgiga Paplavskis.
                  Karofeldi ostis Kure välja v mis keiss temaga on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Karofeldi ostis Kure välja v mis keiss temaga on?
                    Duubel ei pea ju mängijaid ostma
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                      Lapa läheb kaitseväkke ja temaga arvestad ei saa. Raider oli mu meelest laenul aga võin ka eksida. Paplavskist on mingi müstiline vigastus vaevanud, mis seal täpselt tal katki on, ei oska ma kommenteerida.
                      Jäävadki Igonen, Nõmm, Veelmaa ja küsimärgiga Paplavskis.
                      Kas siis tõesti hakkavad Nõmm või Igonen pinki nühkima? Oleks väga kurb kui nii läheks. Või tegelt saab Flora Nõmme iga kell Tulevikule laenata.
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                        Kas siis tõesti hakkavad Nõmm või Igonen pinki nühkima? Oleks väga kurb kui nii läheks. Või tegelt saab Flora Nõmme iga kell Tulevikule laenata.
                        See viimane vist pole teema. "Esmajoones tegeleme praegu Floraga liitunud Karl-Romet Nõmmele asendaja leidmisega," kõneles Mutle.

                        Ma personaalselt loodan ka, et Nõmme uudis tähendab, et Igonen on välismaale tagasi siirdumas. Vastaselt juhul on Eesti ühes klubis riigi teine ja neljas number väravavahipositsioonile, mis oleks päris kummaline. Flora fännid võivad rahul olla ja Flora klubina vaieldamatult tubli, sest nende asemel nopiks samamoodi mängijad. Aga suures pildis ei tunduks see hea mängijate arengu ega liiga seisukohalt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Karofeldi ostis Kure välja v mis keiss temaga on?
                          Minu arust temaga sai leping ammu läbi jah.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Üleminekusummast ka kõlakaid on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Aga suures pildis ei tunduks see hea mängijate arengu ega liiga seisukohalt.
                              Nende üleminekute juures kiputakse unustama, et mängijad on ka inimesed. Oma eesmärkide, soovide, tunnete ja kõige muuga. Ma arvan, et tänasest Premiumliigast vähemasti pooled mängijad, ilmselt veelgi rohkem, soovivad mängida Floras. Osad pääsevad marjamaale, enamus jääb karjamaale.

                              Ambitsioonika mängija jaoks on Flora üks vähestest võimalustest üldse. Head treeningtingimused, kõva konkurents (hooaja lõpu põhjal trennis ehk isegi suurem kui mängudes), klubi on viimastel aastatel küllalt hästi suutnud mängijaid arendada jne. Floras on täna enamikel positsioonidel välisklubidele sarnane konkurents. Kui lööd läbi, on lootust ka välismaal hakkama saada, kui ei, siis ei.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Üleminekusummast ka kõlakaid on?
                                Mitme Eesti mängija eest aastas üldse üleminekutasu makstakse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X