320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mahagon Vaata postitust
    Aga sellest ma aru ei saa mida Kams seal väljakul teeb. Üks bläkk teise otsa. Poiss pidi Usbekis mängima nagu noor Pele et Jelle ta koondisse kutsus. Tahtmist oli aga oskusi paraku mitte.
    Normaalne oli. Lõppviimistlusest jäi puudu. Aga koondise jaoks jah lahja. Vannalt ja Sidorenkovilt hea mäng.

    Kommentaar


      Hea mäng/kehv mäng. Fakt on, et mängijate individuaalsel hindamisel on arvamusi palju ning enamus neist on täiesti kasutud.

      Flora noor koosseis väärib hetkel kiitust, julgustust ja objektiivselt häid nõuandeid, mida loodetavasti leidub treeneritekaadrist.

      Väljak oli aga äärmiselt vilets - liivakast. Ühtlasi on vale see kui kommentaator kiidab kehva ja halva sammu eest, näiteks kui väravavaht lööb kasti tulnud tsenderduse esimese kasti ääres ootava vastaseni, siis see ei ole hea tegutsemine, vaid väravavahi pirn. Ehk kiitust õige asja eest, muidu noored tulevased väravavahid vaatavad, et nii ongi õige... Muidu Kalkunilt hea partii.

      Kommentaar


        Ülimalt ootuspärane.
        Seekord panin vaid minutiga puusse. Minu pakkumine oli 89.
        Algselt postitas tank
        Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

        Kommentaar


          Mäng nägi välja nagu kahe küla omavaheline kohtumine, ka fänne oli vastavalt. No nii mängu lõpus ju ei tohi endale väravat sisse lasta ja pealegi veel ette nurka. Skonto värav oli muidugi ilus, aga ülejäänud mäng kahjuks väga nutune.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            njah ütleme nii et keegi ei julge ees midagi ette võtta ja ega need väravad ka nii ei tule

            Kommentaar


              Pisike fotovalik ka üle pika aja minu poolt. Mängupilt oli üle ootuste parem võrreldas Riias nähtuga.
              "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

              http://runplus.wordpress.com

              "Fitness is a battle, welcome to the front line"

              Kommentaar


                Algselt postitas ethan Vaata postitust
                Väljak oli aga äärmiselt vilets - liivakast.
                Keera oma telekal värve juurde või veel parem, vaata aegajalt ka staadionilt. Väljak on aprilli kohta kaunis.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas uvv Vaata postitust
                  sellest "ei võta tõsiselt" jutust ei saa ma päriselt aru.
                  miks osaleb klubi, raisates märkimisväärse ressursi, liigas, mida ei võeta tõsiselt?

                  Põhimõtteliselt Balti liigas kulutused kompenseeritakse. Kuidas täpselt, ei tea, aga nii on välja kuulutatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Huvitav erinevus.

                    Kommentaatorid: staadionil on ehk 50 inimest, sadat küll pole.

                    FC Flora kodulehekülg: Pealtvaatajaid: 220
                    tegelikult oli rahvast ikka kindlalt rohkem, kui kommentaatorid millegipärast arvasid. Arv 220 on pigem õige, seekord eksisid kommentaatorid.

                    Kommentaar


                      Urmar, ma tean seda. Ma ei pea silmas rahalist ressursi.
                      Eilset mängu kohapeal vaadanuna tundub mulle, et Flora fännid peaks hakkama klubi juhtkonna väljavahetamist nõudma. See klubi, mis ei ole võidule orienteeritud ei ole spordiklubi vaid sotsiaalameti allasutus. FC kasutamine Flora nimes on eksitav ja lõhnab piletimüügi puhul petuse järele. "Mängumehed" särkides 7 ja 25 ... Oo-jaa.
                      Nagu kommenteeris mu üks Eesti jalgpallist mitte väga pidav inimene: ETV tegi ajalugu ja näitas telekast 90. minuti jooksul muru kasvamist.
                      14. september 2006, Tallinn

                      Kommentaar


                        Skontol ei ole pallurit Reimi tase tehnikaga, Floral ei ole nii ühtlast kooseisut nagu Skontol

                        Kommentaar




                          Pasi motiveerib mängijaid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Keera oma telekal värve juurde või veel parem, vaata aegajalt ka staadionilt. Väljak on aprilli kohta kaunis.
                            Ma ei saa aru, kuidas minu staadionil viibimine väljaku seisukorrale kaasa aitab, kas siis hakkab muru kiiremini kasvama ja päikesekiiri jõuab ka rohkem staadionile? Või nii...

                            -----------------
                            Seda irooniat!

                            Kommentaar


                              Parema kattega muru kui seda on kadriorus polegi rohkem eestis..

                              Kommentaar


                                Lõpuks, Mazurkevitši näos Floras on ilmunud heatehnika ja tarkpeaga noorkaitsja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X