320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aasta tagasi oli päris asjalik ja küllap pole oma potentsiaali veel ammendanud ja samm edasi annab impulsi arenguks.

    Kommentaar


      Algselt postitas MNa Vaata postitust
      Hahaa wtf, Reinkort? Polnud isegi Tammekas eriti särav.
      Kibestunud justkui? Ma ei arva, et Reinkort väga vajalik on Florale, aga tulevikuga ründaja on ta kindlasti. Ja kui soovib Floraga liituda, las siis tõestab end.

      Kommentaar


        Algselt postitas peters Vaata postitust
        Kibestunud justkui? Ma ei arva, et Reinkort väga vajalik on Florale, aga tulevikuga ründaja on ta kindlasti. Ja kui soovib Floraga liituda, las siis tõestab end.
        Ei ole vaja rünnata kohe. Lihtsalt Reinkorti tase ei tundu olevat Florale sobiv. Tammekas on minu hinnangul andekamaid ründavana suunitlusega mängijaid.

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Jah ma olen sellega nõus. Probleem on KTM. Klubid nagu Nõmme Kalju, Paide jne. Ei saa osta kokku Eestlasi kes vääriksid mänguaega, sest nad peavad leidma minuteid mõnele oma klubi mängijale kellel võibolla ei ole mingit erilist koondise potensiaali.

          Suurendage ETM või Eestlaste kohtustust ja visake see KTM nahhui palun .
          Kaljul oli ju võimalus kasutada Kuuske kasvõi igavese KTM-ina, aga ei kõlvanud ta neile kohe kuidagimoodi.

          Kas teed ettepaneku 2 KTM-i asemel suurendada ETM-ide arv protokollis praegu 13 asemel näiteks 14 või koguni 15 peale?

          Kommentaar


            Algselt postitas peters Vaata postitust
            Kaljul oli ju võimalus kasutada Kuuske kasvõi igavese KTM-ina, aga ei kõlvanud ta neile kohe kuidagimoodi.

            Kas teed ettepaneku 2 KTM-i asemel suurendada ETM-ide arv protokollis praegu 13 asemel näiteks 14 või koguni 15 peale?
            Jah, ma arvan, et see oleks parem lahendus kui see, et mingid mängijad saavad oma staatuse tõttu konkurentsi eelise teiste tiimikaaslaste ees väljakule saamiseks.

            Ja sellega ma olen nõus, et Kalju tegi sitta tööd lastes oma head KTMid Florasse. Neid oleks pidan rohkem mängitama ja muud probleemid ära lahendama, mis neid florasse tõmbasid.

            Kommentaar


              Tiba off-topic aga siiski:

              Olen seda varem öelnud ja ütlen nüüd ka - KTM-i kõige suurem viga on algkoosseisu kohustus. Oleks täiesti okei, kui on nõue, et protokollis peab olema min 3-4-5 KTM-staatusega mängijat, ehk 11+7 seas, aga mitte esimese 11 seas. Kui me räägime noorte arendamisest, siis täpselt seda pidi on võimalik ilma skeemitamiste ja lollusteta anda noorele mängijale mänguaega. Kui ta on piisavalt hea, et pääseda algkoosseisu, siis palju õnne, aga 18-19 aastasele nagale võiks anda minuteid vahetusest tulles, mitte otse surve alla panna võimalusega 90 minutit väljakul sitta toota. See kuidas treener oma vahetusi teeb või ei tee, see jäägu tema vastutada, aga praeguses seisus KTM-reegel pärsib liiga kvaliteetset arengut.

              ETM-koha pealt 6 mitte-ETM mängijat on hea, rohkem pole vaja. Kui varasemalt oli teema, et sai tuua suvalisi lätakaid-leedukaid satsi täis, siis praeguses seisus ütleksin mina, et on olukord turvaline. Klubidele soovida vaid jõudu-jaksu õigete mängijate toomisel.

              On-Topic: Reinkorti aasta ei olnud statistiliselt kõige parem, aga kindlasti huvitav üleminek. Tema pallikatmisoskus on tegelikult päris hea, natuke meenutab olemiselt Neemelot ning ega ei paista liigasiseselt mõnda noort perspektiivikat ründajat kah hetkel.

              Kommentaar


                Olen ka nõus, et Nõmme Kaljul oli käsi sees enda õnnetuses seoses KTM reegliga, kuid teised klubid ju otseselt ei opereeri niimoodi ja kohati on neil ikka KTM reegliga probleeme.

                Kusjuures ootasin täpselt seda küsimust ka, et miks teised suurklubid noori ei too nagu Flora ja sellega seoses on olemas kaks suurt probleemi. Esiteks ei ole Eesti selline koht, kus sul on talente jalaga segada, et kõikidele klubidele jaguks. Teine probleem on esimesega üsna sarnane, kuna tegelikult kui kõik top-4 tiimid hakkavad endale noori tooma väiksematest klubidest, siis kuidas me saame üldse rääkida konkurentsivõimelisest liigast. Noored lähevad Florasse, Kaljusse, Levadiasse ning Paide ära ja siis võistlevad ülejäänud 6 klubi omavahel ning vahepeal Esiliiga A-st tulijatega?

                Ma muidugi sügavalt kahtlen, et Arhipovil on parem istuda hetkel duublis ja kuulata kuidas Henn võib-olla ei kaasa teda üldse esindusmeeskonna plaanidesse selle asemel, et ta oleks Legionis saanud mängida hooaja lõpuni ja figureeriks seal ilmselt põhikoosseisus järgmine hooaeg. Kuna ta veel nii noor on, siis oleks Legionis ehk võimalus välisleping kuskile noortesse saada. Flora u21 eest mängides Esiliiga A-st ma selliseid võimalusi ei näe. Ja sellest ei saa ka aru, et kuidas Väljal selle aastane areng oli hetkel parem kui ta oleks Paides reaalselt mängu saanud ja esindusmeeskonda aidanud. Ehk seda juttu, et 16-17 aastase parim koht on Floras ma ei taha üldse hästi uskuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plain Vaata postitust
                  Olen ka nõus, et Nõmme Kaljul oli käsi sees enda õnnetuses seoses KTM reegliga, kuid teised klubid ju otseselt ei opereeri niimoodi ja kohati on neil ikka KTM reegliga probleeme.

                  Kusjuures ootasin täpselt seda küsimust ka, et miks teised suurklubid noori ei too nagu Flora ja sellega seoses on olemas kaks suurt probleemi. Esiteks ei ole Eesti selline koht, kus sul on talente jalaga segada, et kõikidele klubidele jaguks. Teine probleem on esimesega üsna sarnane, kuna tegelikult kui kõik top-4 tiimid hakkavad endale noori tooma väiksematest klubidest, siis kuidas me saame üldse rääkida konkurentsivõimelisest liigast. Noored lähevad Florasse, Kaljusse, Levadiasse ning Paide ära ja siis võistlevad ülejäänud 6 klubi omavahel ning vahepeal Esiliiga A-st tulijatega?
                  top 4 tiimide noored kes ei saa löögile ja vanemad kõrvale heidetud lähevad mujale tiimidesse end tõestama. Solidaarsusmehanismid lubavad nüüd nõrgematel neid palgale ka võtta.

                  Kommentaar


                    Reinkort on küll väga kõva potentsiaaliga mängija.

                    Kommentaar


                      Mulle iseenesest on Reinkort alati meeldinud, aga minuarust pole temalt nagu sellist tuntavat arenguhüpet sel aastal veel tulnud. Potentsiaal on olemas, aga tahaks juba natuke rohkemat temalt väljakul näha.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Aastane leping pm tähendab seda, et Flora ise ka mehes väga kindel pole. Aga edu Reinkortile, loodan et üllatab.

                        Kommentaar


                          Frank Liivaku karjäär Floras lõppes.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Frank Liivaku karjäär Floras lõppes.
                            Aga ta ju micdroppis
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Supertandem Voolaid & van der Liivak korraga töötud . Siit on midagi suurt tulemas !!! Keeled suus ja purakas jalas !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Aga ta ju micdroppis
                                no micdrop, no party

                                Kommentaar

                                Working...
                                X