Lehekülg 997, kokku 1031 EsimeneEsimene ... 497897947987993994995996997998999100010011007 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 19 921 kuni 19 940, kokku 20611

Teema: FC Flora

Amatöör Kasutaja enrito avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Arusaadav, kust see kõik alguse sai
    https://sport.delfi.ee/news/jalgpall...ed?id=87808317

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    kui mäng saab otsa 17.45 ja 18.03 on rahvuskoondislane kuskil urkas tegemas mingeid panused, siis see on ja jääb nii eetiliselt valeks, kui üldse alla saab.
    Päris hea tempo, poiss pessu ikka jõudis?

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Päris hea tempo, poiss pessu ikka jõudis?
    Kreida oli kaartidega väljas.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Kreida oli kaartidega väljas.
    Nagunii pettus.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Nagunii pettus.
    Kuulsin, et Kreida oli saanud 5G mastide põletamise eest kollased kaardid, huvitav et Sambaz veel seda teemat pole ülesse võtnud koos foto tõestustega

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Clingfilm Vaata postitust
    Oot oot
    Nüüd läks kodaniku kampaania küll veidi lappesse

Eriti see osa "loetud minutid peale mängu.."
    Kui sa pole ikka saanud aru probleemi olemusest, siis pühi prilliklaasid puhtaks ja loe Romario ja Punkti postitus mõttega 3x läbi, võib -olla siis jõuab sulle kohale.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tüüpidel mingi isiklik vimm sambaze vastu ja naeruvääristavad olukorda. See on siis teie arvates
    ok, kohe peale mängu esimese bussiga sõita panustama?

Või kui ta ei vaatanud mängu, mis oleks imelik, siis istus juba mängu ajal seal, mis on veel imelikum?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kui ma kellegile ei meeldi, siis on see täiesti fain ja aksepteeritav, mulle ka paljud inimesed ei meeldi, aga küll kui, mingid tegelased hakkavad naeruvääristama olukorda ja rääkima burksidest, pitsadest, sorostest ja mastidest ja võrrelda antud olukorda, ajalooga eesti jalgpallis selles olukorras ja neid ohte silmas pidades, mida Romario ja Punkt väga hästi seletasid, siis mul tekib ikka tõsine küsimus kas mõned inimesed on lollid või mängivad seda. Mu jaoks on üldjuhul teema ammendanud, ma loodan, et klubi on rääkinud Kreidaga ja ta on aru saanud, mis on õige ja vale proffijalgpallurina.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Järgmine vaatus.

Tsitaat Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    Politseipargis on Hiltoni hotell, kus on Olybeti reklaam 1. korruse hiigelakna ulatuses, kus on peal rinnakad neidised ja meie Kostja, kes paneb oma puraka teele. Samu reklaame on ka teist Olybeti baaride akendel. Kõrval on vene kool ja lapsed kõnnivad iga päev mööda.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Apr 2005

Algupärane

Jalgpallurid võiksid olla nagu islamistidele Allah, et kuskil pildil ei tohi kujutada!

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kui ma kellegile ei meeldi, siis on see täiesti fain ja aksepteeritav, mulle ka paljud inimesed ei meeldi, aga küll kui, mingid tegelased hakkavad naeruvääristama olukorda ja rääkima burksidest, pitsadest, sorostest ja mastidest ja võrrelda antud olukorda, ajalooga eesti jalgpallis selles olukorras ja neid ohte silmas pidades, mida Romario ja Punkt väga hästi seletasid, siis mul tekib ikka tõsine küsimus kas mõned inimesed on lollid või mängivad seda. Mu jaoks on üldjuhul teema ammendanud, ma loodan, et klubi on rääkinud Kreidaga ja ta on aru saanud, mis on õige ja vale proffijalgpallurina.
    Selles ongi küsimus, et kas klubi näeb mingit viga. Kui ei näe, siis on Kreida minu silmis puhas. Kui näeb, siis peab klubi teda distsiplineerima. Ehk iseenesest saan ma aru, kui Kreida liigub tõesti halvas keskkonnas. Lihtsalt foorumis selle pärast risti lüüa on ka veidi imelik, kuna loob nüüd ja igavesti Kreidale imeliku maine juurde.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Selles ongi küsimus, et kas klubi näeb mingit viga. Kui ei näe, siis on Kreida minu silmis puhas. Kui näeb, siis peab klubi teda distsiplineerima. Ehk iseenesest saan ma aru, kui Kreida liigub tõesti halvas keskkonnas. Lihtsalt foorumis selle pärast risti lüüa on ka veidi imelik, kuna loob nüüd ja igavesti Kreidale imeliku maine juurde.
    Kas ajakirjandus lõi ka ilma põhjuseta imeliku maine juurde tollele vennale, kes kuskil Lasnamäe korteris šašlõkki grillis?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Kas ajakirjandus lõi ka ilma põhjuseta imeliku maine juurde tollele vennale, kes kuskil Lasnamäe korteris šašlõkki grillis?
    See djüüd grillis vist ka Viljandis vist. Aga üldiselt oleks ajakirjandus küsinud ka klubilt, et kas on okei. Vist.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ütlen siin ka, et kui veidi tausta uurisin, siis Sambaze tegutsemine oli õige. Pange käntselit mu eelmiste postituste peale.

Algupärane

Ma anna ka oma toetushääle sambazele.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Ma anna ka oma toetushääle sambazele.
    +1

Ma olen ka kasutaja Sambazega ühes paadis.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Ütlen siin ka, et kui veidi tausta uurisin, siis Sambaze tegutsemine oli õige. Pange käntselit mu eelmiste postituste peale.
    Räägi siis taustast pikemalt.

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Räägi siis taustast pikemalt.
    "Kes teab see teab"
    Giggs will tear you appart.

U21 Kasutaja Jaan95 avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2013

Algupärane

Peaks olema teemale ammendav vastus:

Kreida reegleid ei rikkunud
    Kihlveopettused on Eesti jalgpallis olnud valus teema, mistõttu tekitas nii mõneski jalgpallisõbras pahameelt FC Flora ning koondise mängija Vladislav Kreida (20, pildil) spordibaaris panustamine vahetult pärast matši FCI Levadiaga. Ühegi reegli vastu poolkaitsja siiski ei eksinud, sest ta tegi panuseid välismaa kohtumistele. Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) juhendi kohaselt pole mängijal lubatud panustada otseselt või kaudselt temaga seotud kohtumistele.

«Ehkki välisliigade puhul me seda otseselt ei keela, pole panustamine asi, millega tippjalgpallur peaks tegelema,» ütles EJL avaliku suhete juht Mihkel Uiboleht Postimehele. «Leiame, et profipallurina on mõistlik panustamisest eemale hoida ning pigem keskenduda oma põhitööle.»

Flora presidendi Pelle Pohlaku sõnul neil mängijate lepingutes eraldi punkti sees pole, mis välismaa jalgpallile panustamist keelaks. Seega pole põhjust Kreidale karistus määrata. Küll arutas mängijaga juhtunut klubi spordidirektor Norbert Hurt.

«Soovin rõhutada, et ühestki rikkumisest me Kreida puhul rääkida ei saa. Osapooled said olukorrast aru. Peatusime ka sellel, mida tähendab olla avaliku elu tegelane,» selgitas Hurt, lisades, et klubina ei soosi nad panustamist või ennustamist.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Et täielikult kahtluseuss maha matta, oleks Kreida võinud ka välja öelda ja tõestada jalgpalliavalikusele, mis mäng see täpselt oli siis, hetkel, et välismaa mäng ja das all ei tekita väga kindlalt tunnet siiski, sest need on ainult tema sõnad.

Kuigi üldjuhul on tore, et on räägitud tegelasega ja ka meedia on tundnud huvi, aga pool juhuslikult ei ole meie ainukene jalgpallimeedia mogulid tundnud üldse asja vastu huvi, kriitikud on juba küsinud mult, et mis põhjustel on soccernet täiesti vait, muidu võetakse igalpoolt teema ülesse ja tehakse refereeringuid kuskilt mujalt, aga nüüd.. eks igaüks otsustagu ise

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud