320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle tundub, et jalkaliit üritab siiski võimalikult palju enda reglementi täita, seega tehakse kalendrimuudatusi klubide euromängude puhul, kui need vähegi võimalikud on. Ilmselt rohkem neid muudatusi ei tule, kui Flora ka Floriakesest jagu saama peaks.

    Flora on vist juba miljonilähedase summa teeninud. Päris palju kahe mängu eest suht tagasihoidlike klubidega.

    Mis Kalju - Levadia mängu puutub, siis küllap ei olnud Levadia selle edasilükkamisega eriti päri, sest coroonakriis ei ole siiski euromäng ja ei anna muid võimalusi, kui edasilükkamise asemel varumeestega mängimine. Lisaks tekkis Levadial järsku võimalus siiski hõbedale mängida ja võetakse viimast, fair playd ei rakendata.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Muidugi saab Kalju vähemalt 13 mängijat kokku. Teoreetiliselt võib mängima saata kasvõi selle eilse duublijäänuki, kes Läänemaalt kodus 5 tükki välja võttis. Selliste mängude pidamisel, et kuskile tabelisse rist kirja panna, ma mõtet ei näeks. Jah, olukord ei ole päris nii hull, aga esimene ja kolmas väravavaht on isolatsioonis. Teine väravavaht oli pikalt isolatsioonis, aga peaks tegelikult üldse kaitseväes aega teenima. Ei teagi, kas antakse sealt eriluba, kui niigi nii pikalt puudunud on. Puudu on esimesed 11 KTM valikut väljakule jne. Esindusmeeskonnaga seotud eestlasest mängijaid peakski 6 olema, kellest Avilov oli tõsiselt vigastatud + siis 7 leegionäri, kellest kahte ka piirangu tõttu kasutada ei saa. Naeruväärne on see olukord minu jaoks ja midagi vastupidist mulle maha müüa ka ei õnnestu.
      Eeldusel, et Perk tuleb KTMina väravasse (noh, üldiselt ma leian, et kui ta mängule ei saa, siis on Kaljul puudu kolm väravavahti ja mängu peaks edasi lükkama), siis jäävad põhimeestest eemale Meerits, Puri, Paur, Usta ja loeme siis Raudsepa ning Tamme ka sisse. PSG-l jäid eemale (muudel põhjustel) Rico, Choupo-Moting, (ja koroona tõttu) Keylor Navas, Marquinhos, Leandro Paredes, Kylian Mbappe, Angel Di Maria, Mauro Icardi ja Neymar. Noh, ma ei tea, ei ütleks, et see Kalju algkoosseis nüüd nii palju rohkem perses on, isegi kui tood sisse ETMi ja KTMi argumendi. PSG kasutas ründes enamvähem seitsmendat-kaheksandat valikut, et eeldatavasti on need Kalju üks-kaks õnnetut platsi-KTMi ka mingi positsiooni seitsmendad-kaheksandad valikud. Aga muus osas on ju sats päris korralik?

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Eeldusel, et Perk tuleb KTMina väravasse (noh, üldiselt ma leian, et kui ta mängule ei saa, siis on Kaljul puudu kolm väravavahti ja mängu peaks edasi lükkama), siis jäävad põhimeestest eemale Meerits, Puri, Paur, Usta ja loeme siis Raudsepa ning Tamme ka sisse. PSG-l jäid eemale (muudel põhjustel) Rico, Choupo-Moting, (ja koroona tõttu) Keylor Navas, Marquinhos, Leandro Paredes, Kylian Mbappe, Angel Di Maria, Mauro Icardi ja Neymar. Noh, ma ei tea, ei ütleks, et see Kalju algkoosseis nüüd nii palju rohkem perses on, isegi kui tood sisse ETMi ja KTMi argumendi. PSG kasutas ründes enamvähem seitsmendat-kaheksandat valikut, et eeldatavasti on need Kalju üks-kaks õnnetut platsi-KTMi ka mingi positsiooni seitsmendad-kaheksandad valikud. Aga muus osas on ju sats päris korralik?
        Kui jätkuvalt jätta kõrvale, et mängijad tulevad mõne üksiku trenni pealt ning piltlikult öeldes tuleb vähemuses mängida, siis nimeliselt on enamus satsist tõepoolest korralik.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Jep. Flora mängu edasilükkamine tekitab järjekordsed küsimused, võtame talupojaloogikat arvesse võttes klassikalise mudeli.

          Pühapäev Paidega mäng kell 19.
          Esmaspäeval kerge taastumistrenn.
          Teisipäeval hommikul lennukile.
          Kolmapäev mängueelne trenn.
          Neljapäeval mäng Florianaga.

          Ei tundu kohe nagu üldse ei midagi säärast, kust tuleks midagi edasi üldse lükata, no ei tundu.
          Minu meelest olid Kalju ja Levadia need, kes aastaid kirusid Eurosarja mängude vahel olevaid mänge ja vastav muudatus tänu sellele ka sisse viidi. Mõlemad kippusid liigas ka komistama nendes mängudes. Suures plaanis ei oleks loomulikult probleemi pühapäeval ära mängida.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            Mängitavatest vastastest võiks vastu tulla Tirana või Kups/Suduva paari võitja. Kui neid ei saa, siis väga atraktiivne vastane oleks Zagrebi Dinamo, kes regulaarselt CL-i või EL-i alagruppe külastab.
            Dinamo ongi potentsiaalne vastane siis.

            Kommentaar


              Ma poleks seda edasi lükanud antud olukorras, aga noh mis siis ikka. Võtke see võit ära, äkki saab selle neljanda eurokoha tagasi ja siis kalju ka rõõmus

              Kommentaar


                Kalju teatud fännidel on alati nina krimpsus.
                Vaikne.....

                Kommentaar


                  Capture.jpg

                  Ma ei saa sellest Kasperi emotsioonipurskest aru. Nädal tagasi oli lihtsalt võitu vaja, nüüd on probleem sellega, kuidas võit tuli. Imelik primadonnatsemine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Ma poleks seda edasi lükanud antud olukorras, aga noh mis siis ikka. Võtke see võit ära, äkki saab selle neljanda eurokoha tagasi ja siis kalju ka rõõmus
                    Neljanda eurokoha jaoks on vaja kahte võitu juurde. Järgmisel kahel aastal on Eesti klubidel kolm kohta.
                    Eesti Koefitsient 4.375, vaja oleks mööda minna Walesist, kellel on täpselt 5 (ja kõik klubid välja langenud).
                    Võidu eest saab juurde 0.375, viigi eest 0,25 ja kaotuse eest 0.125 (tasakaalustamaks arvestuses kahemänguliste seeriate ära jäävaid mänge)

                    Kommentaar


                      zagrebi dinamo on tõepoolest atraktiivne.õigemini oli,siis kui fänne ka vaatama lasti.11 aastat tagasi mängisid nad edinburghi heartsiga.staadionil oli meeleolukas,sest nende omadel oli pürot omajagu.ilus augustiõhtu oli.ja joodud sai palju.pealegi dinamo kaotas 0-2.aga noh,selleks on veel enne malta omad ju vaja kustutada...
                      kunagi pole olnd,et midagi polnd

                      Kommentaar


                        Vabandust minu skeptitsismi, aga milles täpselt väljendub Dinamo atraktiivsus? Et kui tavapärase 1400 asemel tuleks 1450 vaatajat staadionile?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Vabandust minu skeptitsismi, aga milles täpselt väljendub Dinamo atraktiivsus? Et kui tavapärase 1400 asemel tuleks 1450 vaatajat staadionile?
                          Eelmine hooaeg mängisid CL's väga ilusat jalgpalli, reaalselt kui nende mängupilt midagi sarnast veel on, on ees oodata nauditavat mängu.

                          Kommentaar


                            Meistrite liiga alagrupifaasi alustasid 4-0 võiduga hilisema veerandfinalisti Atalanta üle. Kokku teeniti 5 punkti. Väravatevahe oli lõpuks 10-13. Arvestades, et Flora võimalused alagruppi jõuda on niigi ahtakesed, on väga lahe, et sellise meeskonna vastu end proovile pannakse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Vask Vaata postitust
                              Arvestades, et Flora võimalused alagruppi jõuda on niigi ahtakesed, on väga lahe, et sellise meeskonna vastu end proovile pannakse.
                              Hetkel pannakse end Floriana vastu proovile.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Would be shocked kui selline Flora Floriana vastu edasi saaks.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X