320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks korraldatakse A.Le.Coqil liigamäng Tulevikuga pühapäeval kell 13.00 kui staadionil on olemas valgustus?

    Kui jätta välja 2018 a. viimane voor, mil kõik mängud algasid ühel ajal, kell 13, on pühapäev esimene kord, mil A.Le Coq Arenal algab Flora kodumäng kell 13.00.

    Kommentaar


      Sest koondis koguneb esmaspäeval ja koondises on kõigest 12 Flora mängijat ?

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Miks korraldatakse A.Le.Coqil liigamäng Tulevikuga pühapäeval kell 13.00 kui staadionil on olemas valgustus?
        Mul oli endal tulenevalt SN ülekannetest sama küsimus ja vastuseks sain, et tüüpkalender ei näe sügisel üldjuhul nädalavahetuseti ette õhtul algavaid mänge ja pühapäeva õhtu on lastega publikule ebamugav.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Mul oli endal tulenevalt SN ülekannetest sama küsimus ja vastuseks sain, et tüüpkalender ei näe sügisel üldjuhul nädalavahetuseti ette õhtul algavaid mänge ja pühapäeva õhtu on lastega publikule ebamugav.
          Ma jäin mõtlema hetkel ja ei suuda nagu otsest seost/põhjust leida miks see peaks ebamugav olema. Valmistutakse uueks nädalaks kodus või mis. Ehk keegi EJL, kes analüüsiga rohkem kursis oskaks selle lahti kirjutada, sest täitsa huvitav oleks lugeda.

          Kommentaar


            Aga ma nii huvi pärast küsiks vastu, et miks on P kl 13 kehv aeg? Pannkoogid söödud, kohv joodud, paras aeg õue minna ja jalkat vaadata. Enne õhtut tagasi kodus ja hea vedeleda. Tõsi, võõrsilfännidele Tartust või Viljandist on see küll kehvake aeg.

            Kommentaar


              Algselt postitas MNa Vaata postitust
              Aga ma nii huvi pärast küsiks vastu, et miks on P kl 13 kehv aeg? Pannkoogid söödud, kohv joodud, paras aeg õue minna ja jalkat vaadata. Enne õhtut tagasi kodus ja hea vedeleda. Tõsi, võõrsilfännidele Tartust või Viljandist on see küll kehvake aeg.
              Miks on võõrsilfännile kehv aeg? Hommikul saab mõistlikul ajal sõitu mingi 10 paiku ja õhtul saab normaalseks ajaks koju.

              Kommentaar


                Algselt postitas MNa Vaata postitust
                Aga ma nii huvi pärast küsiks vastu, et miks on P kl 13 kehv aeg? Pannkoogid söödud, kohv joodud, paras aeg õue minna ja jalkat vaadata. Enne õhtut tagasi kodus ja hea vedeleda. Tõsi, võõrsilfännidele Tartust või Viljandist on see küll kehvake aeg.
                Mis emotsiooni ja atmosfääri sa staadionil saad kui mehepojad otse pannkoogi pealt tribüünile uimerdavad.
                Mänguks valmistumine, ootusärevus, enne mängu kaasfännidega arutamine, üleskütmine, kõik mis asja juurde kuulub jääb ära.
                Poolik üritus, tükitöö, käidud-nähtud, koju vedelema.
                See pole see, kujuta ette rock kontserti, mis algab kell 13 päeval?

                Sarnane idiootsus on mängud nädala sees. Paljud otse töölt, kui üldse mängule jõuavad, väsinud, uimased, teisel lainel, ei mingit õiget meeleolu, käidud-nähtud.....

                Aga kui vutipubliku peamiseks sihtgrupiks on sügissumedatel nädalavahetustel õhtuti peeruvalgel lapsi põlvelt põlvele hüpitavaid kanaisasid, siis pole teha midagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  Mis emotsiooni ja atmosfääri sa staadionil saad kui mehepojad otse pannkoogi pealt tribüünile uimerdavad.
                  Mänguks valmistumine, ootusärevus, enne mängu kaasfännidega arutamine, üleskütmine, kõik mis asja juurde kuulub jääb ära.
                  Poolik üritus, tükitöö, käidud-nähtud, koju vedelema.
                  See pole see, kujuta ette rock kontserti, mis algab kell 13 päeval?

                  Sarnane idiootsus on mängud nädala sees. Paljud otse töölt, kui üldse mängule jõuavad, väsinud, uimased, teisel lainel, ei mingit õiget meeleolu, käidud-nähtud.....

                  Aga kui vutipubliku peamiseks sihtgrupiks on sügissumedatel nädalavahetustel õhtuti peeruvalgel lapsi põlvelt põlvele hüpitavaid kanaisasid, siis pole teha midagi.
                  Arusaadav. Aga samas see on olukord kus 50le fännile istub õhtune aeg P, aga 500 kanaisast vaatajale sobib kl 13.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    Arusaadav. Aga samas see on olukord kus 50le fännile istub õhtune aeg P, aga 500 kanaisast vaatajale sobib kl 13.
                    Aga meeleolu pole, ka "aramis" ei aita. Kas meeleolu on oluline, minu arvates on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Mis emotsiooni ja atmosfääri sa staadionil saad kui mehepojad otse pannkoogi pealt tribüünile uimerdavad.
                      Mänguks valmistumine, ootusärevus, enne mängu kaasfännidega arutamine, üleskütmine, kõik mis asja juurde kuulub jääb ära.
                      Poolik üritus, tükitöö, käidud-nähtud, koju vedelema.
                      See pole see, kujuta ette rock kontserti, mis algab kell 13 päeval?

                      Sarnane idiootsus on mängud nädala sees. Paljud otse töölt, kui üldse mängule jõuavad, väsinud, uimased, teisel lainel, ei mingit õiget meeleolu, käidud-nähtud.....
                      Aga sa käi juba laupäeva õhtul Selveris ja osta küttematerjal ära. Pühapäevaks pane äratus kella kuueks ja hakka ennast kütma. Usu mind, küll sa oled kella üheks piisavalt kuum, et jalgpalli vaadata.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Aga sa käi juba laupäeva õhtul Selveris ja osta küttematerjal ära. Pühapäevaks pane äratus kella kuueks ja hakka ennast kütma. Usu mind, küll sa oled kella üheks piisavalt kuum, et jalgpalli vaadata.
                        Et, siis varakult jooma. Ja siis saab ka kenasti esmaspäevaks sirgeks magada.
                        Genjaalne ju.

                        Minu meelest on pühapäev 13.00 täitsa ok kellaaeg. Laupäeval ei ole. Ma olen ilma joomatagi zombi veel sellel ajal.
                        Teen tapeeti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tpx Vaata postitust
                          Aga meeleolu pole, ka "aramis" ei aita. Kas meeleolu on oluline, minu arvates on.
                          Muidugi on oluline. Minu poolest võiks mängud ka P õhtul kl 22 olla. Noor lastetu inimene. Aga siis lepime ka sellega, et publikunumbrid mitte ei kasva vaid langevad. Ja see hakkab siis omakorda jälle meeleolu pihta

                          Kommentaar


                            Jalgpallikultuur hakkab pihta peale kasvavatest noortest. See tähendab, et kui me tahame, et 20 aasta pärast oleks meil rohkem jalgpallikultuuri kui täna, peavad tänased noored hakkama statal käima juba praegu. See tähendab, et mäng peab toimuma noorele kättesaadaval ajal. Näiteks selle sama klubi 10 aastasele lapsele. Selle paratamatu kaudne mõju aga on, et see üksik, (minu jaoks arusaamatul põhjusel eksisteeriv) 30-40 aastane tulihingeline fänn peab oma pohmaõlud tegema staadionil, mitte kodus. Mitte nii, et 19:00 lefitatakse oma lipuga ja järgnev päev on sinine. Kui me tahame progressi, siis selline see reaalsus täna kahjuks on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Mis emotsiooni ja atmosfääri sa staadionil saad kui mehepojad otse pannkoogi pealt tribüünile uimerdavad.
                              Mänguks valmistumine, ootusärevus, enne mängu kaasfännidega arutamine, üleskütmine, kõik mis asja juurde kuulub jääb ära.
                              Poolik üritus, tükitöö, käidud-nähtud, koju vedelema.
                              See pole see, kujuta ette rock kontserti, mis algab kell 13 päeval?

                              Sarnane idiootsus on mängud nädala sees. Paljud otse töölt, kui üldse mängule jõuavad, väsinud, uimased, teisel lainel, ei mingit õiget meeleolu, käidud-nähtud.....

                              Aga kui vutipubliku peamiseks sihtgrupiks on sügissumedatel nädalavahetustel õhtuti peeruvalgel lapsi põlvelt põlvele hüpitavaid kanaisasid, siis pole teha midagi.
                              keegi võiks öelda, kas see on irooniline või päriselt

                              Kommentaar


                                Publikunumbrid seda keelt küll ei räägi, et kella ühestele mängudele hirmus tung lastega perede poolt oleks. Mu arust ka kella ühesed mängud on halb lahendus (ja küsimus ei ole ainult selles, et kindlasti märjukese alla saaks võtta) ja ega ausaltöeldes jalgpallifännide seast ka kedagi ei tunne, kes neid hindaks. Eriti jabur tundub see olukorras, kus me üritame mänge hajutada ja siis kaks mängu Tallinnas on pühapäeval kell 1. Mu teada ei ole jalgpallifännide seas sellelaadset uuringut tehtud, et mis mängupäevi ja kellaaegasid huvilised eelistaksid. Kui tõesti jalgpallirahvas neid sooviks, siis oleks see igati fine ka minu poolt, aga kahtlen, kas see oleks just eelistatud mänguaeg.

                                inimene, kes ajas end kella üheks Kadriorgu kaks nädalavahetust järjest, et vaadata riigi kõrgeimat jalgpalliliigat olukorras, kus staadionil oli alla 100 pealtvaataja, mis aastal 2020 isegi covid ajastul on kurb tõdemus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X