320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    kes see on üldse?
    Portaali lugedes sain teada, et Usta.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Tutvuvad ainult. Üleminek hetkel väga tõenäoline ei ole.
      Kui lapsevanem allkirja kirjutada ei oska, siis ei saa üleminekut teha jah.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Suduva peatreeneri jutt pressikonverentsilt:

        Meistrite liiga esimeses eelringis kolmapäeva õhtul A. Le Coq Arenal valitseva Eesti tšempioni FC Floraga kohtuva Leedu esiklubi Marijampole Suduva peatreener Saulius Širmelis märkis, et oodata on kahe hea meeskonna duelli, sest nende vastase ridades on ohtralt Eesti koondislasi.

        Kommentaar


          Julgeks öelda, et emotsionaalsel tasandil nii olulist eurosarja kohtumist lähiminevikust ei meenugi, kus 90 minuti raames on võimalik "ära kirjeldada" seniste protsesside edukus. Pool Eesti koondist vs kaheksanda järgu leegionäridest kokkuklopsitud Leedu punt. Kuidas iganes see mäng ka täna ei lõppe, siis kujundab see väga tugevalt Eesti jalgpalli homset päeva. Loos on olnud igatahes nii armuline, et Meistrite liiga 3. eelring on käegakatsustav unistus. Näidaku nüüd Flora, et Eesti jalgpall tõesti elab.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Julgeks öelda, et emotsionaalsel tasandil nii olulist eurosarja kohtumist lähiminevikust ei meenugi, kus 90 minuti raames on võimalik "ära kirjeldada" seniste protsesside edukus. Pool Eesti koondist vs kaheksanda järgu leegionäridest kokkuklopsitud Leedu punt. Kuidas iganes see mäng ka täna ei lõppe, siis kujundab see väga tugevalt Eesti jalgpalli homset päeva. Loos on olnud igatahes nii armuline, et Meistrite liiga 3. eelring on käegakatsustav unistus. Näidaku nüüd Flora, et Eesti jalgpall tõesti elab.
            Ma vaatan asja pigem nii, et kohtuvad kaks võrdset ja kui embkumb napilt võidab, siis ei näita see nagu suurt midagi laiemas plaanis. Omaette ooper oleks juhul kui Flora saaks kindlalt tuppa. Siis võiks juba filosoofilisemaid küsimusi tõstatada.

            Kommentaar


              Senise ajaloo parim võimalus üks kõik kummas eurosarjas alagrupiturniirile jõuda igas tahes. Pakun et Suduva alustab väga agressiivselt et kiire värav kätte saada. Flora suudab ära kannatada alguse surve ja võtab edasi kontrolli enda kätte, vastane väsib ja teisel poolajal lüüakse kaks. Sappinen esimese ja Sinyavskyi teise.

              Kommentaar


                Või kui Flora ise teeb 8-2

                Kommentaar


                  Algselt postitas MNa Vaata postitust
                  Ma vaatan asja pigem nii, et kohtuvad kaks võrdset ja kui embkumb napilt võidab, siis ei näita see nagu suurt midagi laiemas plaanis. Omaette ooper oleks juhul kui Flora saaks kindlalt tuppa. Siis võiks juba filosoofilisemaid küsimusi tõstatada.
                  Ma olen igati nõus, aga järeldusi (mu arvates tihti ennatlikke ja kohati lausa ka valesid) tehakse tahestahtmata lõppresultaadist. Mängujärgselt kuuleme, kas Flora filosoofia ja senine töö on olnud geniaalne või Eesti jalgpall on täielik rämps. Sellel oleks tõesti alust juhul kui emb-kumb osapool teise selgelt üle mängib, aga vähemalt paberil võib eeldada, et päris sellist stsenaariumit me ei näe. Seetõttu "ära kirjeldada" esialgses postituses ka sellises vormis oli.

                  Kommentaar


                    Peasi, et saaks konf punkte, saaks neljanda eurokoha tagasi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Ma olen igati nõus, aga järeldusi (mu arvates tihti ennatlikke ja kohati lausa ka valesid) tehakse tahestahtmata lõppresultaadist. Mängujärgselt kuuleme, kas Flora filosoofia ja senine töö on olnud geniaalne või Eesti jalgpall on täielik rämps. Sellel oleks tõesti alust juhul kui emb-kumb osapool teise selgelt üle mängib, aga vähemalt paberil võib eeldada, et päris sellist stsenaariumit me ei näe. Seetõttu "ära kirjeldada" esialgses postituses ka sellises vormis oli.
                      Paraku küll.

                      Kommentaar


                        Kallaste alustamine näitab selgelt, et Flora ei ole protsessiusku klubi! Kui kärisema peaks, siis loodan, et sealt.

                        Kommentaar


                          Pressikal tehakse suuri sõnu keskendumise kohta ja siis suudavad mõlemad keskkaitsjad esimese 21.minutiga peaaegu ära käkkida. Kõvasti on jopanud, et pole ära karistatud veel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Pressikal tehakse suuri sõnu keskendumise kohta ja siis suudavad mõlemad keskkaitsjad esimese 21.minutiga peaaegu ära käkkida. Kõvasti on jopanud, et pole ära karistatud veel.
                            KTM käriseb.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
                              Peasi, et saaks konf punkte, saaks neljanda eurokoha tagasi.
                              Ma eeldan, et tegelikult tahaks sa tagasi saada seda Eesti jalgpallist kaduma lastud 240 000 euri. Sest ma keeldun uskumast, et kellelgi on elu nii tühi või masohhism nii põhjas, et sundis end neid neljanda klubi, enamasti Transi, lootusetuid tampi saamiseid vaatama.
                              Muidugi praegu on isegi liiga teise ja kolmanda omavahelist mängu vaadates tunne, et kandke lihtsalt see solidaarsusmakse üle, las need mängud jäävad.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Suduva klass on nagu sammukene parem... Kahju, et Kostja sugune mängija suutis sellise Bläki 30. minutil maha panna ja läks viga välja võtma söödu asemel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X