320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Selles ongi küsimus, et kas klubi näeb mingit viga. Kui ei näe, siis on Kreida minu silmis puhas. Kui näeb, siis peab klubi teda distsiplineerima. Ehk iseenesest saan ma aru, kui Kreida liigub tõesti halvas keskkonnas. Lihtsalt foorumis selle pärast risti lüüa on ka veidi imelik, kuna loob nüüd ja igavesti Kreidale imeliku maine juurde.
    Kas ajakirjandus lõi ka ilma põhjuseta imeliku maine juurde tollele vennale, kes kuskil Lasnamäe korteris šašlõkki grillis?

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Kas ajakirjandus lõi ka ilma põhjuseta imeliku maine juurde tollele vennale, kes kuskil Lasnamäe korteris šašlõkki grillis?
      See djüüd grillis vist ka Viljandis vist. Aga üldiselt oleks ajakirjandus küsinud ka klubilt, et kas on okei. Vist.

      Kommentaar


        Ütlen siin ka, et kui veidi tausta uurisin, siis Sambaze tegutsemine oli õige. Pange käntselit mu eelmiste postituste peale.

        Kommentaar


          Ma anna ka oma toetushääle sambazele.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Ma anna ka oma toetushääle sambazele.
            +1

            Ma olen ka kasutaja Sambazega ühes paadis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ütlen siin ka, et kui veidi tausta uurisin, siis Sambaze tegutsemine oli õige. Pange käntselit mu eelmiste postituste peale.
              Räägi siis taustast pikemalt.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Räägi siis taustast pikemalt.
                "Kes teab see teab"
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Peaks olema teemale ammendav vastus:

                  Kreida reegleid ei rikkunud
                  Kihlveopettused on Eesti jalgpallis olnud valus teema, mistõttu tekitas nii mõneski jalgpallisõbras pahameelt FC Flora ning koondise mängija Vladislav Kreida (20, pildil) spordibaaris panustamine vahetult pärast matši FCI Levadiaga. Ühegi reegli vastu poolkaitsja siiski ei eksinud, sest ta tegi panuseid välismaa kohtumistele. Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) juhendi kohaselt pole mängijal lubatud panustada otseselt või kaudselt temaga seotud kohtumistele.

                  «Ehkki välisliigade puhul me seda otseselt ei keela, pole panustamine asi, millega tippjalgpallur peaks tegelema,» ütles EJL avaliku suhete juht Mihkel Uiboleht Postimehele. «Leiame, et profipallurina on mõistlik panustamisest eemale hoida ning pigem keskenduda oma põhitööle.»

                  Flora presidendi Pelle Pohlaku sõnul neil mängijate lepingutes eraldi punkti sees pole, mis välismaa jalgpallile panustamist keelaks. Seega pole põhjust Kreidale karistus määrata. Küll arutas mängijaga juhtunut klubi spordidirektor Norbert Hurt.

                  «Soovin rõhutada, et ühestki rikkumisest me Kreida puhul rääkida ei saa. Osapooled said olukorrast aru. Peatusime ka sellel, mida tähendab olla avaliku elu tegelane,» selgitas Hurt, lisades, et klubina ei soosi nad panustamist või ennustamist.

                  Kommentaar


                    Et täielikult kahtluseuss maha matta, oleks Kreida võinud ka välja öelda ja tõestada jalgpalliavalikusele, mis mäng see täpselt oli siis, hetkel, et välismaa mäng ja das all ei tekita väga kindlalt tunnet siiski, sest need on ainult tema sõnad.

                    Kuigi üldjuhul on tore, et on räägitud tegelasega ja ka meedia on tundnud huvi, aga pool juhuslikult ei ole meie ainukene jalgpallimeedia mogulid tundnud üldse asja vastu huvi, kriitikud on juba küsinud mult, et mis põhjustel on soccernet täiesti vait, muidu võetakse igalpoolt teema ülesse ja tehakse refereeringuid kuskilt mujalt, aga nüüd.. eks igaüks otsustagu ise

                    Kommentaar


                      Matvei Igonen tagasi.
                      Aland vast kuulis sellest ja ei tahtnud eelmist aastat korrata.

                      Kommentaar


                        Sohh, nüüd on Paplavaskis kah siis tööta

                        Sümpaatne mängumees aga tegelikult on see masendav uudis, et isegi Norra esiliigas meie puurivaht peale ei saa.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Palju õnne Paplavskisele, kes saab rahulikult tagasi pingile nina nokkima minna
                          Aga juu siis Matvei ei suudetud esimese katsega piisavalt heaks inimeseks kasvatada ja tuli taas päästma minna meest.

                          Kommentaar


                            See pole isegi enam naljakas jep. Järgmine päästeoperatsioon tuleb Käidiga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mister Vaata postitust
                              Palju õnne Paplavskisele, kes saab rahulikult tagasi pingile nina nokkima minna
                              Aga juu siis Matvei ei suudetud esimese katsega piisavalt heaks inimeseks kasvatada ja tuli taas päästma minna meest.
                              Milleks nii kibestunult? Tippklubis peakski ju 2 tasemel vv-d olema. Kaljugi ju tahtis Lepmetsa...

                              Kommentaar


                                Matveile edu, konkurentidel võib kerge lootusetuse tunne hetkel olla..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X