Lehekülg 1046, kokku 1064 EsimeneEsimene ... 4654694699610361042104310441045104610471048104910501056 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 20 901 kuni 20 920, kokku 21277

Teema: FC Flora

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Kuidas poolakad lõpuks ikkagi sisse said?
    Mu kõrval olid mingid tüübid, kellel oli Eesti ID-kaardid näpus, aga rääkisid järjekorras tuimalt polskit. Näitasid neid turvale ning jalutasid rahulikult edasi. Selle asemel hakkas turva peedistama silma järgi umbes 12-aastast poissi, kel ei olnud dokumenti kaasas. Õnneks sai ta ka lõpuks ikkagi sisse, muidu oleks eriti sürr olnud.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Mu kõrval olid mingid tüübid, kellel oli Eesti ID-kaardid näpus, aga rääkisid järjekorras tuimalt polskit. Näitasid neid turvale ning jalutasid rahulikult edasi. Selle asemel hakkas turva peedistama silma järgi umbes 12-aastast poissi, kel ei olnud dokumenti kaasas. Õnneks sai ta ka lõpuks ikkagi sisse, muidu oleks eriti sürr olnud.
    Eestis on päris palju residentseid poolakaid. Mu töökaaslane on näiteks Legia fänn.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Eestis on päris palju residentseid poolakaid. Mu töökaaslane on näiteks Legia fänn.
    Võimalik, aga ma ei usu, et neil kodakondsus ja Eesti nimed on... Neist esimene ehk küll, aga mitte mõlemad.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2020

Algupärane

kui juba legia ultrate peale jutt läks siis - istusin A2 sektoris, enamvähem legia varupingist otse üle väljaku. istusime viiekesi kõrvuti, kõige parempoolne kutt läks õlut ja snäkke tooma. 10min jooksul tuli meie kõrvale ja taha ca 15-20 legia ultrat, istuti ka selle sõbra kohale, kes Ampsu läks. selgitasime viisakalt, et see koht on kinni, sõber läks jooke tooma, kohe tuleb. ei jõudnud lauset lõpetatagi, kui juba tatti pritsides karjuti "fuck-off, shut up! are you racist? fuck off" aina agressiivsemaks mindi. see selleks, meil vasakul pool oli veel ruumi küll. aga kohe kui poolaeg hakkas, jooksis üks väike nähvits nende ultrate seast esimesse ritta, kus istus minu arust 5-6 välismaalast, ühelt neist tõmmati seljatagant mingi jalkasall (ei jõudnud näha, mis täpsemalt) kaelast ära, üks vend pani selle särgi alla ja sellega jooksu, teine tõmbas endise salliomaniku küsimuse "what the heck?" peale otse pasunasse. turvad chattisid lüüsi juures omavahel niisama ega pannud midagi tähele. üks kõige suurem koll läks veel mingi 14-aastase kuti juurde, kes oli vist oma isa ja vennaga ja hakkas lihtsalt õrnalt tõuklema ja karjuma "you are a fucking pussy". siis tuli mingi kõne ja kogu kaader kadus sealt.

sellised seigad jäid veel peale mängu meelde.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Võimalik, aga ma ei usu, et neil kodakondsus ja Eesti nimed on... Neist esimene ehk küll, aga mitte mõlemad.
    Mis see nimi siia puutub? Kui sulle on väljastatud Eesti ID-kaart (mis väljastatakse sulle suht kohe, kui siia tööle tuled), siis oledki residentne ju.

Ainuüksi meie firmas on praegu 3 sellist poolakat, kellest üks diehard Legia fänn.

Muude Flora naiste võistkonnaga treenib ka üks residentne Poola tüdruk, keda ei saa aga kuidagi regada poolapoolsete debiilsete nõuete pärast.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

delfi selles poolakate laulmise videos lõi üks poolakas eestlasest fännil telefoni jalaga peost, politsei vahtis ka sirge molliga pealt lihtsalt...

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

What päris üllatav praegu siin lugeda poolakate huligaanitsemisi ja, et politsei ei teinud midagi. Endal ei jäänud ühtegi intsidenti silma. Jäin ise mängule hiljaks, vahtult avavile ajal jõudsin järjekorda aga siis mõne minuti pärast anti teada, et nad muutsid süsteemi ja saab 2. värava piletiga kolmandast ka sisse ja kiirelt reageerisin ja sain kohe sisse ja nagu ma kuulsin, sõbrad, kes ennem läksid staadionile, neilt kontrolliti id kaarte ja värki aga mina sain kolmandast väravast sisse, turvad seisid ees aga null dokumendi kontrolli, et njahm. Muidugi jah suht hämmastav ikka, et aastast-aastasse samad probleemid mängu korraldusliku poole pealt ja Amps reaalselt....üli raske on ikka enne poolaega õlled valmis valada külmikusse...teie käive oleks nii palju suurem.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mis see nimi siia puutub? Kui sulle on väljastatud Eesti ID-kaart (mis väljastatakse sulle suht kohe, kui siia tööle tuled), siis oledki residentne ju.

Ainuüksi meie firmas on praegu 3 sellist poolakat, kellest üks diehard Legia fänn.

Muude Flora naiste võistkonnaga treenib ka üks residentne Poola tüdruk, keda ei saa aga kuidagi regada poolapoolsete debiilsete nõuete pärast.
    Nende ID-kaartide peale olid nimedeks märgitud stiilis "Martin Kask", mistõttu ma kahtlen, et kaardid nende enda omad olid.

Ma miskipärast mõtlesin, et välismaalase ID-kaart näeb teistsugune välja, aga ses osas vist eksisin.

Mängija Kasutaja Kevv92 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Mis teema sellega oli, et fännid vale otsuse teinud kohtuniku suunas pärast mängu õlut loopisid ja veel midagi? Tuleb nüüd mingi jama sellest Florale tõenäoliselt? Kohtuniku otsus oli ilmselgelt vale, aga samas ega selline käitumine ka just head varju heida.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

Loen siin kommentaare ja imestan, et kas need inimesed on esimest korda staadionil v puudub neil lihtsalt elementaarne arusaam elust.

1. Sa ei hakka kunagi ultraid lähedalt filmima! KUNAGI! Ja ei pea üldse filmima,naudi melu,kustuta insta!
    2. Ultrad käivad ja norivad tüli, wow!
    3. Kohtunikud ja vastased said kaks toopi kaela....... Isegi vähe said kohtunikud. Kes selle üle imestavad on vist käinud ainult Flora-Vapruse mänge vaatamas või siis discgolfi mänginud. Külastage mänge välismaal, siis näete mis on melu ja mul on hea meel, et me liigume selles suunas, et melu oleks. Fännikas kasvab, laul on pidev(isegi liigamängudel).

Aplaus sektorile ja tiimile, wannabe instagrammifännid võiks natuke rohkem päris elu kogeda!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas matys Vaata postitust
    Loen siin kommentaare ja imestan, et kas need inimesed on esimest korda staadionil v puudub neil lihtsalt elementaarne arusaam elust.

1. Sa ei hakka kunagi ultraid lähedalt filmima! KUNAGI! Ja ei pea üldse filmima,naudi melu,kustuta insta!
    3. Kohtunikud ja vastased said kaks toopi kaela....... Isegi vähe said kohtunikud. Kes selle üle imestavad on vist käinud ainult Flora-Vapruse mänge vaatamas või siis discgolfi mänginud. Külastage mänge välismaal, siis näete mis on melu ja mul on hea meel, et me liigume selles suunas, et melu oleks. Fännikas kasvab, laul on pidev(isegi liigamängudel).

Aplaus sektorile ja tiimile, wannabe instagrammifännid võiks natuke rohkem päris elu kogeda!
    kle isane, lase kopsud tühjaks, ma arvan, et ma olen sinust oluliselt rohkem käinud ja näinud. ultraks olemisel ja ultraks olemisel on vahe. loomulikult käib teatav huligaanitsemine, agressiivsus jms utlratega kaasas, aga see, kui sa oled suvalises tsiviilriietuses ambaal ja lähed kambaga sektorisse, kus istuvad pered väikeste lastega ja hakkad seal eimillegi pealt tõmblema, röövima ja sisse sõitma, ei ole nüüd päris see.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Ei ole kahjuks uudis, et üks osa ultratest on täielikud debiilid kelle suurim huvi on võimalikult palju läbustada ja kõvatada ja üleüldse munn olla. Ja siis tulevad välja tüübid kes hakkavad jaurama, et ultrad peavadki nii käituma ja kõik teised on pehmod.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

Issanda loomaaed on kirju.

Pole õigustanud poolakate käitumist küljetribüünil. See pole normaalne. Aga normaalne pole ka see, et vaadatakse pealt sellist olukorda, ei segata vahele ja isegi ei mõelda turvade kutsumise peale! See on tõesti argpükslik käitumine!

Parem staadion ultratega, kui ultrateta!

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Et staadionil oma asjadest ilma jäämine ja vägivald suvaliste inimeste, isegi mitte vastaspoole ultrate vastu on normaalne ja päriselu osa? Okei, siis on tõesti parem staadionil mitte käia.

Pole õigustanud poolakate käitumist küljetribüünil. See pole normaalne.
    Õigustasid ju.

Mängust ka - hea oli. VÕibolla jõuan kunagi ka mõnele liigamängule.
    Ja korraldusest - nahui, tehke see teine tribüün ka lahti. Ma saan aru, et odavam ja telekas paistab ägedam välja aga kui siin näitajad taevasse panevad jälle, siis võiks veits teistmoodi asju korraldada.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2007

Algupärane

Pole kordagi õigustanud käitumist küljetribüünil!

Sa ei hakka kunagi ultraid lähedalt filmima! KUNAGI! -ära tee ise lollusi. Ega Sao Paulos kui getosse lähed ei pane sa ka Rolexit käele, hoia tuhandet sulas taskua ja filmi iPhonega. Elementaarne oskus selliseid lollusi vältida võiks ju olemas olla. Ja kellel pole see imestab, oioi, kuidas jälle nii sai, et sain peksa ja asjad varastati!

Kапитен на Македониja
    Liitus foorumiga
    Sep 2012

Algupärane

Sa ei hakka kunagi ultraid lähedalt filmima! KUNAGI! -ära tee ise lollusi. Ega Sao Paulos kui getosse lähed ei pane sa ka Rolexit käele, hoia tuhandet sulas taskua ja filmi iPhonega. Elementaarne oskus selliseid lollusi vältida võiks ju olemas olla. Ja kellel pole see imestab, oioi, kuidas jälle nii sai, et sain peksa ja asjad varastati!
    Kas see kusagil EL hartas kirjas, et ei tohi filmida?
    Saan aru, et paljud ultrad on erinevate pattude pärast (alimendid, laenuvõlad, kohtutäiturid jmt, mis on lumpenproletariaadile omane) tagaotsitavad, nokud väiksed jne, aga siiski võiks veidi inimese moodi rohkem olla.

Keegi tark/sitapea ütles, et jalgpall ongi teater. Aga raske ette kujutada, et ultrad teatris käivad...

Kas ise oled ultras või niisama wannabe? Tulen ja filmin su lähedalt, kaugelt ja kuidas sa ise tahad

Edu sulle Matys ja suuremat sissetulekut!

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Demagoogia koos semantikaga. Kus need poolakad siis eile veel olid kui mitte A2 sektoris, mille algne postitaja ka välja tõi? Ehk kogu vestlus käis küljetribüünil olnud poolakate üle.

Mõni asi on common knowledge. Nagu olukord favelas ja slummis. See, kas tohib või ei tohi ultrasi filmida, minu hinnangul sinna alla ei käi. Inimese jaoks, kes tuli võib-olla mängule EM-ilt külge jäänud tuhhi pealt ei pea selliseid asju teadma. Inimesed laulavad meeskonna laule, ei tundu eriline ohukoht.
    Ning sa jätkuvalt õigustad käitumist, olenemata kuskohas intsidendid toimuvad. Vägivalt on pask ning võiks juba jalgpallist ära kaduda. Aga see on juba maailmavaateline küsimus, mis ei puuduta kuidagi eilset mängu.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Sep 2015

Algupärane

Sa ei hakka kunagi ultraid lähedalt filmima! KUNAGI! -ära tee ise lollusi. Ega Sao Paulos kui getosse lähed ei pane sa ka Rolexit käele, hoia tuhandet sulas taskua ja filmi iPhonega. Elementaarne ...
    Kui inimene paneb endale "ultra" sildi külge, siis ta võib Tallinna kesklinnast Brasiilia slummi teha?

Eesti jalgpalli kultuur on välja kujunemisel ja üldiselt sellistest eelarvamustest vaba. Kui kaks aastat tagasi Frankfurdi fännid Tallinnas käisid, siis nad ka kiitsid kohalikke. Tihti olevat suhtutud kohalike pool nendesse eelarvamusega nagu kriminaalidesse, aga mitte Tallinnas.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sanderk Vaata postitust
    Kui inimene paneb endale "ultra" sildi külge, siis ta võib Tallinna kesklinnast Brasiilia slummi teha?

Eesti jalgpalli kultuur on välja kujunemisel ja üldiselt sellistest eelarvamustest vaba. Kui kaks aastat tagasi Frankfurdi fännid Tallinnas käisid, siis nad ka kiitsid kohalikke. Tihti olevat suhtutud kohalike pool nendesse eelarvamusega nagu kriminaalidesse, aga mitte Tallinnas.
    +1 kasutajatele Ratnikov, orbitaaljaam ja sanderk.

Frankfurti toetajad olid üldse sümpaatsed, isegi siis jäid viisakaks kui said teada, et ma Bayerni toetaja - või noh 1 vana enam minuga ei rääkinud aga teisi see ei häirinud, olid tänulikud, et neile soovitusi jagasin Tallinna kohta ja üllatunud, et ma nende mängijaid peast teadsin.

Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Mõni siit ei tee vist vahet kahte tüüpi ultratel: jalgpallilultrad ja niisama ultrad. Neist esimeste jaoks on ikka kõige olulisem jalgpall ja selle ajal oma meeskonna toetamine. Teine grupp on aga need, kelle jaoks jalgpall on lihtsalt kõrvaltegevus ning sisuliselt võiks selle asemel ka eeslite iludusvõistlus olla, sest nende peamine eesmärk on vastaste toetajatega kaklemine, läbustamine ja niisama m*nn olemine. Üldiselt välismaal esimene grupp teist eriti ei salli.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud