320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Soccerfam Vaata postitust
    Kuigi Kostja vahetusest tulles midagi imelist ei teinud siis päris tõsiselt ja ilmselgelt oli näha, kuidas mehest oli puudus. Välja kohe kindlasti ei ole saavutanud seda, milleks ta (ilmselt) Florasse toodi.
    Keeruline on saavutada, kui mängida ei lasta. Siiani peale saades on olnud enamasti ründefaasis üks parematest meestest väljakul.

    Kommentaar


      Alagrupis ei ole 30 minutilise lisaajaga mänge ka ja euros mängib Flora ka oma võimete piiril.

      Kommentaar


        Algselt postitas oysters Vaata postitust
        Kui soov/eesmärk on mängida misiganes UEFA sarja alagruppi peabki olema valmis mängima 2 mängu nädalas.

        Hetkel kui arvestada 21. voor ollakse 4 mängu maas. Juhul kui jõutakse alagruppi (mis oleks väga äge) tekib küsimus mis sellise mängude edasilükkamise praktikaga saab meistriliigast? Võib nagu raskeks minna enne jõule/sellel aastal asjaga ühele poole saada. Ei tundu kuidagi jätkusuutlik niimoodi.
        100% nõus sellega. Ma ka ei poolda seda edasilükkamise praktikat.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Floral ongi praktiliselt alg 11 jagu mängijaid euromängude tarbeks. Näitena Levadia on pidanud kahe kuu jooksul täpselt sama arvu mänge aga ei mäleta, et nad oleks pidanud meistriliiga tarbeks nii mängijaid roteerima. Selle jaoks, et et euros alagruppi jõuda peaks ikka olema 22 võrdsel tasemel mängijat, keda vajadusel kasutada. Ei teagi nüüd, kas üle nädalase pausi pealt Shramrock roversit võõrustada saab "hea puhanud" või "rütm on läinud" tüüpi mäng tulema.

          Kommentaar


            Algselt postitas enrito Vaata postitust
            Floral ongi praktiliselt alg 11 jagu mängijaid euromängude tarbeks. Näitena Levadia on pidanud kahe kuu jooksul täpselt sama arvu mänge aga ei mäleta, et nad oleks pidanud meistriliiga tarbeks nii mängijaid roteerima. Selle jaoks, et et euros alagruppi jõuda peaks ikka olema 22 võrdsel tasemel mängijat, keda vajadusel kasutada. Ei teagi nüüd, kas üle nädalase pausi pealt Shramrock roversit võõrustada saab "hea puhanud" või "rütm on läinud" tüüpi mäng tulema.
            Millisel tippmeeskonnal on 22 võrdset mängijat keda roteerida? Levadia on üldse ainuke selline jalgpallimeeskond keda ma tean.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Ja miks te siis kui varumeestega pärnule 4-0 tehti ei targutanud siin et sappi ja vassu oleks pidand ikka mängima?

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Ja miks te siis kui varumeestega pärnule 4-0 tehti ei targutanud siin et sappi ja vassu oleks pidand ikka mängima?
                Sest siis ei kaotatud mängu ju. Suht loogiline on see, et probleemid tekivad siis kui tiim kaotab. Sama hästi võiks ma küsida, et miks siis Kalju esituste üle ei vingutud kui võideti liiga aga nüüd fännidele ei meeldi. Või siis miks Manu fännid olid SAFi ajal rahul aga siis kui Moyes sama squadiga hakkama ei saanud, siis leiti probleeme. Ei saa nagu sellest mõttekäigust väga aru. Ilmselgelt on probleeme ju kui punasele laternale kaotatakse, eriti kui ennem on võimsat minekut näidatud.

                Ise olen selle tulemusega enam-vähem rahul kuna annab võimaluse Levadial tiitel võita ja enda võimekust Euroopas näidata järgmine hooaeg. Nende võistkonna ja komplekteeritusega võib täitsa konverentsiliiga gruppidesse saada, eriti arvestades kui sümpaatselt see hooaeg Euroopas mängiti.

                Kommentaar


                  Mul just tekkis 4-0 võidumängus Pärnu üle küsimus, miks oli vaja siis, kui mäng ära otsustatud, veel Sappinen ja Vassiljev sisse tuua. Mängijaid, kellele mänguaega jagada, Floral jätkub.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plain Vaata postitust
                    Sest siis ei kaotatud mängu ju. Suht loogiline on see, et probleemid tekivad siis kui tiim kaotab. Sama hästi võiks ma küsida, et miks siis Kalju esituste üle ei vingutud kui võideti liiga aga nüüd fännidele ei meeldi. Või siis miks Manu fännid olid SAFi ajal rahul aga siis kui Moyes sama squadiga hakkama ei saanud, siis leiti probleeme. Ei saa nagu sellest mõttekäigust väga aru. Ilmselgelt on probleeme ju kui punasele laternale kaotatakse, eriti kui ennem on võimsat minekut näidatud.

                    Ise olen selle tulemusega enam-vähem rahul kuna annab võimaluse Levadial tiitel võita ja enda võimekust Euroopas näidata järgmine hooaeg. Nende võistkonna ja komplekteeritusega võib täitsa konverentsiliiga gruppidesse saada, eriti arvestades kui sümpaatselt see hooaeg Euroopas mängiti.
                    Ma ei saa aru, et milles see sümpatsus võis kajastuda. Levadia ju mängis täitsa kaerade vastu ja jälle imeti lõpus sisse.

                    Levadia vastaseid Flora ega Paide omadega võrrelda ei maksa(va. Flora esimene vastane).

                    Levadia kohati oli ikka küsitav, et kuidas Lepistu ehitas või kui naiivselt mängiti viimase vastase vastu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
                      Ma ei saa aru, et milles see sümpatsus võis kajastuda. Levadia ju mängis täitsa kaerade vastu ja jälle imeti lõpus sisse.

                      Levadia vastaseid Flora ega Paide omadega võrrelda ei maksa(va. Flora esimene vastane).

                      Levadia kohati oli ikka küsitav, et kuidas Lepistu ehitas või kui naiivselt mängiti viimase vastase vastu.
                      Probleem oli ju ilmselgelt selles, et puudusid piisavalt heal tasemel ja mõnda aega koos mänginud keskkaitsjad. Toodi ju Ugge ja Mitrovic mõlemad sisuliselt enne Euroopa mänge sisse. Kui saaks kaitse nüüd korda ja ei imeta mingeid lolle väravaid viimastel minutitel sisse, siis on eeldused edukaks hooajaks Euroopas täitsa olemas.

                      Kommentaar


                        Floralt tuleb nüüd loota, et suudavad kindlat meelt hoida ja Shamrocki vastu sama korralikult mängida nagu sai tehtud Legia ja Omonoia vastu. Kure mängu emotsioon head eelhäälestust ei loo, aga vast hoiavad pead ikka puhtana. Väga kuluks ära, et saaks Eesti klubile eurosarjas kaasa elada. Lõppude lõpuks selleks see Konverentsiliiga ju loodi, et meie Florad ja Levadiad ka kusagile jõuaksid ja korralikumat mängukogemust saaksid ...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plain Vaata postitust
                          Probleem oli ju ilmselgelt selles, et puudusid piisavalt heal tasemel ja mõnda aega koos mänginud keskkaitsjad. Toodi ju Ugge ja Mitrovic mõlemad sisuliselt enne Euroopa mänge sisse. Kui saaks kaitse nüüd korda ja ei imeta mingeid lolle väravaid viimastel minutitel sisse, siis on eeldused edukaks hooajaks Euroopas täitsa olemas.
                          Keskkaitsjad pole nüüd küll põhjus miks Levale enamus väravaid löödi.

                          Kommentaar


                            FC Flora teatas, et enne neljapäevast euromängu on võimalik teha 10 euro eest antigeeni kiirtest. On keegi teadlik, kas sealt väljastatakse ka vastav dokument, mida saaks kasutada ka nt 48h hiljem vajadusel?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                              FC Flora teatas, et enne neljapäevast euromängu on võimalik teha 10 euro eest antigeeni kiirtest. On keegi teadlik, kas sealt väljastatakse ka vastav dokument, mida saaks kasutada ka nt 48h hiljem vajadusel?
                              Minu teada mitte. Seal antakse vist käepael, mis tõendab, et oled testi tulemuse saanud "negatiivne" ja saad sellega mängule sisse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ltltl Vaata postitust
                                FC Flora teatas, et enne neljapäevast euromängu on võimalik teha 10 euro eest antigeeni kiirtest. On keegi teadlik, kas sealt väljastatakse ka vastav dokument, mida saaks kasutada ka nt 48h hiljem vajadusel?
                                Lugeda, lugeda, lugeda...

                                Piletite müük kultuuriüritustele. Teater, kunst, sport, festival, film, kogupere, klubi, tuur, muusikal, ooper, kinkekaart. Internetipood. Müügipunktid. Piletilevi, kingitus, jõulukink
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X