320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    Mis, lähed siis Lõuna-Eestisse või?
    Jep, Lõuna Eestis on kaks sellist toredat kohta...ühel saab jalgpalli mängida ja teises saab jalgpalli vaadata ja samas alkovaba (teised saavad õlut juua) õlut juua

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Ära pabla kõrvade ja egoga on kõik korras . Aga tundub ,et see väike märkus mõjus sulle päris hästi Terve ajaloo vuristasid siin mulle ette.. Muide teie standardid on nõukaaegse kvaliteedi märgiga(omal ajal öeldi selle kohta ,, ilma peata venelane ,, ) . Ainuke ,mis silma torkas oli teil ema kapist varastatud voodilina ,mis oli suht täis soditud. . FCF= KILP (vene keelne sõna shit ladina tähtedega ) Võib ju ka nii tõlgendada.
      Ja, mis puutub kaheksatesse siis näljane mõtleb ikka leivast esimesena .

      Kommentaar


        Alarikh...see siin on "FC Flora" teema mitte "toredaid pilte" teema

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          Alarikh...see siin on "FC Flora" teema mitte "toredaid pilte" teema
          Oh, jõudsin just lõunast tagasi ja jõuan ikka mängule!

          Kommentaar


            Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
            sorry aga võibolla olen mina loll, aga selgita palun?

            Kommentaar


              Tulevikku ei ole, tänapäeva noored ei tunne isegi vinüülplaate ära ja ei tea, et need võivad olla "nagu katkine plaat"


              Sellest sõidust:kui suure bussiga minnakse?
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Tulevikku ei ole, tänapäeva noored ei tunne isegi vinüülplaate ära ja ei tea, et need võivad olla "nagu katkine plaat"


                Sellest sõidust:kui suure bussiga minnakse?
                Aga õpeta siis noorlast. Miks sääraselt kriitikat tõmmata kui tänapäeva noorus just kõige helgem ei ole. Lihtsam oleks ju asja parandada ning anda õpetlik õpetus sõna,mitte parastada.

                Sõidu kohta : Hetkel plaanis 30 kohaline. Kuid arvatavasti peab suurema bussi võtma.
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  Algselt postitas HaTe Vaata postitust
                  mitte parastada.
                  Möh?
                  Mis siin ikka õpetada kui tüüp on oma postituses põhjuse juba ära toonud
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Oh, jõudsin just lõunast tagasi ja jõuan ikka mängule!
                    Kui mõtled Ekranase mängu siis...kas estonski jazõk longama või lööd külge? Mitte ei suuda aru saada kumb on. Esimese puhul...küll selgeks õpid...teise puhul ära näe rohkem vaeva (meeste lantimist võid Angelis harrastada).

                    Ei viitsi otsida aga äkki ongi kuu aega jälle möödas...iššand

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Kui mõtled Ekranase mängu siis...kas estonski jazõk longama või lööd külge? Mitte ei suuda aru saada kumb on. Esimese puhul...küll selgeks õpid...teise puhul ära näe rohkem vaeva (meeste lantimist võid Angelis harrastada).

                      Ei viitsi otsida aga äkki ongi kuu aega jälle möödas...iššand
                      Ballack mis viga?
                      ma eile käisin just põlvas ning olin lühemalt ja jõuan homme mängule. Lahe või mis ?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Ballack mis viga?
                        ma eile käisin just põlvas ning olin lühemalt ja jõuan homme mängule. Lahe või mis ?
                        Mis viga, mis viga...mina erinevalt sinust ei reklaami mis lambitripidel ma käin (Sinu puhul on Põlva nagu sa lõpuks ütlesid...aga üleüldse me räägime konkreetselt Ekranase mängust, mida minult küsiti, mitte mõnest lambist võetud tulevikus toimuvast mängust)...ma võin ka reklaamida, et järgmise mängu eel lähen Karja Keldrisse ja IKKA jõuan mängule...mis uudis see on seleta mulle? jälle päevad? njah...vist on jah kuu aega jälle möödas

                        Kommentaar


                          Lootus sureb viimasena!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Patriot(BYL) Vaata postitust
                            Oled äge nüüd?
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              kas just äge, aga lahe sall on küll
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                A Looser is a loser, who can't spell loser. vt ka genious
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X