320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ehk lõpetakse selle üksteise süüdistamise ära, sest tegelikult on ju süüdlane teada ja selleks on Sillamäe Kalevi puudulikud turvameetmed. Oli ju teada, et tulemas on bussitäis Flora fänne, aga midagi erilist turva alal ette ei võetud, mäng toimus nagu siiani tavaks on olnud.

    Fakt on see, et igale mängule koguneb mingi hulka alkoholijoobes vaatajaid, turvad selleks ongi, et eri leere eraldi hoida. Meil peavad turvamehed oma tööd tihti justkui fiktiivseks ja vaatavad enamasti rahulikult mängu.

    PS: meele teeb veits kurvaks see, kui juba vaibuvasse vaidlusesse lisandub uusi olukorrast vaid lugenud targutajaid, et aga verbaalne kaklus vaid jätkuks. Sillamäe üksikud toetajad siin foorumis enam ei provotseeri, äkki võiksid teisedki selle lõpetada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
      Hei kuule kas ma läbi Sinu ei võiks neif Flora värke ajada et helistaks sulle jne.et siis oleks ma ei tea lihtsam äkki!?
      Et ma kordan, Sen läbi Sinu saab asju ajda?

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Põhjus miks süüdistatakse Flora fänne ikka esimesena on väga lihtne. Floral on VÄGA erinevad poolehoidjad ja seetõttu leiab ALATI keegi omale tegelase keda ta vihkab. Flora fännid teevad lärmi Eestis väga palju ja see ei meeldi tennisepublikule (mida on suht palju). Flora fännid näitavad oma arvamuse väga otsekoheselt välja kui midagi tehakse neile või meeskonnale.
        Oled sa kindel, et see ongi põhjus? Äkki hoopis sellepärast, et viimase aja suuremates fänniskandaalides just millegipärast Flora poolehoidjad olnud (teine pool on ju erinev olnud)? Ja ka mitte sellepärast, et millised on olnud ühe kitsa fännirongkonna sõnavõtud ja seisukohad avalikkuses (NB! Ka see foorum on avalik koht!). Miks see nii on läinud? Mida muuta, et mainet puhtaks pesta (kuigi see on palju raskem määrimisest)?

        Algselt postitas ballack Vaata postitust
        Mida ei muudeta kindlalt: Häälekust, otsekohesust, väga erinevate fännide olemasolu (ei panda paika, et ainult need ja need tohivad siin mängul olla).
        Põhimõtteliselt sinuga nõus. Niikaua kuni oldaks kained ja viisakad.

        Ma ei imestaks kui varsti tuleks nulltolerants inimeste suhtes kes alkojoobes statale tulevad (ilmselt jah kui inimene on võtnud paar õlut ja on lõbus, siis ei ole probleemi, ent selgete joobe tunnusmärkide osas just)

        Kommentaar


          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
          Ma ei imestaks kui varsti tuleks nulltolerants inimeste suhtes kes alkojoobes statale tulevad (ilmselt jah kui inimene on võtnud paar õlut ja on lõbus, siis ei ole probleemi, ent selgete joobe tunnusmärkide osas just)
          Võiks juba kiiremini tulla. Valus on lugeda, kuidas osadel vendadel on suur eesmärk ennast staadionil võimalikult umbe kaanida.

          Kommentaar


            Miks te ei lähe näiteks jäähoki peale üle??? Seal saaks venelaste peale karjuda issand jumal kui palju, ja lippe lehvitada jms. Korvpallis nagu poleks näinud selliseid fänne, sellepärast et pole venelasi??

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Ehk lõpetakse selle üksteise süüdistamise ära, sest tegelikult on ju süüdlane teada ja selleks on Sillamäe Kalevi puudulikud turvameetmed. Oli ju teada, et tulemas on bussitäis Flora fänne, aga midagi erilist turva alal ette ei võetud, mäng toimus nagu siiani tavaks on olnud.

              .
              Väino andis eile Maidule kurikaga piki pead. Veljo andis samas kasteetidega Kristjanile ja Eikole piki kuppu. Süüdlane - KUS OLI POLITSEI RSK!? on ju teada, et Väino, Kristjan ja Eiko on vihased mehed ja Veljot provotseeriti!
              Ehk ma arvan ikka seda, et mõlemad osapooled võiksid sügavalt peeglisse vaadata esmalt. Mõlemad pooled olid ilmselgelt selle peal väljas, et olukorda vaimselt võimalikult pingeliseks ajada ja nüüd aetakse lõpplahendit teiste kaela. Varsti on teil veel magnettormid ka süüdi.
              Ehk 100 lolli vastu ei saa turvad ka.

              Kommentaar


                Nõus eelmisega, väga naiivne on süüdistada puudulikku mängukorraldust ja oma käed puhtaks pesta.

                Kommentaar


                  Sillamäe mängust ei tea ma küll midagi, aga olles siiski päris palju Flora mänge näinud, pole minule küll Flora toetajatest nii ühekülgset muljet jäänud nagu mõned kriitikud püüavad siin maalida.
                  Jah, olen ka näinud paari tegelast, kes üleliia joonud, olen ka näinud paari tegeleast kätt viskamas, kuid minu mulje järgi on need olnud väikesed erandid, mitte norm. Siinseid Flora kriitikuid lugedes jääb aga mulje vastupidisest.
                  Y R A

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mikk Vaata postitust
                    Sillamäe mängust ei tea ma küll midagi, aga olles siiski päris palju Flora mänge näinud, pole minule küll Flora toetajatest nii ühekülgset muljet jäänud nagu mõned kriitikud püüavad siin maalida.
                    Jah, olen ka näinud paari tegelast, kes üleliia joonud, olen ka näinud paari tegeleast kätt viskamas, kuid minu mulje järgi on need olnud väikesed erandid, mitte norm. Siinseid Flora kriitikuid lugedes jääb aga mulje vastupidisest.
                    eks see see halb asi ongi, et väike vähemus tahab teha end nähtavaks rikkudes nii valdava enamuse, väga lahedate ja toredate inimeste, kelledest mul ka au mitmeid isiklikult tunda, head mainet.

                    kui tahetakse end nii väga võrrelda Euroopaga, siis tehkem seda. Inglismaal (UK-s) elab mingi 70-80 miljonit inimest, nendest ligi pooled (ehk pea 40 miljonit!) on jalgpallifännid/poolehoidjad/huvilised/asjaarmastajad. huligaane on aga nii 10000. Ometi on see üliväike vähemus (nii 0.025%) suutnud valdava enamuse maine keerata sinnasamusesse... (vabandan, numbritele viitavat allikat ei oska hetkel anda, ent kuskil oli umbes säärane statistika ära toodud)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      1) Oled sa kindel, et see ongi põhjus? Äkki hoopis sellepärast, et viimase aja suuremates fänniskandaalides just millegipärast Flora poolehoidjad olnud (teine pool on ju erinev olnud)? Ja ka mitte sellepärast, et millised on olnud ühe kitsa fännirongkonna sõnavõtud ja seisukohad avalikkuses (NB! Ka see foorum on avalik koht!).

                      2) Miks see nii on läinud? Mida muuta, et mainet puhtaks pesta (kuigi see on palju raskem määrimisest)?
                      1) Seda ma ju tegelikult ütlesingi välja. See mida sa tsiteerisid sellest viimane lause

                      2) Sillamäe esiliigasse kukutada või nende kodumängud Tallinnasse üle tuua oleks lahendus probleemidele (trahv ei muudaks midagi seal. Tegelt isegi teise liigasse kuna Pärnu mängib esiliigas). Niikaua kuni Eesti rahvusest fännid seal peksa saavad ja alandatakse (mitte ainult Flora fännid) niikaua pole mõtet seal mänge pidada. Levadia fännidega oli kunagi konflikt, aga kuna neil pole enam neid debiile mis enne, siis nüüd saame nendega normaalselt läbi (väikesed teravused on mis ka peavad olema, kuid kaklema ei lähe ja võtaks kasvõi koos õlut teinekord). Igale klubile on olemas omad laused mis neile ei meeldi (sama on teistel meie kohta), kuid saame ikka hästi läbi ja ei lähe kaklema. Sillamäega on näed teised lood (juba laulmine ise-enesest on provotseerimine olenemata sõnadest). Aga noh mida seal vangide-kriminaalide järeltulijatest ikka tahta kellele juba vanemate ja kooli poolt on tehtud ajupesu, et kõik eestlased fašistid on. Muude lahenduste kohta...täna läheme mängime jalgpalli ja arutame juhtunu üle. Lahendusi ei hakka siia kirjutama, et osad tegelased neid ei saaks ära kasutada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        eks see see halb asi ongi, et väike vähemus tahab teha end nähtavaks rikkudes nii valdava enamuse, väga lahedate ja toredate inimeste, kelledest mul ka au mitmeid isiklikult tunda, head mainet.

                        kui tahetakse end nii väga võrrelda Euroopaga, siis tehkem seda. Inglismaal (UK-s) elab mingi 70-80 miljonit inimest, nendest ligi pooled (ehk pea 40 miljonit!) on jalgpallifännid/poolehoidjad/huvilised/asjaarmastajad. huligaane on aga nii 10000. Ometi on see üliväike vähemus (nii 0.025%) suutnud valdava enamuse maine keerata sinnasamusesse... (vabandan, numbritele viitavat allikat ei oska hetkel anda, ent kuskil oli umbes säärane statistika ära toodud)
                        UK: 61.5 miljonit
                        England: 51 miljonit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Sillamäe esiliigasse kukutada või nende kodumängud Tallinnasse üle tuua oleks lahendus probleemidele (trahv ei muudaks midagi seal. Tegelt isegi teise liigasse kuna Pärnu mängib esiliigas).
                          ee... mida see pidi nüüd tähendama? Meil oli seal eelmisel aastal küll igati tore - võitsime 4:1, elasime terve mängu häälekalt kaasa. Pärast mängu oli kohalikega ka väike vestlus, mille lõpetuseks lubati meile trumm pähe kinni lüüa... ja selle peale muigasid kõik sõbralikult, kogu lugu
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            1) Seda ma ju tegelikult ütlesingi välja. See mida sa tsiteerisid sellest viimane lause

                            2) Sillamäe esiliigasse kukutada või nende kodumängud Tallinnasse üle tuua oleks lahendus probleemidele (trahv ei muudaks midagi seal. Tegelt isegi teise liigasse kuna Pärnu mängib esiliigas). Niikaua kuni Eesti rahvusest fännid seal peksa saavad ja alandatakse (mitte ainult Flora fännid) niikaua pole mõtet seal mänge pidada. Levadia fännidega oli kunagi konflikt, aga kuna neil pole enam neid debiile mis enne, siis nüüd saame nendega normaalselt läbi (väikesed teravused on mis ka peavad olema, kuid kaklema ei lähe ja võtaks kasvõi koos õlut teinekord). Igale klubile on olemas omad laused mis neile ei meeldi (sama on teistel meie kohta), kuid saame ikka hästi läbi ja ei lähe kaklema. Sillamäega on näed teised lood (juba laulmine ise-enesest on provotseerimine olenemata sõnadest). Aga noh mida seal vangide-kriminaalide järeltulijatest ikka tahta kellele juba vanemate ja kooli poolt on tehtud ajupesu, et kõik eestlased fašistid on. Muude lahenduste kohta...täna läheme mängime jalgpalli ja arutame juhtunu üle. Lahendusi ei hakka siia kirjutama, et osad tegelased neid ei saaks ära kasutada.
                            Ma loodan, et ballackist saab kunagi peaminister või vähemalt rahvastikuminister. Küll ta siis alles teeks!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              UK: 61.5 miljonit
                              England: 51 miljonit
                              jah, kirjutasin numbrid mälu järgi. ent suhtarve see ei muuda - üks kümnendikprotsent sinna tänna ei oma antud juhul tähtsust.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Ma loodan, et ballackist saab kunagi peaminister või vähemalt rahvastikuminister. Küll ta siis alles teeks!
                                No neil ju on see teema, et kui ei peksa siis ei armasta. hmm...äkki nad hoopis siis armastavad meid pisikesi fašiste? Äge

                                Kommentaar

                                Working...
                                X