320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sry. kõigile! ..., kuid kas kuskil leidub siin veel mingit rubriiki kus ei ole seda sõna sõda, mida te siin peate nii Levadia fännide kui kaunite ja peaaegu väheste häälekate FCF fännitaride ning räuskavate ja märatsevate FCF fännide vahel. Sama hästi võin ju lisada, et lahkusin ka eelmisel aastal 5 sektorist, kuid põhjuseks pole see, et Diana ja Co sealt ära saadeti. Minu mõõt sai juba esmaspäeval täis, kui võeti lagedale need kuramuse paugutid mis kohe tõesti käisid närvidele. Just siis kui lootsin et nüüd kui panen kõrvaklapid pähe ja kuulan muusikat vahelduseks, et kõrvu säästa, lasete teie peaaegu minu seljataga taas uue paugu. + oli teisigi sündmusi, mis mulle möödunud aastal kohe tõesti pani pead kinni hoidma, et milleks seda jama kõike vaja oli. Suhtlemist omavahel ma ei saa lõpetada, sest teadagi käsi peseb kätt, kuid ütlen ausalt.: Sellist huliganitsemise kraani lahti keeramist möödunud aastal ei osanud ma oodata ja seda enam veel Flora fännide poolt. Ma tahaks siiralt loota, et te kes midagi sellist tegi, millest on mõistetav et ei tohiks Eestis kus jalgpalli veel suht vähe rahvast vaatab, neid veel ära ajada, et neid veel vähem vaatama tuleks igasuguste rõvetsemistega, seda kõike kahetsevad ja tõega võtavad mõistuse pähe ning hakkavad normaalseks fänniks.
    Sry., kui nüüd kellegile oma ütlustega liiga tegin, siis eks sa ise oled ka selles süüdi! Tean et 5'das sektoris on täiesti muhedaid ja toredaid inimesi, kellega saab rahulikult jutu ajada ka kogemata poodi sattudes. Esimeste selliste pähetulevate näidetena võin tuua Monika, Lauri kaasaga ja Ugla + kaua kadunud Mihkli. Aga suur hulk tahab siiski selle tralliga kaasa minna mingil põhjusel. Siin kohal küsiks, et kus olid sellised käitumised 10 aastat tagasi kui vutti vaatama hakkasin, oleks ma seda siis teadnud, ehk ma siis tegeleksin millegi muuga nagu mängiksin tennist edasi, millega olen tõesti tegelenud....
    Samas kui nüüd keegi tõesti tahab mulle mäkra keerata, siis võin ju hõisata, et minu koht ei ole enam tk aega tribüünil vastu tooli oma teksade nühkimine, vaid platsi ääres teile nii Reidikaid ja Orxi pilte teha

    Palun tõesti suurelt nüüd hiljuti alanud uuelt aastalt, et võtaksite asja mõõdukalt ning käituksite väärikalt oma kaas fännide ja lähedastega ning lõpetaga foorumi reostamine, mis iganes vaenulikel teemadel!!!

    päikest,
    Heiki
    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    Kommentaar


      kunagi sai ikka flora fännidega tartus käidud, siis kui seda tiiva gruppi polnud. normaalsem oli, polnud mingeid mõttetuid hõikeid ja loosunguid. aastalõpul oli palju olukordi, üks vend karjub "käi vittu tibla" ja siis vaatab oma kõrval olema sõbra peale, et kas too ikka naeris? olge fännid edasi, aga olge tavalistest inimesest eraldi, neid parem tiiva vendi peaks tallinnas veel olema keda kaasata mängudele ju?
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Algselt postitas Wuppi Vaata postitust
        Sama hästi võin ju lisada, et lahkusin ka eelmisel aastal 5 sektorist, kuid põhjuseks pole see, et Diana ja Co sealt ära saadeti.
        Lihtsalt üks väike täpsustus, et meid ei saadetud kuskile, vaid lahkume vabatahtlikult. Enough is enough.

        Valgest neonatside märgiga kaltsust. Okei, hetkeemotsiooni ajel sai see sealt ära rebitud, sest ma seisin esimeses reas suht selle kõrval ja absoluutselt ei istunud mõte, et ma terve päeva selle jamaga koos pean veetma. Mkay, ütlete seepeale, et vahetanud siis kohta. Aga ema teil hakkab ümber kolima mingi riidetüki pärast!!! Ja samuti hetkeemotsiooni ajel sai see meil.. noh.. ära kaotatud. Vargaplikad! Krauhh! Pmst me oleme kommarid nüüd ju. Mujal maailmas oleks selline jamps KOHE fännide poolt ära koristatud. Tõsi, see pole nii levinud kui haakrist, kuid siiski.



        Nagu ennist ütlesin, on mul edaspidi ükskõik, kas te laulate uuel hooajal oma "võõõõitle võitle SS Flooora" laulu, panete uusi lippe üles, põletate Levadia särke või mitte. Lihtsalt kurb on, kui oled neli ja pool aastat pea kõikidel kodumängudel kohal käinud, seal sektoris viibinud, Viienda Sektori gängiga ringi trippinud, ja ühel hetkel avastad, et sind ei tõmba otsatribüünile enam mitte miski. Sest Viies Sektor ja Parem Tiib on küll väidetavalt kaks erinevat rühmitust, ent juba eelmise hooaja lõpuks täielikult segunenud kamp. Kõik see jampsimine, et mängudel oleks ikka trumm olemas, see siblimine ja orgunn, et saada kahel aastal Balti Liiga tripiks 30 inimest kokku ja siis tuleb üks Viienda Sektori juhtfiguuridest ja saadab su konkreetselt m*nni mingi natsisümboli ärandamise pärast. Õõ õõ, headuse sümbol, mütoloogia, ruunimärk. Mida iganes, kutid.

        Ma ei taha enam selles teemas musta pesu pesta. Kõik.

        Kommentaar


          peaks tegemist oleme endise flora mängijaga kes rootsist siis siirdus sotimaale.
          Jonatan Johansson [Malmo - Hibernian] Free
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            jep Jonatan mängis 90'te lõpus Floras ja päris hästi sai teine Maarjamäe staadionil ringi tormatud + Soome vs. Saksamaa mängus tegi väga head tööd, kui õieti mäletan siis lõi avavärava selles 3:3 lõpenud mängus
            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

            http://runplus.wordpress.com

            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

            Kommentaar


              Ohho, mis tore lugemine Flora on muutnud põmmpeadest natsist fännide räuskamiskohaks. Seega pole imestada, et nad on jõudnud juba ka teistesse teemadesse läbustama. Hi-hi.
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Kui see suun Flora fänniliikumises jätkub, siis varem või hiljem läheb see Florale endale kalliks maksma ja klubijuhtkond peab sellega tegelema hakkama. Igasuguste natside ja natsimeelsete vastu peaks olema nulltolerants. Sama peaks muidugi kehtima Levadia tiblastunud CCCP ihalejate suhtes.
                Y R A

                Kommentaar


                  Algselt postitas Diana Vaata postitust
                  Lihtsalt üks väike täpsustus, et meid ei saadetud kuskile, vaid lahkume vabatahtlikult. Enough is enough.

                  Valgest neonatside märgiga kaltsust. Okei, hetkeemotsiooni ajel sai see sealt ära rebitud, sest ma seisin esimeses reas suht selle kõrval ja absoluutselt ei istunud mõte, et ma terve päeva selle jamaga koos pean veetma. Mkay, ütlete seepeale, et vahetanud siis kohta. Aga ema teil hakkab ümber kolima mingi riidetüki pärast!!! Ja samuti hetkeemotsiooni ajel sai see meil.. noh.. ära kaotatud. Vargaplikad! Krauhh! Pmst me oleme kommarid nüüd ju. Mujal maailmas oleks selline jamps KOHE fännide poolt ära koristatud. Tõsi, see pole nii levinud kui haakrist, kuid siiski.



                  Nagu ennist ütlesin, on mul edaspidi ükskõik, kas te laulate uuel hooajal oma "võõõõitle võitle SS Flooora" laulu, panete uusi lippe üles, põletate Levadia särke või mitte. Lihtsalt kurb on, kui oled neli ja pool aastat pea kõikidel kodumängudel kohal käinud, seal sektoris viibinud, Viienda Sektori gängiga ringi trippinud, ja ühel hetkel avastad, et sind ei tõmba otsatribüünile enam mitte miski. Sest Viies Sektor ja Parem Tiib on küll väidetavalt kaks erinevat rühmitust, ent juba eelmise hooaja lõpuks täielikult segunenud kamp. Kõik see jampsimine, et mängudel oleks ikka trumm olemas, see siblimine ja orgunn, et saada kahel aastal Balti Liiga tripiks 30 inimest kokku ja siis tuleb üks Viienda Sektori juhtfiguuridest ja saadab su konkreetselt m*nni mingi natsisümboli ärandamise pärast. Õõ õõ, headuse sümbol, mütoloogia, ruunimärk. Mida iganes, kutid.

                  Ma ei taha enam selles teemas musta pesu pesta. Kõik.
                  Ma ei näe "ühe Viienda Sektori juhtfiguuridest" kommentaari(e). Ega isegi mitte vabandusi.
                  Kahju.
                  Aga miks?
                  Häbinägu ees?

                  .
                  Cerveza.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas shepard Vaata postitust
                    Ma ei näe "ühe Viienda Sektori juhtfiguuridest" kommentaari(e). Ega isegi mitte vabandusi.
                    Kahju.
                    Aga miks?
                    Häbinägu ees?

                    .
                    Mind mõtled?
                    Ei kiida kellegi lippude varguseid heaks! Tehke ise mõni lipp aga mitte ärge varastage teistelt ja veel enam loobite kuskile prügikasti.
                    Mulle ei meeldi ka mõned Levadia fännide lipud, ometi ei lähe ma neid ära kakkuma. Ja kui Flora fännid kisuvad juba omadelt lippe ära siis...
                    Vabandust kui kellegile halvasti ütlesin.
                    Kõik!
                    Head uut aastat!

                    Kommentaar


                      Rassismil pole jalgpallis kohta!! Kas siis rahvusvaheliselt tuntud solvangu käemärgi ehk keskmise sõrme näitamine ja igasugustesse kehaosadesse saatmine on normaalne?? Kas natsliku tervituse, sümboolika ja laulude kasutamne on normaalne? Kas paugutamine siseruumides on normaalne?
                      Kõiki Flora fänne ei saa ühe puuga lüüa ning mõnesid pole üldsegi tarvis lüüa, sest nemad on normaalsed ja korralikud inimesed!! Minu toetus ja respekt kuulub DMMile.
                      Natsid normaalseks!! Rahu!

                      Kommentaar


                        Minuarust oleks kõigil targem nüüd rahuneda. Oli, mis oli, ega siis elu seisma ei jää.

                        Üks solvub, teine vihastub, no kuulge. Elu on täis hetki, kus peab pettuma ja vihastuma, ega sellepärast elu elamata ei jää. Kõik need emotsioonid on ühe elu normaalsed osad, kõik ei ole roosamannavahuline siin maailmas.

                        Ei saa üldse aru siin osade laussolvumisest "enam ma Flora fänn pole", "enam ma jalgpalli vaatamas ei käi" või mis veel hullem "hakkan jalgpallile anti-propagandat tegema". Aga no elu on täis valikuid, eks te teete ise omad.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack
                          Türa, isegi teiste klubide fännid tulevad mölisema ja ei aita probleemi lahendada vaid üritavad rahva arvu vähendada staadionitel.

                          Ballack, kellel on täiesti kopp ees kõigest faking teemast!

                          Hüvasti! (teil ei ole mõtet rohkem kirjutada kuna mulle soovitati rohkem mitte lugeda mitte nõuda kustutamist).



                          Ei ole mina mölisema tulnud kui sa minule vihjad. Foorum on arvamuse avaldamise koht ning seda ma ka teen.
                          Ja kuidas ma ei aita probleemi lahendada? Omameelest aitan küll. Oma suhtumisega näitan, et rassismil ja natsismil ei tohiks olla Eesti jalgpallis kohta!! Kui need 2 asja ära kaotada Flora fännigrupi 5. sektor hulgast, on probleem lahendatud. Ei poolda ma ei tiblasid ega teid natse ning saan aru kui nalja tehakse rassi, rahvuse või mingil muul sellisel teemal, aga kui asja tõsiselt võetakse ning vihaga tehakse, siis see ei sobi mitte!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kindral Vaata postitust
                            Ei ole mina mölisema tulnud kui sa minule vihjad. Foorum on arvamuse avaldamise koht ning seda ma ka teen.
                            Ja kuidas ma ei aita probleemi lahendada? Omameelest aitan küll. Oma suhtumisega näitan, et rassismil ja natsismil ei tohiks olla Eesti jalgpallis kohta!! Kui need 2 asja ära kaotada Flora fännigrupi 5. sektor hulgast, on probleem lahendatud. Ei poolda ma ei tiblasid ega teid natse ning saan aru kui nalja tehakse rassi, rahvuse või mingil muul sellisel teemal, aga kui asja tõsiselt võetakse ning vihaga tehakse, siis see ei sobi mitte!
                            Su jutt on täis vasturääkivusi. Räägid, et natsismil (ehk rahvuslusel) pole kohta jalgpallis ja paar lauset edasi lajatad, et ei poolda tiblasid. Selge viide ühele rahvusgrupile. Ime veel, et lõppu ei paugutanud, et oled tolerantne inimene, siis oleks su jutt võinud aasta huumoriauhinnale kandideerida.

                            Või see viide sinu vaenulikkusele tiblade suhtes oli see nali, millest sa rääkisid? No et nalja võib visata. Ma arvan, et need "tiblad" eriti ei naera.

                            See, et sa ei poolda natse. Keda huvitab, keda sina pooldad või ei poolda? See pole siin poliitiline keskustelu. Ma ei poolda ka paljusid maailmavaatelisi gruppe, aga minu puhul on absoluutselt kõik okei, kui poliitika jääb staadionilt eemale. Jalgpall on jalgpall, maailmavaatelisi asju diskuteeritakse mujal ja teisel ajal.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Su jutt on täis vasturääkivusi. Räägid, et natsismil (ehk rahvuslusel) pole kohta jalgpallis ja paar lauset edasi lajatad, et ei poolda tiblasid. Selge viide ühele rahvusgrupile. Ime veel, et lõppu ei paugutanud, et oled tolerantne inimene, siis oleks su jutt võinud aasta huumoriauhinnale kandideerida.

                              Või see viide sinu vaenulikkusele tiblade suhtes oli see nali, millest sa rääkisid? No et nalja võib visata. Ma arvan, et need "tiblad" eriti ei naera.

                              See, et sa ei poolda natse. Keda huvitab, keda sina pooldad või ei poolda? See pole siin poliitiline keskustelu. Ma ei poolda ka paljusid maailmavaatelisi gruppe, aga minu puhul on absoluutselt kõik okei, kui poliitika jääb staadionilt eemale. Jalgpall on jalgpall, maailmavaatelisi asju diskuteeritakse mujal ja teisel ajal.
                              Tänapäeaval on ju sõna tibla omastanud sellise tähenduse: Venemeelselt häälestatud venelane. Korralike venelaste vastu pole kellelgi midagi(Üldjuhul)
                              Kes selliseid siis ikka sallib?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Su jutt on täis vasturääkivusi. Räägid, et natsismil (ehk rahvuslusel) pole kohta jalgpallis ja paar lauset edasi lajatad, et ei poolda tiblasid. Selge viide ühele rahvusgrupile. Ime veel, et lõppu ei paugutanud, et oled tolerantne inimene, siis oleks su jutt võinud aasta huumoriauhinnale kandideerida.

                                Või see viide sinu vaenulikkusele tiblade suhtes oli see nali, millest sa rääkisid? No et nalja võib visata. Ma arvan, et need "tiblad" eriti ei naera.

                                See, et sa ei poolda natse. Keda huvitab, keda sina pooldad või ei poolda? See pole siin poliitiline keskustelu. Ma ei poolda ka paljusid maailmavaatelisi gruppe, aga minu puhul on absoluutselt kõik okei, kui poliitika jääb staadionilt eemale. Jalgpall on jalgpall, maailmavaatelisi asju diskuteeritakse mujal ja teisel ajal.
                                demagoogia

                                Kommentaar

                                Working...
                                X