320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Igonen on esimene "KTM-i" produkt, kes nüüd Eestisse tagasi tuleb?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      Kes kus midagi arvab?
      Ma saan aru, et Toomile tehti mingi plagu. Aga mis see sisaldas või mis see oli, pole õrna aimugi.

      Aga muidu, väga äge lüke Floralt. Tuua sisse ka välismaal mänginud mehi (kes ei ole veel karjääri lõpetamas). Meeldivalt ambitsioonikas!
      Üks näide paljudest. Ma olin eile õlle järjekorras ja kuidagi väga kummastav oli kuulda, kuidas kaks keskeas tegelast omavahel" no mis fännikultuur see selline, kari matse ikka need flora fännid " Ma olin lähedal küsimast, mis teid häirib, öelge see otse välja ja näkku Flora fännile, aga kuna selleks hetkeks oli juba 3-1 ei näinud mõtet lihtsalt ja lasin minna. Ma lihtsalt ei saa aru, miks mõned inimesed käivad jalgpalli staadionil.

      Kommentaar


        Sorri, see kõlab umbes sama haledalt nagu oli see Reimi (pidev) kiun, et ajakirjandus on see-ja-see ja koguaeg saab puid. Ja siis pressikal toob näitena.... et noh Pullerits kirjutas ju nii.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Sambaz sa võtad liialt südamesse. Koeri, kes hauguvad leidub alati...
          Mis puutub Igoneni tulekusse siis päris kerge südamega Aland seda küll ilmselt ei vaata, konkurents läks märksa tõsisemaks. Samas see ongi tippjalgpall, kas saad indu ja lähed paremaks või süüakse sind ära. Hea näide on ju Sorga, kes põnnama pole löönud ning tituleeritud imelapse ja väliskogemusega Liivaku pingile on mänginud.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            No Igonen pole ikka päris jupp aega koduklubis mingit mängupraktikat saanud ja ma eeldan, et Aland on vähemalt seni esikinnas kuni mingit prohmakat ei tee või Igonen tõesti treeningul millegi erilisega silma ei paista.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Loomulikult peab iga mängija oma koha ise välja võitlema, aga üpris selge, et Igoneni "päästmine" ei tähenda seda, et ta siia istuma toodi.
              Seda võib vaadata ka nii, et Lillestrømis pole tal sel hooajal lootustki väravapostide vahele saada, siia laenule tulles saab mingid mängud ikka kirja ja kokkuvõttes on see ju kasulik nii Lillestrømile kui (loodetavasti) ka Florale. See ei pea ilmtingimata tähendama esiväravahi kohta.

              Kuidas see kõik täpselt olema hakkab, eks seda saab muidugi näha.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                No Igonen pole ikka päris jupp aega koduklubis mingit mängupraktikat saanud ja ma eeldan, et Aland on vähemalt seni esikinnas kuni mingit prohmakat ei tee või Igonen tõesti treeningul millegi erilisega silma ei paista.
                Leva vastu on Igonen põhis. Kui eurokarikates on ka Igonen, siis tunnen Alandile kaasa.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Leva vastu on Igonen põhis. Kui eurokarikates on ka Igonen, siis tunnen Alandile kaasa.
                  Njah, oleks eeldanud, et täna seisab väravas ikka Aland ja Igonenile antakse esialgu mängud tagumise poole satside vastu.

                  Ja ega midagi tema Flora debüüdi kohta öelda ei oska ka. Mingit ekstraklassi tõrjet tegema ei pidanud, väljalöökide kvaliteet oli viletsake ja korra eksis ka väravast välja tulekul. Ses mõttes isegi kahju, et Levadia teda rohkem ei testinud, oleks parema pildi tema hetkeolukorrast ette saanud. Üldiselt, Alandiga väravas on tunne kuidagi kindlam.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Njah, oleks eeldanud, et täna seisab väravas ikka Aland ja Igonenile antakse esialgu mängud tagumise poole satside vastu.

                    Ja ega midagi tema Flora debüüdi kohta öelda ei oska ka. Mingit ekstraklassi tõrjet tegema ei pidanud, väljalöökide kvaliteet oli viletsake ja korra eksis ka väravast välja tulekul. Ses mõttes isegi kahju, et Levadia teda rohkem ei testinud, oleks parema pildi tema hetkeolukorrast ette saanud. Üldiselt, Alandiga väravas on tunne kuidagi kindlam.
                    No ei tea! Nurgalöökide pallidele vastu minek on julgem ja kindlam kui Alandil. Aland hindas tihti pallide trajektoore valesti ja ei saanud alati pallile pihta. Väljalöögid ei olnud midagi viletsad. Ikka olid sihitud konkreetsele kohale.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                      Ikka olid sihitud konkreetsele kohale.
                      Levadia kaitsjatele?
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Henni kommentaarid väravavahi osas ei anna spekuleerimiseks väga ruumi. Alandi taandamine vahetult enne euromänge pingile, jah valus.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Eks euromängud peavad Igoneni hetketaseme ära näitama. Seal nii vähese tõrjetööga nagu Levadia vastu paraku ei pääse.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Aland on olnud terve hooaeg äärmiselt kindel. Seda kummastavam oli veidi näha, et Igonen tuleb ja võtab koha ära ilma ühesuguse põhjuseta. Oleks ma Aland, ma oleks vihane, et mida kuradit ma veel tegema pean, et Orgla saaks aru, et see koht kuulub mulle. Very strange shit.

                            Kommentaar


                              See on tõepoolest kummaline. Ta on ikka väga kindel olnud ja päästnud korralikult. Üpris masendav tema vaatepildist.

                              Kommentaar


                                Mis värk sellega oli, et Flora fännid Lepmetsale hui karjusid ja pärast kui Lepmets jalutas riietusruumi siis lendasid ka igast loosungid? Mingi personal beef temaga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X