320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nüüd saab vähemalt koondises mängida jälle.

    Kommentaar


      Ühelpoolt võrratult tore, et sellist kvaliteeti Premium Liiga murule tuleb! Teisalt kõrvutan Florat koduste konkurentidega ja näen, et me võime tiitli aprillis jagatuks lugeda. Kui just Paide oma Flora krambist üle ei saa...
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Ühelpoolt võrratult tore, et sellist kvaliteeti Premium Liiga murule tuleb! Teisalt kõrvutan Florat koduste konkurentidega ja näen, et me võime tiitli aprillis jagatuks lugeda. Kui just Paide oma Flora krambist üle ei saa...
        Tabeli tagumikust hakkab kahju vaadates mis esimeses pooles toimub.
        Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

        Kommentaar


          aga paratamatus, kui euroopas tahetakse ka midagi saavutada. Tekib veelkord lisaraha ja taseme vahe teistega aina suureneb.

          Kommentaar


            Algselt postitas Olar Vaata postitust
            aga paratamatus, kui euroopas tahetakse ka midagi saavutada. Tekib veelkord lisaraha ja taseme vahe teistega aina suureneb.
            Florast saab Eesti Bayern või Juventus. Tuleb see 3. järjestikune tiitel ka. 4. 5. 6. nda võidu puhul juba keegi ei imesta ega ei ootagi muud.

            Kommentaar


              Levadia paistis ka pärast 4.ndat järjestikust tiitlit 2009 võitmatu, aga aasta hiljem saadi hõbe. Tuleval aastal Floral 6 mängu garanteeritud, loodetavasti tuleb 2 võitu, sellest piisab, et kolmanda Euroliiga alagruppi jõuda.
              Ojamaa puhul on seekord tegu kindlasti sammuga edasi. Võib-olla kaotas palgas, aga tase on kindlasti Poola esiliigast tugevam.

              Kommentaar


                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                Levadia paistis ka pärast 4.ndat järjestikust tiitlit 2009 võitmatu, aga aasta hiljem saadi hõbe. Tuleval aastal Floral 6 mängu garanteeritud, loodetavasti tuleb 2 võitu, sellest piisab, et kolmanda Euroliiga alagruppi jõuda.
                Ojamaa puhul on seekord tegu kindlasti sammuga edasi. Võib-olla kaotas palgas, aga tase on kindlasti Poola esiliigast tugevam.
                Kas sa teed nalja? Ma ei saa aru, kust tuleb see pime Eesti liiga headuse uskumine?Tee oma silmad lahti kulla sõber, mine vaata veidi Euroopas ringi või küsi juba välismaal mänginud meeste käest. Meie liiga on mudaliiga ja enamus Poola esiliiga satse sõidaks meie premium liiga satsidest teetulliga üle. Eesti liiga reaalne tase on mingi saksa regionaalliiga. Kui sedagi. Nagu mingi manu fänniga räägiks praegu ausalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                  Kas sa teed nalja? Ma ei saa aru, kust tuleb see pime Eesti liiga headuse uskumine?Tee oma silmad lahti kulla sõber, mine vaata veidi Euroopas ringi või küsi juba välismaal mänginud meeste käest. Meie liiga on mudaliiga ja enamus Poola esiliiga satse sõidaks meie premium liiga satsidest teetulliga üle. Eesti liiga reaalne tase on mingi saksa regionaalliiga. Kui sedagi. Nagu mingi manu fänniga räägiks praegu ausalt.
                  Tuletaksin meelde, et viimasest neljast mängust, kys Eesti klubid Poola kõrgliiga tippudega mängisid, on kirjas Eesti klubidel 2 võitu, viik ja kaotus.
                  Ma arvan, et Flora oleks soosik enamike Poola esiliiga satside vastu. Kahe viimase hooaja eurotulemuste põhjal julgeksin küll sellele viidata. Sõprusmängudes on Flora Serie B ja Bundesliga 2 klubide vastu korralikku mängu ja tulemust näidanud (vastavalt 0-0 viik ja 3-2 kaotus). Sõprusmängud on küll ebatähtsad, aga miskit võib neist siiski välja lugeda ja ma usun, et Itaalia ja Saksamaa teise liiga satsid oleksid kindlad favoriidid Poola esiliiga satside vastu ja kõrgliigaski poleks peksupoisid. Tuleks veidi reaalsusesse meie liiga põhjatampimise masohhistlikust soovmõtlemisest.

                  Kommentaar


                    Flora floraks. Nad saaks ilmselt Poola esiliigas hakkama. Soosikuks ei julgeks neid nimetada. Eesti liiga tugevust hindaksin ma siiski mitte suvaliste sõprusmängude, vaid euromängude pealt ja sealne pilt on pehmelt öeldes nutune. Leva saab Fääri klubilt tala ja Paide jääb Leedus kiirrongi alla. See on reaalne tase ja seda peegeldab hästi ka praegune UEFA rating. Siin ei ole tegu mingi haiglase sooviga Eesti klubisid maha teha, aga vahel tuleb lihtsalt peeglisse vaadata ja tunnistada, et me olemegi Euroopa täielik põhjamuda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                      Ojamaad ka väga ei kujuta Floras mängimas ja sinna mängupilti sobitumas. Kontrate peale nagu Flora mängib, aga Floral pole target man tüüpi ründajat, kellega Ojamaa hästi klapiks (Lepik on katki). Võib-olla on Ojamaa stiil veits muutunud viimastel aastatel, aga varasematest aastatest jäi selline asi silma.
                      Ojamaa on vanem versioon Vlasy Sinjavskist lihtsalt lühem. Täpselt samamoodi täie pasaga rünnakule ning 1-2 signature driblamis move ja põhiline mängumoto on, et cut insidele järgneb löök ning nurgalipu juurde joostes silmad kinni tsenderdus. Kui sobib Vlasy, siis kuidas ei saa Ojamaa sobida. Identsed mängumehed stiililt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Vlasy Sinjavskist ... Identsed mängumehed stiililt.
                        Kas ei ole variant, et Ojamaa hakkab paremal mängima. See on teada, et talle endale meeldib vasakul, kust saab sisse keerata ja siis peale lüüa, aga oma karjääri jooksul on ta pidanud palju ka paremal mängima, mistõttu ka see positsioon peaks tuttav olema. Seega, meeskonna hüvanguks, miks mitte paremal!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Ojamaa on vanem versioon Vlasy Sinjavskist lihtsalt lühem. Täpselt samamoodi täie pasaga rünnakule ning 1-2 signature driblamis move ja põhiline mängumoto on, et cut insidele järgneb löök ning nurgalipu juurde joostes silmad kinni tsenderdus. Kui sobib Vlasy, siis kuidas ei saa Ojamaa sobida. Identsed mängumehed stiililt.
                          Sarnased, aga päris nõus pole.

                          Sinjasvki on seda tüüpi, kes on väravatele orienteeritud. Kui ta jääb 1-1le kaitsjaga siis on suht rõve kui ta konksutab kasti lähedal ja läheb löögile. Enamasti need löögid on nii teravad ja head, et need lähevad sisse. Seda on näha olnud ka mängudest, kus korra magatakse ta maha ja ongi kõik. Eriti veel Euroopas tulnud vastased. Eesti liigas surutakse Vlasi ära äärele või ei lasta tal üldse sellist asja teha. Samamoodi nagu keegi ei taha, et Vassiljev kasti tagant löögile saaks. Söötude andmises peab Vlasi juurde panema kindlasti.

                          Ojamaa nii palju kui ma teda kunagi Motherwelli ja hilisematel perioodidel jälgisin lõi ka väravaid, aga enamasti ikkagi oli söödumeister. Paraku Ojamaal sellist lööki pole nagu Vlasil (võib-olla teen liiga ja Ojamaa näitab järgmine aasta, et lööb kõigil puuri täis , aga ma pigem arvan et järgmine aasta Ojamaa söödunumbrid on ilmselt paremad kui tema värava numbrid). Siis ongi see mäng klappinud kui on olnud in the box tüüpi ründaja olemas, kes need söödud ja tsenderdused sisse koksab või ära vajutab. Lepik oleks täpselt see ideaalne in the box ründaja, kellega Ojamaa ilmselt klapiks.

                          Sellega nõus, et ilmselt paremale äärele või vasakule äärele võtab koha sisse, aga kuidas ta kasutegur kujuneb kui Sappinen põhiründaja, siis seda ei oska hinnata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Minu maitse jaoks võiks Flora tõepoolest tuua 2-3 väga korralikul tasemel leegionäri, et suurendada oma võimalusi eurosarjas tõesti midagi ilusat korda saata. Ei kaotataks seejuures kuidagi oma identiteeti. Eelmine hooaeg mu arvates näitas, et rahvusvahelise taseme jaoks jäi see Eesti oludes väga hästi komplekteeritud sats mõnel positsioonil ikkagi natuke õhukeseks. Aga kui on valitud selline tee, et soovitakse edu saavutada ainult eestlastega, siis see on nende valik ja raske on justkui midagi ette heita. Veel vähem saab ette heita või midagi ära võtta Flora sportliku poole eest vastutavatelt inimestelt, kelle mängijate skautimine ja arendamine on tõesti kõrgel tasemel.


                            Paraku on praegusel hetkel sellel üllal ja suurel eesmärgil ka teine pool, et mingigi rahvusvahelise taseme jaoks on meil umbes pooleteist-kahe meeskonna jagu kohalikke mängijaid, mistõttu teiste jaoks jääb supp lahjaks ja konkurentidel jääb loota peamiselt ainult õnnestumistele välisturult ning tuleb katkised muruniidukeid üles putitada. Seega on tagatud nii enda sportlike eesmärkide täitmine kui ka see, et väga keeruline on neile kanna peale astuda, mis Flora vaatevinklist on ju igati õige käitumismudel. Laiemalt peaks aga nii jalgpallirahvast kui ka alaliitu muretsema panema, et need käärid liiga suureks ei läheks ja meistrikulla kättesaamine ainult vormistamise küsimus ei oleks. Lisaks varasemalt ülesehitatud parimale positsioonile mängijate värbamiseks on ka eurorahade finantsloogika ülesehitatud selliselt, et võitja võtab kõik, mis loob täiesti surnud ringi. Ja nagu spordis ikka, siis edu toodab edu.

                            Viimane versioon Football Managerist, mida ma mängisin, olin 2009. Toona ma mäletan, et tegin Lokomotiviga umbes samamoodi. Ma võtsin kõik parimad vene 16-17 aastased noored. 1-2 igast aastakäigust kujunes päris heaks vennaks. Parimaid sai isegi maha müüa. Ja kui kedagi ei saanud müüa, siis tuli veidi noorem vend asemele ja sai uuele ringile mindud. Kuna nende saamine oli megakerge, siis teised klubid jäid pika ninaga lõpuks (pluss mul oli lõpuks Euroopa parimaid akadeemiaid) ning leegionäride limiidi mõttes oli hea, et konkurentidele andekatest mängijatest jäi puudu. Kuna mul olid eurokarikad lõpuks suht garanteeritud ja sealt sai veelgi rohkem raha, kui teised, siis sai enda infrat ja treeneritebaasi arendada.

                            Klubi arengu mõttes teeb Flora praegu ülihead tööd.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Pohlak - “Sa ei saa jalgpalliasja ajada nagu mingit Football Manageri”
                              * ajab jalgpalli nagu Football Manageri.

                              Kommentaar


                                Kuidas mäng oli? 0-1 kaotus CLi alagrupi tiimi vastu ei tundu paha tulemus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X