320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    haha, teil kohe hea mäng alguses. A te muidu lähete nende kodumängudele veel?

    Kommentaar


      Kindlasti lähme uuesti sinna,pole meil midagi karta nagu sillamäe fännid kartsid meile tulla
      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

      Kommentaar


        Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
        Adiö Vunk! Aga küll me sind veel Flora eest silkamas näeme, olen üsna kindel.
        Ma loodan ,et mitte.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas Aadu&co
          Teisipane päev?
          Tuleb nii välja.
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            Njaa.. nädala sees..50% armeest jääb raudselt maha.
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
              Njaa.. nädala sees..50% armeest jääb raudselt maha.
              Sinna on kena 4 kuud aega,eks näis palju meid tuleb.
              sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Rüütli mainis äsja ETV online intervjuus, et Kasimir järgmisel aastal Floras ei jätka, kas välismaale?

                  Kommentaar


                    Kaljusse....
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sir. Nuutu Vaata postitust
                      Kaljusse....
                      Ärge kõiki ka Kaljusse saatke!Ärge pahandage aga nii mõnigi mees kes Kaljusse siirdunud on kvaliteedi minetanud.loodame,et mees läheb ikka välismaale
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Kasimir ja Veikkausliiga

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                          Kasimir ja Veikkausliiga
                          miks mitte,mina pean soome liigat suht heal tasemel olevaks ja hüppelauaks ju hea
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            .. ma arvan et Kasimir küll enam kuskile ei hüppa.
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jansa Vaata postitust
                              .. ma arvan et Kasimir küll enam kuskile ei hüppa.
                              Ega sa meest juba maha ei kanna?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Kasimir saab suvel 29-aastaseks...
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X