320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma üldjuhul ei tahaks derbi võidu üle negatiivset tooni tõmmata, aga kahjuks ei saa. lihtsalt ei saa vait olla, sest meil on olnud eesti jalgpallis piisavalt palju skandaale seoses kihlveo paskadega ja mul on tunne, et mõned inimesed lihtsalt ei õpi. see pole kellegile suur üllatus, et zaka probleem oli liiga palju avalikuks kohas olemaks ja mängimaks avalikult kohtades, kus proffijalgpallur ei tohiks olla eetiliselt, no ei tohiks. aga kui tuleb mingi kreida sugune kuradima tatikas ja hakkab mu aru pärimise peale, et miks sa siin panustad mingitele mängudele ja kas sellepärast ma olen flora toetanud üle 10 aasta, et sinusugune jobu ei saa aru vastutustundlikus käitumisest, siis mul tekib ikka tõsine küsimus, kas on süsteemis midagi lahti meil või kreida ongi selliine jobu, kes see ei saa aru signaalis, mida ta annab oma fännidele, kellel eesti jalgpall läheb korda. minu jaoks ei ole mitte mingusugune probleem ku proffijalgpallur peale mängu võtab baaris paar õlle ja tahab relaxida, aga mul tekib tõsine tülgastus, kui ma näen peale tänast derbi mängu flora ühte tähtsamat lüli, kuskil kristiine olybeti baaris mingeid panused tegemas just nii täpselt 25 minutit peale mängu lõppu, ma ei mõista seda ega hakkagi mõistma ja mul tekib tõsine küsimus, kas meie mängijad hakkavad aru saama oma vastutusest jalgpalliühiskonna eest või mitte. türa, ma ei osta sellepärast mingit kuradima flora uut pusa ega klubikaarti, et toetada klubi, et sinusugune jobu kreida käib mängudele panustamas kuskil olybetis. ma mõistan, et sa oled noor ja ei saa vist aru, mis sa tegid valesti ja sul jäi veel õigustust üle, et mind vittu saata ja toredatesse venekeele sõnadesse saata, aga ma sooviks, et meie mäng oleks ja on ja jääb ausaks. ja mul on ka tunne, et siin täielik tegemata töö nii liidul, kui klubidel, kes peavad hakkama seletama oma mängijatele aina rohkem, mis on vastutus ja mis on õige ja vale proffijalgpallurina. ma ei tahtnud seda postitust teha üldse, aga kuna see vähkkasvaja ja eelkõige vastutustundlik käitumine ei ole vist endiselt kohale jõudnud meie mängijatele, siis ma näen, et see pask peab lõppema.

    Kommentaar


      Kas jalgpalluritel ei ole mitte kihlveokontorites panustamine üldse keelatud?

      Kommentaar


        Algselt postitas Vask Vaata postitust
        Kas jalgpalluritel ei ole mitte kihlveokontorites panustamine üldse keelatud?
        Sama liiga või võistluse mängude peale, milles nad ise osalevad, ei tohi panustada.

        Ma küll ei tea, kuidas Eestis need reeglid on sätestatud. Et oma mängudele panustada ei tohi, on siililegi selge, aga kas konkurentide mängudele tohib siin panustada või mitte, ei teagi. Otseselt mingeid reegleid kuskilt välja ei loe.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Eesti liigaga oli tegu siis, Sambaz?

          Kommentaar


            Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
            Eesti liigaga oli tegu siis, Sambaz?
            mul ei olnud kahjuks võimalik lähemalt pilti teha ja tuvastada, mis mäng oli, vältimaks mingeid kahtlaseid olukordi, et ou, miks pildistad kreida vaateväljast. kokkuvõtlikult see polegi isegi tähtis mis mäng oli, tähtis on vaateväli, mis signaale annab selline olukord. 25 minutit peale derbi lõppu, on üks flora mees panuseid tegemas mingitele mängudele. ma tahan rõhutada, see pole nii väga kreida kaasuse põhine, vaid üleüldine olukord, kus meie proffijalgpallurid peavad hakkama tajuma vastutustundlikku käitumist proffijalgpallurina.

            Kommentaar


              Kas oma liigale ei tohi ainult panustada või üldse ei tohi panustada?

              Muidugi on niru näha sportlasi kasiinos ja ma soovitan alati sportlastel mitte sellega silma jääda. Aga reaalselt on see igaüge enda vastutus vast.

              Minu poolest pole eriti probleem, et Kreida näiteks Inglise karikale panustab vms. Loomulikult mitte end lõhki mängides.

              Samas teatud ohumärk paistab, jep.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Seletage mulle maainimesele, et miks peab üldse käima kuskil urkas panustamas kui seda saab teha samahästi kodus teki all nutikaga?

                Kommentaar


                  Algselt postitas MNa Vaata postitust
                  Seletage mulle maainimesele, et miks peab üldse käima kuskil urkas panustamas kui seda saab teha samahästi kodus teki all nutikaga?
                  Seal saad maksta sularahas beti kinni ning jääb 0 jälge, et oleksid bettinud ning krediidiasutuste ees oled jätkuvalt pai poiss.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Seal saad maksta sularahas beti kinni ning jääb 0 jälge, et oleksid bettinud ning krediidiasutuste ees oled jätkuvalt pai poiss.
                    -:
                    Ah nii, jälle targem. Sel juhul noorhärra päris euroste panustega vist ei mölla.

                    Kommentaar


                      Romario, sina kui elukutseline, mis sa asjast arvad? Vb ma ei taju kõiki tahke.

                      Mulle tundub täiesti alusetu hala, siuke jommispeaga kirjutatud jama. Kreida saatis vb veidi õigastatult mehe seenele ja siis tuli mees foorumisse täristama.

                      Kommentaar


                        sa ei taju kõike tahke ega probleemi olemust ja üleüldiselt suht mõttetu hala, aga ometigi sa võtad selle energia, et tulla ja kirjutada. võimas!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                          Romario, sina kui elukutseline, mis sa asjast arvad? Vb ma ei taju kõiki tahke.

                          Mulle tundub täiesti alusetu hala, siuke jommispeaga kirjutatud jama. Kreida saatis vb veidi õigastatult mehe seenele ja siis tuli mees foorumisse täristama.
                          Kui ma nüüd ei eksi, siis mängijatel ei ole keelatud panustada sündmustele, mida nad otseselt või kaudselt mõjutada ei saa. Kui tööleping seda personaalselt kellelgi just ei keela, siis millegi vastu justkui ei eksita. Küll on jah eetiline küsimus, et kas A koondise tasemel mängija tunneb ühiskondlikku vastutust, et mitte veeta aega väga halva mainega asutuses, mille põhjal on võimalik teha väga valesid järeldusi. Ei taha pigem ju näha elukutselist jalgpallurit ka mängueelsel päeval kuskil ööklubis rummi libistamas. Paljudele inimestele meeldib aeg-ajalt gamblida, et kui for fun vahepeal mõni elukutseline jalgpallur CL-i õhtut tahab enda jaoks põnevamaks teha, siis minugi poolest, aga seda on võimalik teha palju delikaatsemalt kui tunde kuskil urkas istudes. Lõppkokkuvõttes on see siiski õhukesel jääl käimine, et ühel hetkel võib ka meelelahutuslikust panustamisest saada tõsine probleem, kui finantsseis kriitiliseks muutub. Ja arvestades seda, mis kontingent kasiinos aega veedab, siis rahaprobleemide tekkimisel on oht sattuda halba seltskonda, kus võivad juba väga valed mõtted tekkida, mis tänaseks päevaks on juba ka kriminaalkorras karistatav, et enda olukorda parandada. Kuna ma ise sellistes urgastes keskmisest inimesest tihedamalt aega veedan, siis kahjuks on reaalsus see, et jalgpallureid kohtab kasiinodes oluliselt tihedamalt kui tahaks ja ega ma seda päris õigeks kohe kindlasti ei pea.

                          Kommentaar


                            Antud juhul on vast kummalisem fakt ajastus kui see, et mees panustamas käib. Muidugi profijalgpallurina spordibaaris ennustamas käia tundub ka selline Balotelli intellekti tasemel liigutus.

                            Kommentaar


                              Siin tuleks võibolla meelde tuletada, et selles klubis ka inimesena areneda tuleb ja mitte rapikusse noort inimest lasta kasvada!
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Kui on lubatud, siis on lubatud. Niimoodi peale lennata on ikka veidi napakas. Samamoodi on lubatud täisealisel jalgpalluril baaris õlut juua või korraga mitut naist sebida. Siis te ju ei lähe topsi käest rabama või moraalset jutlust pidama ometi? Kui keegi tahab mingit illegaalset panust teha, ta ei lähe ju avalikult kuskile Olybeti baari oma nime all seda tegema, johhaidii...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X