320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    See, kui palju ma Olybeti spordibaarides (käies ise seal 1-2 korda kvartalis odava õlle pärast), Esiliiga ja Esiliiga B mängijaid kohtan on niigi juba imelik.

    Kui ma seal Meistriliiga parimaid mängijaid kohtan, on minu jaoks veidi ebaeetiline. Lihtsalt on.

    Lõpuks on see igaühe enda valik. Kuna nagunii kõik Jalgpalliliidu töötajad ja jalgpallurid seda foorumit loevad, siis ma soovitan mängijatel nendes kohtades end mitte näidata karjääri ajal.
    Nõus. Mulle ei meeldi ka näha PL mängijaid üks - kaks päeva enne mängu kuskil Prives/Hollywoodis ja ma tean, et neil on mäng koheselt. Võib-olla mõni tahab väita, et nad on ka inimesed. Millele ma üldse ei vaidle vastu, aga nagu eetika tuleb siin mängu jah.

    Kommentaar


      telekavaataja, ehk valgustad, miks on olybetis käimine ebaeetiline?

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        telekavaataja, ehk valgustad, miks on olybetis käimine ebaeetiline?
        Sinu jaoks tavaline, minu jaoks tavaline. Meistriliiga paremikku kuuluva mängija jaoks MINU SILMIS ebaeetiline.

        Ennekõike selle tõttu on siinkohal tekib küsimusi kahes suunas:
        a) hasartmängusõltuvus, mis on (nagu RoMaRiO mainis) üsna tõenäoline tee isikuteni, kes seda hasartsust kipuvad ära kasutama

        b) kontingent, mis nendes kohtades liigub. Ja see kontingent ei ole ainult lootusetu lihtsat raha püüdev elanikkond, vaid ka üsnagi kaval meeste segu, kelle kohalolek igasugustel jalgpallimängudel, on pigem ebameeldiv üllatus.

        Ma ei väida siinkohal, et kellegi kohalolek Olybeti spordibaaris, mängimine kasiinos või isegi panustamine Eesti jalgpallile on otsene tõend või isegi vihje nende kas või mingile seosele fixed mängudes. Küll aga ma tõsimeeli soovitan igasugustel Eesti jalgpalluritel, eriti südamega võtvatel jalgpalluritel, oma sõpradega mänguvaatamise eesmärgil mujal kokku saada.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Nõus. Mulle ei meeldi ka näha PL mängijaid üks - kaks päeva enne mängu kuskil Prives/Hollywoodis ja ma tean, et neil on mäng koheselt. Võib-olla mõni tahab väita, et nad on ka inimesed. Millele ma üldse ei vaidle vastu, aga nagu eetika tuleb siin mängu jah.
          Sina ja eetika...

          Kommentaar


            Olles kasiino maailma ligi 20 aastat väga lähedalt näinud siis- ei midagi uut siin päikese all. Mõne sportlase kohta võiks raamatu kirjutada. Tõe huvides siis jalgpallurid käisid tavaliselt pärast mängu lõõgastumas erinevalt kossu omadest
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Algselt postitas karloskar Vaata postitust
              Sina ja eetika...
              Ignoreerige rumalat!
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Ignoreerige rumalat!
                Oleksid sa puujalg nii terav ka palliplatsil. Aga ei, foorum jääbki su laeks.

                Kommentaar


                  Selline uitmõte, et ehk Andreas Vaikla tuua põhiväravavahiks? Sobiks nagu Flora profiiliga veidi - nooremapoolne (21a) välismaal natuke ripakile jäänud potentsiaalne koondislane. Vt ka Liivak, Frank.
                  Kristiansundiga on tal kehtiv leping 2019 lõpuni, aga ilmselt temaga seal väga ei arvestata ja äkki on võimalik mõistlikel tingimustel kokkuleppele jõuda.
                  2018 oli tal mänguaja mõttes enam kui nutune - liigas vaid 1 mäng, milleks oli hooaja viimane kohtumine, mis tabeliseisu ei mõjutanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Selline uitmõte, et ehk Andreas Vaikla tuua põhiväravavahiks? Sobiks nagu Flora profiiliga veidi - nooremapoolne (21a) välismaal natuke ripakile jäänud potentsiaalne koondislane. Vt ka Liivak, Frank.
                    Kristiansundiga on tal kehtiv leping 2019 lõpuni, aga ilmselt temaga seal väga ei arvestata ja äkki on võimalik mõistlikel tingimustel kokkuleppele jõuda.
                    2018 oli tal mänguaja mõttes enam kui nutune - liigas vaid 1 mäng, milleks oli hooaja viimane kohtumine, mis tabeliseisu ei mõjutanud.
                    Igal juhul eelistan Alandile võimaluse andmist.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Mida fakki, Levadia A.le Coq Arenal, äkki hoiaks kokku ja paneks kogukonnajuhtide leivad ühte kappi...

                      Kommentaar


                        No mis sa ära teed, kui jalgpalliliit igale klubile oma staadionit rentimiseks ehitada ei jõua.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          staadion ju EJL oma !! või on Floral sõlmitud ainukasutusõigusega leping?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas willane Vaata postitust
                            staadion ju EJL oma !! või on Floral sõlmitud ainukasutusõigusega leping?
                            EJL ja Flora on ühe pere ettevōtted seega kōik jääb perekonda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              EJL ja Flora on ühe pere ettevōtted seega kōik jääb perekonda.
                              Palun ära pasanda kui kidagi ei tea!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                                Palun ära pasanda kui kidagi ei tea!
                                Miks flora fännid nii lugupidamatud ja ebaviisakad on koguaeg? Ma ei pea siin teemas enam sisu tootmist vōimalikuks ning lähen hakkan paide teemas nüüd postitama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X