320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
    no loogiliselt...
    ...vaata viimase aasta jooksul koondisest läbi käinud Flora kuttide hulka ning arvesta leegionäre ka ja mitte kuidagi ei saa öelda suvaliste mängijatega (kui just Pehrsson loll ei ole või Flora mängijatele reklaami ei ole kästud teha)
    Koondisest on ilmselt käinud paljud Florakad läbi selle nö "noorenduskuuri" raames. Nüüdki kutsuti ju Soome vastu Sappinen ja Gussev, okei, Kamsist ja Jäägrist ei maksa rääkida, nemad on niikuinii juba varasemast koondise põhitegijate seas. Mina ei taha uskuda, et need Flora noored kutid on saanud kutsed ainult selle pärast, et nad jube hästi mänginud on, usun, et suur roll ongi siiski noorte koondislaste puuduses, uus põlvkond peab ju ükskord peale tulema, ma olen aru saanud, et see põlvkonnavahetus on ka üks Pehrssoni ülesannetest. Ehk selle minu öise pika jura võiks kokku võtta sellega, et pole nii väga mõtet enam neid 30+ aastaseid mängijaid stabiilselt igale koondise mängule kohale vedada, parem anda noortele hea kogemus, nii või teisiti on nemad koondise tulevik ja juhtumisi on Flora meie tippudest kõige noorema koosseisuga.

    Kommentaar


      Käisin eile Kalju-Flora mängu vaatamas ja jagan enda mõtteid natuke.

      Kas Premium Liigat mängitakse sellepärast, et mängida "tika-takat"? Eesmärk on "ilu" pakkuda? Mina ütleks, et Kalju mäng on hetkel 2x atraktiivsem ja mis kõige tähtsam, efektiivsem. Taktikaliselt väga nõrk esitus Flora poolt. Ei saa tuimalt pressida oma söödumängu, vaid tuleb kohaneda vastavalt võimalustele.

      Tekib küsimus, mis mees on Floral pukis? Kas on ikka õige mees? Mees, kes ütleb, et kaotus ei tekita tema jaoks muret. Mees, kes pole põhimõtteliselt Flora pukis ei Levadiast ega Kaljust (1 kord õnnestus vist tegelikult) jagu saanud, kuid ometigi tulevad nad Floraga "meistriks" iga hooaja alguses. Ma saan aru, et Flora platseerub hetkel ilusti toredal 2. kohal, aga seda ka kõike tänu Kalju-Levadia kingitustele. Oleks aeg tuua üks munadega mees sinna etteotsa!

      Ja mis puutub meeskonda, siis tegelikult on meeskond ühtlaselt komplekteeritud ja täitsa konkurentsivõimeline. See Flora meeste upitamine koondisesse on juba täitsa tavaliseks asjaks muutunud. Kes vähegi nö. atraktiivsemaks muutub, saab koondisekutse kirja (Alliku, Luigend, Gussev, Sappinen).

      Ja muidugi Baranovi case - mis kuradi asi seal toimub? Ja seda kõike meeskonna tulemuste arvelt, sest Vihmann ja Õunap ju ei mängi isegi keskpärast taset välja.
      YNWA

      Kommentaar


        Minu meelest oleks Neemelo ja Teleš parem keskkaitsepaar kui Vihman ja Õunap

        Kommentaar


          Algselt postitas Kerbs Vaata postitust
          Minu meelest oleks Neemelo ja Teleš parem keskkaitsepaar kui Vihman ja Õunap
          Keskkaitsepaari tõttu eile me nüüd küll ei kaotanud. Olid nad tegelikult päris tublid. Minu jaoks on müstika Luigendi käitumine peale pallikaotust Neemelole. Vend, kes peaks Neemelost kõvasti kiirem olema jäi lihtsalt suu ammuli vahtima ja seisma. Sellise suhtumisega vend oleks tulnud juba peale tsirkust hooajaeelses mängus Levadia vastu minema saata.
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Keskkaitsepaari tõttu eile me nüüd küll ei kaotanud. Olid nad tegelikult päris tublid. Minu jaoks on müstika Luigendi käitumine peale pallikaotust Neemelole. Vend, kes peaks Neemelost kõvasti kiirem olema jäi lihtsalt suu ammuli vahtima ja seisma. Sellise suhtumisega vend oleks tulnud juba peale tsirkust hooajaeelses mängus Levadia vastu minema saata.
            Ole nüüd rahulik. Ma näen praegu,et kõik on halvasti meeskonna sees ning mängijate usalduse kadumine treenerite suhtes on seepeapõhjus, et miks asjad pahasti on.

            Ma kardan,et tippvorm ajastati liiga algusesse ja nüüd makstakse lõivu treenerite poolt. Samas pole ma nii rumalalt mängivat tippsatsi eestis ennem näind.

            Ja see jutt,et me räägime ideedest ja asjadest. On ilmselge peatreeneri probleem, et kas teda ei kuulata või siis üritab ta kuidagi ebaedu mängijate kraesse lükata. Eile TV Florale antud intekas oli päris halb see treeneri ütlemine mängijate adr-l.

            Kommentaar


              Vihmann ja Õunap mingi pasaga üle kallata on küll vale. Meeskond ei suuda ees samuti midagi korda saata suurte vastu ning Kalju löödud väravad küll nende noorte kuttide pealt ei tulnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
                Koondisest on ilmselt käinud paljud Florakad läbi selle nö "noorenduskuuri" raames. Nüüdki kutsuti ju Soome vastu Sappinen ja Gussev, okei, Kamsist ja Jäägrist ei maksa rääkida, nemad on niikuinii juba varasemast koondise põhitegijate seas. Mina ei taha uskuda, et need Flora noored kutid on saanud kutsed ainult selle pärast, et nad jube hästi mänginud on
                Lisaks mainituile Luigend, Prosa, Alliku, Rähn, Post ja Mets. Kui eelmise hooaja ja selle hooaja mehed kokku panna, saaks peaaegu terve mansa kokku.
                Miks muidu Postist ja Rähnist loobuti üldse? Sorri, kui mingid salavärgid millest pööbel teada ei tohi.

                Kommentaar


                  Rähn oli ikka lihtsalt sitt?

                  Kommentaar


                    Ma väitsin juba ammu, et Hurt hurdib Florat. Sümpaatne mees, aga ei tea kas nüüd just kõige pädevam treener... Liiga võitmine (eriti positiivne näide) ilma teisi tippe võitmata oleks nagu poolik amps.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amos Vaata postitust
                      Ma väitsin juba ammu, et Hurt hurdib Florat. Sümpaatne mees, aga ei tea kas nüüd just kõige pädevam treener... Liiga võitmine (eriti positiivne näide) ilma teisi tippe võitmata oleks nagu poolik amps.
                      Kui liiga võitmine on poolik amps, siis sellistes poolikutes ampsudes tahakski elada.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Keskkaitsepaari tõttu eile me nüüd küll ei kaotanud. Olid nad tegelikult päris tublid. Minu jaoks on müstika Luigendi käitumine peale pallikaotust Neemelole. Vend, kes peaks Neemelost kõvasti kiirem olema jäi lihtsalt suu ammuli vahtima ja seisma. Sellise suhtumisega vend oleks tulnud juba peale tsirkust hooajaeelses mängus Levadia vastu minema saata.
                        Pärnu vastu andis sarnaselt palli ära keskväljal ja lasi Kirss-il ära joosta ning värava lüüa. Lisaks oli ta Kalju vastu veel kapten, mis teeb tema ükskõikse käitumise veel arusaamatuks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nr9 Vaata postitust
                          Pärnu vastu andis sarnaselt palli ära keskväljal ja lasi Kirss-il ära joosta ning värava lüüa. Lisaks oli ta Kalju vastu veel kapten, mis teeb tema ükskõikse käitumise veel arusaamatuks.
                          Lisaks lõi Paide vastu omavärava, mis aitas Paide juhtima.
                          Algselt postitas alehis
                          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                          Kommentaar


                            Hurt vallandada kiiremas korras! Ilus tegu oleks tal ise amet maha panna.

                            Kommentaar


                              Areng ja filosoofia ja värki. Lahe tegelt! Vähemalt on naljakas.
                              e: energiaring ka.

                              Kommentaar


                                Pead hakkavad lendama vist...
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X