320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Sinna ma tahangi jõuda üleüldiselt, meil on liiga palju mehi seal keskväljal ja arvestades meeste kvaliteeti, siis nende raiskamine ainult mingite kaka minutitega on kriminaalne ka tulevikus. Sellised mehed peavad saama regulaarselt mängimist, et mitte neid perse keerata. Ja, et muidugi Ainsalut ei suudetud mitte kuhugi välisklubisse sokutada, kui mees oli tippvormis, on ka muidugi täispask.
    Viimane uudis Ainsalu ja Poomi kohta paneb kukalt kratsima. Mõlemad on viimased 2-3 aastat pidevalt vigastatud. Kui Poomil veel vanus lubab millalgi sammu edasi teha, siis Ainsalu hakkab rahvusvahelistest rongidest maha jääma.

    Kommentaar


      Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
      Viimane uudis Ainsalu ja Poomi kohta paneb kukalt kratsima. Mõlemad on viimased 2-3 aastat pidevalt vigastatud. Kui Poomil veel vanus lubab millalgi sammu edasi teha, siis Ainsalu hakkab rahvusvahelistest rongidest maha jääma.
      jep. kõige naljakam on asja juures see, et kuidas henn räägib, et mees on vigastatud. et nagu oli vigastatud enne, siis pannakse ainsalu mängima, kus nagu võib eeldada, et mees on terve ja siis järsku uuesti vigastatud - et ehk me tekitame olukorra, kus parimate taastumisvõimalustega flora ei ole suutnud meest korda teha ja nad ei saa ise ka aru, kas mees on terve või ei. ja siit kohapealt tekib mul vähemalt küll peas errori, et henn ajab paska, tõsist paska. ma olen kindel, et et ainsalu on tegelik mänguvalmis, aga kuna hennil on nii palju mehi platsil seal keskväljal, siis tekibki olukord kus järjekordne tippvend eesti mõistes istub tühjade pihkudega ja, et ainsalu pole koosseisusgi annab mulle talupojaliku lähenemisega ilmselge vihje, kuna ajaloost on juba teada, kuidas mõned mängijaid on külmutatud meeskonnast näiteks ja mänguaega aega ei jagu, siis me oleme mega ägedas olukorras, jälle. ja siin jalgpalliühiskond räägib, et floral on " luksusprobleemid" sittagi ta on, mängijate perse keeramise olukord on.

      Kommentaar


        Ja kui Herol oleks Floras läbi löönud, kas sa siis mõtleks ka vandenõuteooriaid siin välja ja jauraks iga päev?

        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        jep. kõige naljakam on asja juures see, et kuidas henn räägib, et mees on vigastatud. et nagu oli vigastatud enne, siis pannakse ainsalu mängima, kus nagu võib eeldada, et mees on terve ja siis järsku uuesti vigastatud - et ehk me tekitame olukorra, kus parimate taastumisvõimalustega flora ei ole suutnud meest korda teha ja nad ei saa ise ka aru, kas mees on terve või ei. ja siit kohapealt tekib mul vähemalt küll peas errori, et henn ajab paska, tõsist paska. ma olen kindel, et et ainsalu on tegelik mänguvalmis, aga kuna hennil on nii palju mehi platsil seal keskväljal, siis tekibki olukord kus järjekordne tippvend eesti mõistes istub tühjade pihkudega ja, et ainsalu pole koosseisusgi annab mulle talupojaliku lähenemisega ilmselge vihje, kuna ajaloost on juba teada, kuidas mõned mängijaid on külmutatud meeskonnast näiteks ja mänguaega aega ei jagu, siis me oleme mega ägedas olukorras, jälle. ja siin jalgpalliühiskond räägib, et floral on " luksusprobleemid" sittagi ta on, mängijate perse keeramise olukord on.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          Ja kui Herol oleks Floras läbi löönud, kas sa siis mõtleks ka vandenõuteooriaid siin välja ja jauraks iga päev?
          tema puhul olen alati olnud neutraalne, alati. ja,et ma olen nagu ainus, kes nii arvab? miskipärast olen kuulnud, et nagu ei ole päris ainus, kuuldavasti päris paljud on samal seisukohal ainsalu kaasuse puhul, et siin midagi haiseb, aga küllap sa tark mees tead rohkem.

          Kommentaar


            Ma ei ole väitnud, et sa oled ainus. Ja vaevalt ma ka rohkem tean Flora asjadest, kui sina Flora fännina. Mul on Flora asjadest suhteliselt ükskõik ausaltöeldes. Kindlasti Flora meelega keelab mängijaid persse. Jah Sambaz see on nii. Raudselt.

            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            et ma olen nagu ainus, kes nii arvab? miskipärast olen kuulnud, et nagu ei ole päris ainus, kuuldavasti päris paljud on samal seisukohal ainsalu seisukohal, et siin midagi haiseb, aga küllap sa tark mees tead rohkem.

            Kommentaar


              Välismaa tasemest rääkivad jutud Ainsalu puhul ma küll vilistaks pigem välja. Või mis välismaast me räägime?
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Ma arvan, et Ainsaluga on see keiss, et tal leping saab nüüd läbi ja ma pole märganud, et ta oleks seda pikendanud (transfermarketi andmetel leping lõppeb 31.12.2020) ja kui ta lepingut alla ei kirjuta, siis ta ei mängi, praktika mida kasutavad paljud klubid euroopas. Jah Floral on sügavust ja ma arvan, et ta oleks ikka algkoosseisu mängija, kuid samas saab Florast aru, et viimane võimalus mingitgi raha saada. Ainsalu ise teab samas, et tasuta minna Florast on suurem tõenäosus leping väljamaal saada.

                Heroli tasemel tehnikaga teist eestlast ma veel ei tea ja ta eelmine hooaeg oli Floras oli väga hea, kuni vigastuseni. Mina ei saa aru, miks hoida Liivakut ja saata ära Herol, müstika. Muidugi Herol ja Viljandi on suurepärane kombo!

                Iseenesest on naljakas, et Kalju ei püüdnud Alandit endale meelitata (oli tal ju leping lõppemas) ja oleks saanud KTM mängija(mu meelest) ja Eesti tasemel on Aland täitsa korralik mängija.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                  Ma ei ole väitnud, et sa oled ainus. Ja vaevalt ma ka rohkem tean Flora asjadest, kui sina Flora fännina. Mul on Flora asjadest suhteliselt ükskõik ausaltöeldes. Kindlasti Flora meelega keelab mängijaid persse. Jah Sambaz see on nii. Raudselt.
                  sul on täitsa savi, aga näedsa, sõna võtad ikka. ja üldjuhul nagu mida sa jahud, mis meelega. ma ei ole küll rääkinud mingist meelega perse keeramisest vaid aastate pikkusest progressist, mis on ju nii läbinähtav, kes natukenegi on kohaliku jalgpalliga kursis. üldjuhul nagu on loogiline, et loodus teeb oma valikud ja tugevamad jäävad ellu, kahtlemata. kuid me oleme siiski olukorras kus eesti mõistes tippvend ei saa mängida ka pärast" vigastusest" paranemise, sest noh liiga palju mehi on, liiga palju. mu meelest ikka tõsiselt kriminaalne olukord. real madrid võib seda lubada endale, kus bale võib sittuda pihku ja kedagi ei koti. aga flora ja eesti jalgpall ei saa seda lubada endale. no ei saa. ja nagu eile üks tuntud foorumlane ütles, siis ei ole üldse imestada, et me võime peatselt hakata kuulma neid jutte, kus mõned mehed lõpetavad lihtsalt karjääri ja siis imestavad kõik et nagu whats up.

                  Kommentaar


                    Eks ta ole käinud ka paar korda testimas, aga millegipärast on alati tagasi koju saadetud..
                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Välismaa tasemest rääkivad jutud Ainsalu puhul ma küll vilistaks pigem välja. Või mis välismaast me räägime?

                    Kommentaar


                      Kui sina nii arvad, mis ma ikka vaidlen siis. Ma lihtsalt ei taha uskuda, et sellistes asjades ainult klubi süüdi on. Pigem paistaks reaalne just see variant nagu Brandon eelmisel lehel ütles, et minutid on vaja välja teenida.
                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      sul on täitsa savi, aga näedsa, sõna võtad ikka. ja üldjuhul nagu mida sa jahud, mis meelega. ma ei ole küll rääkinud mingist meelega perse keeramisest vaid aastate pikkusest progressist, mis on ju nii läbinähtav, kes natukenegi on kohaliku jalgpalliga kursis. üldjuhul nagu on loogiline, et loodus teeb oma valikud ja tugevamad jäävad ellu, kahtlemata. kuid me oleme siiski olukorras kus eesti mõistes tippvend ei saa mängida ka pärast" vigastusest" paranemise, sest noh liiga palju mehi on, liiga palju. mu meelest ikka tõsiselt kriminaalne olukord. real madrid võib seda lubada endale, kus bale võib sittuda pihku ja kedagi ei koti. aga flora ja eesti jalgpall ei saa seda lubada endale. no ei saa. ja nagu eile üks tuntud foorumlane ütles, siis ei ole üldse imestada, et me võime peatselt hakata kuulma neid jutte, kus mõned mehed lõpetavad lihtsalt karjääri ja siis imestavad kõik et nagu whats up.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Välismaa tasemest rääkivad jutud Ainsalu puhul ma küll vilistaks pigem välja. Või mis välismaast me räägime?
                        Florast samm edasi oleks siis kuhu? Levadia või Paide?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas matys Vaata postitust
                          Iseenesest on naljakas, et Kalju ei püüdnud Alandit endale meelitata (oli tal ju leping lõppemas) ja oleks saanud KTM mängija(mu meelest) ja Eesti tasemel on Aland täitsa korralik mängija.
                          Mul isiklikult pole Alandi talenti usku. Miks? Sest Paplavskis ja Igonen mängisid ta pingile ning Meerits on tast parem. Kui Meerits oli Tarvas, siis ta tõstis kogu meeskonna taset ja tassis Tarvast üksjagu. Aland Pärnus ei jätnud mingit erilist märki maha.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
                            Florast samm edasi oleks siis kuhu? Levadia või Paide?
                            Einoh ma mõtlen, et kas üldse on sammu edasi teha enam? Iga välisriik ei olegi ju enam päris samm edasi, selle kriteeriumi täitmiseks peaks olema tegu vähemalt Rootsi esiotsa, Norra või Poola kõrgliiga, Taani tippmeeskonnaga jne. Mina, nathig pöörsonal, ei näe nagu.
                            Tuleb see Elari Valmase intekas meelde ja tema kuldsed sõnad, et Norra neljandasse võib igaüks minna.
                            Samas võibolla eksin!
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Tundub, et Flora on lõplikult saavutanud kohaliku superklubi staatuse, kuhu jõudmisest enamus (noor)mängijaid unistab. Ja ega klubile midagi ette heita saagi, kui top3 poolikud juba ise ukse taga lunimas käivad. Pigem tuleb muidugi kiita, et on selline keskkond loodud, millesse mängijad usuvad. Kas reaalsus ka sama helesinine unistus saab olema, jäägu juba aja otsustada. Teisalt on muidugi väga tugevad märgid õhus, et lähitulevik saab Eestis olema sama tugevalt domineeritav, nagu näiteks Bayern Saksamaal, et laiemalt sellised arengud kohalikule jalgpallile pigem kasuks ei tule. Samas on raske näha, et millises suunas teised kohalikud (tipp)klubid liikuma peaksid, mis oleks ka reaalsuses teostatav, kus oldaks võimelised parimate Eesti mängijate eest konkureerima. Ilma nendeta ei tee paraku aga miskit.

                              Kommentaar


                                Omaaegne Levadia, kes võitis 4 hooaega järjest ja 2009. aasta ülivõimsalt, edestades hooaja lõpuks teist kohta 21 punktiga, löödi aasta hiljem uppi. Ma ei ole kindel, kas Flora klubi suudab seda ületada.

                                Tuleb muidugi meelde ka paari aasta tagune Infoneti ja Levadia liitumine, mis tekitas n.ö superklubi kõlakad, aga üllataval kombel on selle positsiooni saavutamas Flora. Ma usun, et eelmise aasta euroedu polnud ka juhus ja praeguse peatreeneri ja kogu klubi funktsioneerimisel on saavutatud võimas sünergia. Samas piisab sellest, kui Flora Euroopa hooaeg piirdub kahe mänguga ja mõni Andorra või Luksemburgi klubi meie klubi taas (2x on seda juhtunud) välja lööb...
                                Lähiperspektiivis ma ennustan, et Kalju ja Paide suudavad Florat ohustada. Levadia klubi puhul ma peaksin seda kergelt üllatavaks, kui suudetakse hooaja lõpuni tiitlikonkurentsis püsida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X