320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

    Nii teises meid rohkem huvitavas alagrupis lõppesid mõlemad mängud ( Pahtakor - Azerbaidzhaani noored ja Kaunas-Shahtar ) 1:1 viigiga.
    Eeldades ja lootes, et Flora nüüd turkmeenidele ei kaota ja alarupis teisena edasi saab, siis 1/4 finaali vastane selgub mängust Pahtakor - Kaunas, mis otsustab C-grupi võitja. Shahtaril ol küll veel edasipääsu lootusi, kuid ainult teisena.
    Niisiis - kas kordub mullune 1/4 FC Flora - FBK Kaunas? Loodame! Ning loodame ka seda, et sedakorda ei selgu võitja pendla loteriis!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

      Originally posted by LootusFan


      IME, KAKTUS, IME... xe-xe-xe.. 0-4! Tubli, poissid! Epik, kui sa nii aktiivne Flora fann oled, miks sa ei soitnud Moskvasse?
      Teie kaktus oskab mangida ainult Pohlaku abiga....IME, teie kuradi Flora, teihe kuradi Pohlakuga!
      Kui armastan Eestit, see ei tahenda, et tahan naha, kuidas teie Flora kaotab 0-4, ja habeneb minu kodumaad! IME IME IME IME IME!
      AFC - VPEREEEEEEEEEEED! ... ... ...
      6-ndal aprillil Narvas on Trans - Flora... Xe-xe-xe...
      You are the man.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

        Originally posted by PHILIPZ


        FLOOOORA - SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUXXXXXXX
        SEE meeskond häbistab Eestit !!!!!!!!!!!!!!
        Kaktused imevad täiega hahaahahahaahaahaahahaahhahaahahahaahaha

        You are the ruler of all.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          Replying to Topic \'FC Flo

          Kuule Jaan - kui ma olex 2001 aastal Transi fa\"nn siis ma olex 101% Rootsis ka\"inud, a\"ra muretse.....Kuigi ikka on Rootsi so~itmine mo~nes mo~ttes kallim kui Moskvasse, nii et ma ei saa aru mix sa ei ka\"ind Moskvas, arvan et asi siin pole rahas, lihtsalt kartsid sa peksa saada vo~i veel 1 po~hjus et Moskvas pole Wellingtoni pubit kuhu saab ma\"ngu vaatamise lo~petades joosta peitu ja juua seal sarvikut vo~i sortsu :-)

          Tv ylekannetest ma jama ei ra\"a\"gi, sest et ETV-l ikka peax olema pappi et kasvo~i telefoni teel saax televaatajatele kasvo~i nats jutustada kuda oli jne...teised riigid kyll tegid teleylekandeid, ise na\"gin mitut telerist nii et a\"ra jama hehe...

          Ja\"lle Flora kaotas, seekord poisikestele - hehe - noh edu teile :-) Varsti peax korraldama ma\"ng Flora - Narva linna elanikud hehe, arvan et Flora ja\"a\"x alla :-)))
          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

          Kommentaar


            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

            Kui kümne piires arvutada oskad, siis peaks Martin taipama küll, et pooled on ju mänginud või mängivad siiski koondises.
            Pealegi kui koondisel on mängueelne treening, siis rõõmsas meeleolus leegionärid (norralased ja kodakondsuseta venelased) kalpsavad mõnuga väljakul ringi. Ega asi ikka päris õige ole. Paraku....
            Aaslav-Kaasik

            Kommentaar


              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

              kuulege soccerneti mehed - ärge jamage - mis kuradi Periff ? Olge normaalsed - kirjutage meeskonna nimi ikka õieti - SHERIFF
              ------------------------------------------
              shame on U 100% :-)
              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

              Kommentaar


                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                Originally posted by PHILIPZ


                Kuule Jaan - kui ma olex 2001 aastal Transi fa\"nn siis ma olex 101% Rootsis ka\"inud, a\"ra muretse.....Kuigi ikka on Rootsi so~itmine mo~nes mo~ttes kallim kui Moskvasse, nii et ma ei saa aru mix sa ei ka\"ind Moskvas, arvan et asi siin pole rahas, lihtsalt kartsid sa peksa saada vo~i veel 1 po~hjus et Moskvas pole Wellingtoni pubit kuhu saab ma\"ngu vaatamise lo~petades joosta peitu ja juua seal sarvikut vo~i sortsu :-)

                Tv ylekannetest ma jama ei ra\"a\"gi, sest et ETV-l ikka peax olema pappi et kasvo~i telefoni teel saax televaatajatele kasvo~i nats jutustada kuda oli jne...teised riigid kyll tegid teleylekandeid, ise na\"gin mitut telerist nii et a\"ra jama hehe...

                Ja\"lle Flora kaotas, seekord poisikestele - hehe - noh edu teile :-) Varsti peax korraldama ma\"ng Flora - Narva linna elanikud hehe, arvan et Flora ja\"a\"x alla :-)))
                Yldiselt olen ma lollusega v6ideldes kyllaltki stoiline ja... tegelikult ka praegu. Ma ei oska ei nutta ei naerda, nii rumal oled sa. Millest on tegelikult kahju.

                Esiteks - palun n2ita mulle, kus ja millal ja kellele ma ytlesin, et ma olen FC Flora f2nn!! Siit ka siis j2reldus, et ma ei k2i nendega kaasas. Kui sul aga natuke nutti oleks, siis saaksid isegi aru, et mul on v2ga kallis Moskvasse minna. Saladuskatte all lisan, et ka v6imatu, seoses muude edasilykkamatute kohustustega.

                Mis m6ttes on Rootsi s6itmine kallim kui Moskvasse? Nojah, kui sa Venemaa kodanik oled, siis kyll.

                Kui sa oleksid olnud 2001.a. Transi f2nn... Hmm... Ma isegi ei pea vajalikuks hakata siin midagi ytlema. Palju sa muidu Transile kaasa elamas k2id?

                Peksa saamise jutt on ikka yliloll juba. Mingi naga tuleb seda siia ytlema. K2i enne ise 88sel Harlemis ja tule tervena tagasi, siis r22gi mulle, kes siin kardab midagi.
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                  Originally posted by PHILIPZ


                  kuulege soccerneti mehed - ärge jamage - mis kuradi Periff ? Olge normaalsed - kirjutage meeskonna nimi ikka õieti - SHERIFF
                  Kui juba detailide kallal norimiseks läks, siis kirjuta oma postitused ka ÕIGESTI... Muud sinu juttu ma ei kommenteeri, liiga mõttetu diskussioon tuleks.
                  Jalgpallihaigla patsient #172
                  Diagnoos: raskekujuline futboliit

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                    Originally posted by Aaslav-Kaasik


                    Kui kümne piires arvutada oskad, siis peaks Martin taipama küll, et pooled on ju mänginud või mängivad siiski koondises.
                    Pealegi kui koondisel on mängueelne treening, siis rõõmsas meeleolus leegionärid (norralased ja kodakondsuseta venelased) kalpsavad mõnuga väljakul ringi. Ega asi ikka päris õige ole. Paraku....
                    Ära aja nutma Vaatame siis, mitu koondise põhimeest mängis täisaja.. ei näe nagu ühtegi. Allas, Saviauk ja Stepanov mängisid kõik ühe poolaja, Haavistu 70 minutit... kogu lugu
                    Jalgpallihaigla patsient #172
                    Diagnoos: raskekujuline futboliit

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                      Oot-oot , vaatamata sm Philipz-i ja Lootus \"IME FLORA IME \" fan-i rõõmuhõisetele
                      võib Flora edasi pääseda. Selline artikkel SL Õhtulehes. Point : \" Turniiritabelisse tulemust ei kantud ning teisena edasipääsemiseks piisab Florale homme Šagadami Turkmenbaši vastu isegi viigist.\" Kahjuks pole artiklis mainitud miks seda tulemust ei arvestatud.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                        Venemaa noortekoondis mängib nö väljaspool arvestust. St nendega mängud punkte kellegile ei anna. Nemad niikuinii alagrupist edasi ei lähe. St piltlikult on alagrupp kolmene. Flora önn seisneb praegu selles, et nad kaotasid \"vaid\" 4:0. See Shagadam kaotas Sheriffile 7:1. Seega piisab Florale viigist ja nad saavad alagrupist edasi.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                          Floral on seega veel võimalus ennast kokku võtta, loodame, et Arno kütab poistele korraliku motivatsioonilise peapesu.
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                            Olen kindel, et turkmeenidele korraldatakse korralik \"saun\". Grupis, milles selguvad Flora-grupi klubidele vastased, on seis järgmine: Pahtakor 4, FBK Kaunas 4, Shahtar 1, Aseri noortekoondis 1. Viimases voorus kohtuvad Pahtakor-Kaunas ja Shahtar-Aser, millest esimene on sisuliselt esikohamäng. Üllatavalt kehvalt on mänginud Ukraina meister Donetsk, kes erinevalt Moskva Lokomotiivist on tulnud Kubokile parimas koosseisus kuid ei saa enam teisest kohast kõrgemale tõusta. Nagu ka Jaak juba mainis, oleks eelmise aasta veerandfinaali kordus Flora-Kaunas päris intrigeeriv, ehk tuleb seekord õiglane tulemus
                            Rise and rise again until lambs become lions!

                            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                              Originally posted by Jaan

                              Esiteks - palun n2ita mulle, kus ja millal ja kellele ma ytlesin, et ma olen FC Flora f2nn!! Siit ka siis j2reldus, et ma ei k2i nendega kaasas. Kui sul aga natuke nutti oleks, siis saaksid isegi aru, et mul on v2ga kallis Moskvasse minna. Saladuskatte all lisan, et ka v6imatu, seoses muude edasilykkamatute kohustustega.

                              Mis m6ttes on Rootsi s6itmine kallim kui Moskvasse? Nojah, kui sa Venemaa kodanik oled, siis kyll.

                              Kui sa oleksid olnud 2001.a. Transi f2nn... Hmm... Ma isegi ei pea vajalikuks hakata siin midagi ytlema. Palju sa muidu Transile kaasa elamas k2id?

                              Peksa saamise jutt on ikka yliloll juba. Mingi naga tuleb seda siia ytlema. K2i enne ise 88sel Harlemis ja tule tervena tagasi, siis r22gi mulle, kes siin kardab midagi.
                              1) Kuule kui sa kirjutad et USA-st oled kurat sind teab, ma ei pea ju seda uskuma haha :-)
                              2) Ma olen eesti kodanik aga ikkagi minu jaox on Rootsi so~itmine palju kallim kui Moskvasse..
                              3) Ma olen vaid aasta olnud Transi fa\"nn, sest varem mul polnud sellist vo~imalust lihtsalt olemas, kui aga tuli siis hakkasin kohe fa\"nniks ja olen juba ka\"inud paljudel eesti staadionitel Transi toetamas, minu arust esimese aasta jaox norm, ex ole? Kui aastal 2002 Trans olex ma\"nginud va\"lismaal siis ole kindel et ma olex la\"inud, a\"ra arva et ma ainult koduma\"ngudel ka\"in. Erinevalt jalkahaigla meestest, meie fa\"nnid ka\"ivad va\"lisma\"ngudel ja ainult kodustaadionil ei istu, pealegi pole meie jaox o~lle joomine ko~ige ta\"htsam nagu see on just jalgpallihaiglaste seas... Isegi kui sa pole flora fa\"nn, sinu jutust kyll saab aru et oled, kui yldse flora fa\"nne sab fa\"nnidex nimetada :-)

                              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'FC Flora kohtumised\'

                                Originally posted by Rainman


                                Originally posted by PHILIPZ


                                kuulege soccerneti mehed - ärge jamage - mis kuradi Periff ? Olge normaalsed - kirjutage meeskonna nimi ikka õieti - SHERIFF
                                Kui juba detailide kallal norimiseks läks, siis kirjuta oma postitused ka ÕIGESTI... Muud sinu juttu ma ei kommenteeri, liiga mõttetu diskussioon tuleks.
                                Noh kirjutasin kogematta 2 \"F\"-i no ja mis nyyd sellest? Aga ikkagi saidi uudistes kui kirjutataxe mitmes kohas 100% valesti meskonna nimi, noh see on ju ta\"itsa lubamatu...
                                Pealegi suur vahe on minu vea vahel ja selle mis webmaster tegi ja ja\"tkab vist tulevikus kah tegema ;-)
                                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X