320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tudeng Vaata postitust
    Ainuke hala, millest ma aru ei saa, et miks nüüd see Flora "ülistuslaul" teemaks on. OJ on alati artsy olnud oma väljendusega ja kerge mic-drop ja muud sarnased liialdused on aastaid temale omased, sarnaselt laulis ta Kalju edukate aastate ajal Kaljule oodi.
    Ilukirjanduslikud liialdused ja kõik muu on täiesti fine. Küsimusi tekitab läbiv foon Flora (ja ka EJL protsesse) tegemisi kajastades, mis juba päris paljude inimeste jaoks ei näe välja enam ammu erapooletu ajakirjandusena. See oleks kohane EJL PR-le või Flora meediatiimile. Mingid sümpaatiad on täiesti okei ja see, et talle meeldib Flora protsessipõhisus, pole ka varjatud ega peagi, aga vanker ei saa ainult ühes suunas liikuda.

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    ps. See on kuidagi eriti sümboolne, et Ott Järvela nimetas oma jalgpallipunkris antud olukorda "vahvaks võimaluseks". Huvitav, mida Flora peaks tegema, et temalt kunagi mõni natukenegi kriitilisem artikkel või arvamus sinna suunda läheks?
    paslik ongi kasutada eika möödunud aastast tsitaati pärast naljamängu Pisaga. ma arvan, et ma ei eksi kui Floraga seoses ei ole jätkuvalt mitte ühtegi sellist olukorda, mis oleks Järvela sulest või häälest toonud veidigi kriitilisema arvamuse Flora aadressil. ja kui keegi kaasajakirjanik isegi on midagi kriitilist öelnud, siis on asutud kohati täiesti arusaamatule Flora kaitsekõnele.

    e: okei, kiire meenutus ütleb muidugi, et see, et Flora ei teadnud Suduva vastu, et 4. vahetus on ka võimalik, oli lubamatu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
      Reportaa˛ siin, varsti ka järelkaja (jutud Hennu ja Kuusega).

      "Samal ajal, kui trolliarmee ekraanide taga käsi hõõrus, võttis Liivak vastutuse oma meeskonnakaaslaste, oma koduklubi FC Flora ja euroedu järele januneva Eesti jalgpalli ees. Ning läks ja lõi selle kuradi penalti ristnurka nagu tühise papinaela! Mic drop. Eepiline mic drop!"

      https://soccernet.ee/artikkel/luup-p...iline-mic-drop
      Mis kuradi asi see on? Mees oleks nagu üksinda kübaratrikiga meeskonna edasi viinud aga lõi ründajana penalti sisse. Vau. Kõik teened Eesti jalgpalli ees on tasutud.

      See foorum oleks kokku jooksnud, kui Liivak penaltiga eksinud oleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Aga Flora on hetkel olnud ikka selges langustrendis, juba päris mitu kohaliku liiga mängu enne eurosarja, et tippvormi ajastamisega tundub on tänavu mööda pandud.
        Nõus, aga tuleb arvestada, et eks talvel laoti põhja ka veidi teistsuguse hooaja ja teistsuguse ideega 2020. aastast. Sellesmõttes natuke erandlik hooaeg kõigile.

        ---

        Ja igasugune kiun aadressil "kole jalgpall" on muidugi õigustatud, aga minu isiklik arvamus langeb pigem sinnakanti, et võitjate üle kohut ei mõisteta. Parem kole võit kui ilus kaotus. Ja võit on võit.

        Kommentaar


          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Mis kuradi asi see on? Mees oleks nagu üksinda kübaratrikiga meeskonna edasi viinud aga lõi ründajana penalti sisse. Vau. Kõik teened Eesti jalgpalli ees on tasutud.

          See foorum oleks kokku jooksnud, kui Liivak penaltiga eksinud oleks.
          100% nõus. Eriti viimase lõiguga.

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            Profiklubisid külasatsiks kutsuda.. okeika.. ma ei mõista, mille alusel nii üleolevalt Malta ja Islandi klubidesse suhtutakse?
            Malta klubi ei ole kindlasti profiklubi ja ma ei ole ka päris kindel, et Islandi sats täisprofessionaalselt tegutseb. Ma arvan, et need on kindlasti nö külasatsid nagu ka Flora.

            Kommentaar


              Liivaku puhul tooksin välja selle, et tal polnud siiski päris "selg vastu seina" olukord, sest eksimuse korral oli Florakesel, ehk Florianal siiski vaja veel oma penalti sisse ka lüüa, mida nad vaid 50% ulatuses olid suutnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                Malta klubi ei ole kindlasti profiklubi ja ma ei ole ka päris kindel, et Islandi sats täisprofessionaalselt tegutseb. Ma arvan, et need on kindlasti nö külasatsid nagu ka Flora.
                Esiteks on Flora täisprofessionaalne klubi. Mis puutub Malta klubisse, siis Malta kodakondseid oli selles ühe käe sõrmedel lugeda. Võib eeldada, et vähemalt poolprofessionaalne sats on see küll

                Kommentaar


                  Vinguviiulid, klaviatuurikunnid, foorumiätid ning teenelised mõnitamis- ja parastamiskunstnikud, samuti muidu jalgpalli kallal viriseda armastavad tegelased ja üldse kõikvõimalikud vutitrollid tõmbasid sae mõnuga käima. OJ poolt

                  Ma saan aru, et OJ nüüd hõõrub käsi, et läks hinge, aga see on ausaltöeldes labane, et mõnitada inimesi, kes jagavad sinuga sama kirge sama mängu vastu ning kellele sa üritad igapäev sisu toota. Mis siis ongi sinuarust õige see, et keskmine Eesti vutifänn ei julgeks avaldada oma arvamust, kriitikat, positiivsust ega midagi muud, vaid fapib kodus selgrootu limuskina ekraanitaga kui sa Pohlakuga kuskilt Flora podcastis oodi laulad. Jube pask. Üks penalt sisse ja here we go.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Vinguviiulid, klaviatuurikunnid, foorumiätid ning teenelised mõnitamis- ja parastamiskunstnikud, samuti muidu jalgpalli kallal viriseda armastavad tegelased ja üldse kõikvõimalikud vutitrollid tõmbasid sae mõnuga käima. OJ poolt

                    Ma saan aru, et OJ nüüd hõõrub käsi, et läks hinge, aga see on ausaltöeldes labane, et mõnitada inimesi, kes jagavad sinuga sama kirge sama mängu vastu ning kellele sa üritad igapäev sisu toota. Mis siis ongi sinuarust õige see, et keskmine Eesti vutifänn ei julgeks avaldada oma arvamust, kriitikat, positiivsust ega midagi muud, vaid fapib kodus selgrootu limuskina ekraanitaga kui sa Pohlakuga kuskilt Flora podcastis oodi laulad. Jube pask. Üks penalt sisse ja here we go.
                    Olegem ausad, et vahel mindakse ikka kritiseerimisega liiale ka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Vinguviiulid, klaviatuurikunnid, foorumiätid ning teenelised mõnitamis- ja parastamiskunstnikud, samuti muidu jalgpalli kallal viriseda armastavad tegelased ja üldse kõikvõimalikud vutitrollid tõmbasid sae mõnuga käima. OJ poolt

                      Ma saan aru, et OJ nüüd hõõrub käsi, et läks hinge, aga see on ausaltöeldes labane, et mõnitada inimesi, kes jagavad sinuga sama kirge sama mängu vastu ning kellele sa üritad igapäev sisu toota. Mis siis ongi sinuarust õige see, et keskmine Eesti vutifänn ei julgeks avaldada oma arvamust, kriitikat, positiivsust ega midagi muud, vaid fapib kodus selgrootu limuskina ekraanitaga kui sa Pohlakuga kuskilt Flora podcastis oodi laulad. Jube pask. Üks penalt sisse ja here we go.
                      Jep, see oli juba härra miki hiirelt parim lause ikka, see piiki võtja on ületanud igasuguse pugemise normi, et isegi ei üllata enam. Mu meelest võib see tegelane ilusti putsi sõita ja naljakas muidugi, et peatoimetaja neid asju üldse läbi laseb. Kuigi nagu on kuulda juba, siis päris paljud kaaluks SN lugemsie lõpetamise, kui oleks veel üks tõsiseltvõetav sait turul saadaval.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vask Vaata postitust
                        Esiteks on Flora täisprofessionaalne klubi. Mis puutub Malta klubisse, siis Malta kodakondseid oli selles ühe käe sõrmedel lugeda. Võib eeldada, et vähemalt poolprofessionaalne sats on see küll
                        No aga ongi poolprofessionaalne klubi. Mida ma siis muud väitsin. Ja "külaklubid" on kahtlemata kõik Eesti liiga klubid. Vahet ei ole kas siis professionaalselt tegutsetakse või mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                          No aga ongi poolprofessionaalne klubi. Mida ma siis muud väitsin. Ja "külaklubid" on kahtlemata kõik Eesti liiga klubid. Vahet ei ole kas siis professionaalselt tegutsetakse või mitte.
                          Tallinnas peetakse Tartut ka maakohaks ja Inglismaa suured Leedsi külaklubiks. Kõik on vaatenurga küsimus. Endine Boca Juniorsi mängija tuli Maltale ikkagi elukutselisel tasemel jalgpalli mängima, mitte ehitusele segukotte tassima.

                          Kommentaar


                            Tubli, tubli, tubli FC Flora! Zagrebiga on juba niipalju pingevabam, et kui seal suudetaks mängida sarnaselt, kui möödunud aastal Frankfurtiga võib ilusaid asju veel sündida. Kas ka tulemusi näitab aeg!

                            Frank Liivak on saanud oma vormi ja jalgpallioskuste eest nii konstruktiivset kriitikat, kui õelat parastamist. Mis kategooriasse kuuluvad need lõigud Järvela artiklis, eks igaüks teeb oma maitsele vastavalt otsuse.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Kui see aitab nüüd Flora poistel "foorumitrollid paika panna," siis võin siin ka lükata puid alla rahumeeli. Fakt on see, et kui alagrupiturniirile pääsetaks, oleks see alles tru mic drop.
                              Praeguseks tehti oma ära. Aastaid on meie satsid mänginud alla oma võimete ja jätnud lauale liiga palju koefitsendipunkte (ja eurosid). Et tore tõesti, et eurohooaeg on ses suhtes päästetud meil.

                              AGA mängupilt on tõesti mõttetu olnud. Nagu ütlesin ka poolajal oli see mäng meelelahutuslikust vaatepunktist umbes sama aeglane ja igav nagu Premium liiga tagumise poole satside omavaheline madistamine. Fänne just sellega juurde ei võida. See ehk ei olegi tähtis. Seega ülistamisega kaasa ei jookseks, a kiita võib ikka, et tubli pingutus!
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Vinguviiulid, klaviatuurikunnid, foorumiätid ning teenelised mõnitamis- ja parastamiskunstnikud, samuti muidu jalgpalli kallal viriseda armastavad tegelased ja üldse kõikvõimalikud vutitrollid tõmbasid sae mõnuga käima. OJ poolt

                                Ma saan aru, et OJ nüüd hõõrub käsi, et läks hinge, aga see on ausaltöeldes labane, et mõnitada inimesi, kes jagavad sinuga sama kirge sama mängu vastu ning kellele sa üritad igapäev sisu toota. Mis siis ongi sinuarust õige see, et keskmine Eesti vutifänn ei julgeks avaldada oma arvamust, kriitikat, positiivsust ega midagi muud, vaid fapib kodus selgrootu limuskina ekraanitaga kui sa Pohlakuga kuskilt Flora podcastis oodi laulad. Jube pask. Üks penalt sisse ja here we go.
                                +1

                                See paroodiakonto "OJ" suutis tegelikult tabavalt ühendada vanamehe multika süldihuumori ja suure juhi kultuse olemuse Korea Rahvademokraatlikus Vabariigis. Päris hirmutav oleks, kui selline tegelane ka reaalselt eksisteeriks aga õnneks on tegemist pelgalt fiktiivse karakteriga nagu teletups, Otto-Triin või Ivan Orav. Varsti ilmuvat samadelt tegijatelt kodumaine triloogia: "Protsess", "Minu Aivar"(illustreeritud väljaanne) ning "Tõe tee. Läbi floora ja fauna paremaks inimeseks". Saadaval hästivarustatud raamatupoodides ja Sirbi kaupluses.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X