Lehekülg 634, kokku 969 EsimeneEsimene ... 134534584624630631632633634635636637638644684734 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 12 661 kuni 12 680, kokku 19370

Teema: FC Flora

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

kahju, kui isegi ei üritata mängu võita....

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Kui Levadia saaks nüüd sellelt Luksemburgi klubilt ka sisse, siis oleks Eesti jalgpalli koht Euroopas suht-koht täpselt paigas taas. Mõtleme ennast kõvaks, reaalsus on midagi muud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane Kasutaja wal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Vägev!!! 180 minuti peale ainus kord, kui pall postide vahele suudetakse suunata, on see õnnetu penalti... Ja kõige piinlikum asja juures on see, et see on hetkeseisuga meie parim klubi- ikkagi Meistriliiga liider.
    Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Teadjama inimesed - miks seda viimast karistuslööki lõi Luts ja mitte Minkinen, kes on selliseid sisse saatnud küll ja küll?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Punased Kuradid Kasutaja Zlatan avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Ma arvasin, et Lasnamäe Ajax mängib sellist "huvitavat" jalgpalli, aga võta näpust. (Esimene Flora mäng see aasta mida näinud)

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Isegi Eesti neljas mängis paremini kui Flora täna. Täiesti kusikute tunne jäi Flora mängijatest. Kaotati enamus pikkasid palle, sööta ei suudetud, kui, siis ainult pikka ette, kus iiri talad selle puhtaks lõid. Väga mannetu pilt igastahes, eks see olegi meie reaalne tase, kui sul hooajal vaid käputäis mänge, kus pingutama peab.

Fussballverrückt Kasutaja 818 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2008

Algupärane

Nojah, nagu kardeti, Minekeni luhtunud penalti otsustas edasipääsu, kuna kodus ei suutnud me rohkearvulise publiku ees paremat 0-0 viigist... Kurat, lõpuks andsid mehed ka alla, kurb... ja veel, FUCK OFF UEFA, kuradi poola amööbid, ilged teadlased lippude alal my ass:@... Palju õnne iirlastele, neid oligi oma 500 fänni, 3-4 korda rohkem sektoris, kui meid, respect!
    Ja Kurat, kui mehed palli maast mängida ei oska, ühtegi lööki raamidesse ei saa ja omavahel sööta, suhelda ei suuda, siis ei saagi mänge võita, kurat... Anier, Dupikov.... wtf nagu... Turvad, heeheheh, kuulsin sellist juttu Ljubalt, et võõrsilfänne oldi ilgelt väravas peedistatud. ala. nad pidid tossud ka jalast ära võtma turvakontrollis... Ajuvaba.... Ja kohalikud jalgpallihuvilised lasti staadionile ainult ühest lüüsist, mis tekitas mingi kilomeetrise järjekorra...
    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 818 Vaata postitust
    ja veel, FUCK OFF UEFA, kuradi poola amööbid, ilged teadlased lippude alal my ass:@...
    Jäite oma ruunikirjadest ilma jälle?
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Lihtsalt tasemelt kõvem meeskond sai teenitult edasi ja neil on vähemalt korralik arv fänne kes klubiga kaasa reisivad
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Eesti koondislane Kasutaja wal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Teadjama inimesed - miks seda viimast karistuslööki lõi Luts ja mitte Minkinen, kes on selliseid sisse saatnud küll ja küll?
    Telekommentaatori jutu järgi küsimus selles, kes vasaku- ja kes paremajalgne. Too löögikoht eeldas vasakujalgset ja Minkenen on paremajalgne, kui õigesti mäletan.
    Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

Meeskonnaliige Kasutaja Gert700 avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

Lutsu asemel oleks võinud viimastel minutitel Minkenen peale lüüa, kes teab, võib-olla olekski sisse see pall läinud

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Jäite oma ruunikirjadest ilma jälle?
    Esimesel poolaja alguses oli olemas, teise poolaja alguses oli tõesti kadunud.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Kustuv täht
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Turvafirma Meeskond, mis on arvatavasti kõige hullem maailmas, lasi siis ühe jooksiku muruplatsile. Oli see keegi hallist massist, iirlaste või Flora ultratest lausa?

E: link ka
    http://sport.postimees.ee/503672/pil...jal-valjakule/

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Noh, eelmainijale, kes süüdistas mängijaid allaandmises, siis mainin juurde, et ka fännid andsid alla. Võibolla isegi varem, sest mingi hetk polnud enam ikka üldse floorakaid kuulda. Samas olin ka ise vait ja kusagil ülatribüünil, kuna olin naisisiku tema esimesele jalkamängule kaasa toonud ja siis isegi tema elas rohkem kaasa, kuigi ma avastasin umbes 60. minuti paiku, et ta arvas tumedas särgis meeskonda eestlasi olevat ja kui ma ütlesin, et Flora fänne on vähem, siis vaatas ta mulle suurte silmadega otsa ja küsis: "Oot, kas Iirimaa ja Poola mängivad?"

Naised on lahedad!

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Noh, eelmainijale, kes süüdistas mängijaid allaandmises, siis mainin juurde, et ka fännid andsid alla. Võibolla isegi varem, sest mingi hetk polnud enam ikka üldse floorakaid kuulda. Samas olin ka ise vait ja kusagil ülatribüünil, kuna olin naisisiku tema esimesele jalkamängule kaasa toonud ja siis isegi tema elas rohkem kaasa, kuigi ma avastasin umbes 60. minuti paiku, et ta arvas tumedas särgis meeskonda eestlasi olevat ja kui ma ütlesin, et Flora fänne on vähem, siis vaatas ta mulle suurte silmadega otsa ja küsis: "Oot, kas Iirimaa ja Poola mängivad?"

Naised on lahedad!
    Sina suutsid naisisiku mängule kaasa tuua!? peaksid ju üpris rahul olema päevaga.

Jalgpall24 peatoimetaja Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

eks see mingi töökaaslane oli.
    www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ärge sel teemal küll minu pärast muretsege. Rääkige parem ruunilipust.

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Ütleme nii, et Shamrock polnud mingi ületamatu takistus. Loomulikult sellise mänguga nagu Flora näitas võib ainult Eestis mänge võita, Euroopas pole küll nii mitte midagi teha. Rünnakute lahendused panid tihtilugu kukalt kratsima, kaitses värises Baranov avapoolajal nagu haavaleht, ühesõnaga suht-koht anarhia oli väljakul.

Kordan, Shamrock polnud mingi erilise klassiga meeskond, iseenesest täiesti võidetav, tegid ka nemad lapsikuid vigu, vahe oli selles, et nemad tegid neid märksa vähem kui Flora.

Eesti Meistriliiga taseme hea peegeldus: üks saab Soome 6-nda käest põske, teine hävib täielikult mingile Makedoonia satsile, kolmas kaotab iirlastele ja neljas ei suuda avamängus Luksemburgi meeskonnaga enamat 0:0 viigist. Soome, Makedoonia, Iirimaa, Luksemburg - pole just erilised titaanid Euro liigajalgpallitaevas. Kurb...
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Alguses kui loosi nägin, tundus täitsa mängitav ning vast pea parim Euroopa loos meie klubidele. Nüüd kui vaadata: 7 mängu, kolm 0-0 viiki ja üks värav - see ka Narva poolt - siis võib öelda, et seis on ikka päris sitt.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Juanito Vaata postitust
    Turvafirma Meeskond, mis on arvatavasti kõige hullem maailmas, lasi siis ühe jooksiku muruplatsile. Oli see keegi hallist massist, iirlaste või Flora ultratest lausa?

E: link ka
    http://sport.postimees.ee/503672/pil...jal-valjakule/
    Antud tegelane visati staadionilt välja juba umbes 15ndal mänguminutil. Huvitav et ta poolajaks juba tagasi oli, täis teotahet...
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud