320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
    Milline 'võimsa klubi' siin räägides? Kaks korda edasi eurosarjades...
    Eesti mastaabis võimas.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Eesti mastaabis võimas.
      Jah, muidugi, Kapten Obvious Aga siis Levadia, võrreldes, on võimsam minu arvates: ainult 2 tiitli vahem, aga lühikesem ajal ML's ja palju edukam euro seiklused.

      Kommentaar


        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
        Milline 'võimsa klubi' siin räägides? Kaks korda edasi eurosarjades...
        Mine trolli mujal.



        Pelle puhul, kes vähegi selle mehega kokkupuutunud, teab räägita, et tegu on väga pädeva mehega! Nagu isa suust kukkunud

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
          Mine trolli mujal.



          Pelle puhul, kes vähegi selle mehega kokkupuutunud, teab räägita, et tegu on väga pädeva mehega! Nagu isa suust kukkunud
          Oma arvamus jagamine on trollimine? Ma olen alati arvanud et Levadia on edukam klubi, punkt.
          Sa pigem otsid probleeme kokku aeg. Lihtsalt ignore and be happy, Raiko.

          Kommentaar


            Angelo point tundub olevat, et kuna Levadia on parem kui Flora, siis ei tohi Flora kohta "võimas" öelda vms Kaunis vildakas loogika.

            Kommentaar


              Kui ma seda uudist lugesin, siis mõtlesin foorumisse tulles, et võin mürki võtta, et siin teemas on ericbana ja angelo mitte midagi ütlevad kommentaarid. Ei pidanud pettuma.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Kui ma seda uudist lugesin, siis mõtlesin foorumisse tulles, et võin mürki võtta, et siin teemas on ericbana ja angelo mitte midagi ütlevad kommentaarid. Ei pidanud pettuma.
                Tegelt uudise kohta mul pole palju kommenteerida ja ma ei oleks mitta midagi kommenteerinud (ja ei kommenteeri).
                Lihtsalt vaidlesin vastu Flora võimsa klub'ina ja andsin põhjust. Kui kellegil ei meeldi mida mina arvan, ma ei saa seda parandata.

                Kommentaar


                  Lihtsalt vaidlesin vastu Flora võimsa klub'ina ja andsin põhjust. Kui kellegil ei meeldi mida mina arvan, ma ei saa seda parandata.
                  Vähemalt nö ajalooliselt on Flora kahtlemata Eesti mõistes võimas klubi. Sealt algas Eesti profijalgpall, kogu eesti jalgpalli ülesehitamine ja tõsisem noortetöö pluss Lilleküla kompleks.

                  Kommentaar


                    Enamus unistab ju Maardu põllu peal mängimisest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Vähemalt nö ajalooliselt on Flora kahtlemata Eesti mõistes võimas klubi. Sealt algas Eesti profijalgpall, kogu eesti jalgpalli ülesehitamine ja tõsisem noortetöö pluss Lilleküla kompleks.
                      Täpsustaks, sealt algas eestikeelse ja meelse jalgpalli ülesehitamine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                        Jah, muidugi, Kapten Obvious Aga siis Levadia, võrreldes, on võimsam minu arvates: ainult 2 tiitli vahem, aga lühikesem ajal ML's ja palju edukam euro seiklused.
                        Ks keegi on Levadia välistanud? Või tohib ühes riigis ainult üks "võimas" klubi olla? Ega Itaalias ka peale Juve vist kedagi teist ole?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeMarx
                          Pelle puhul, kes vähegi selle mehega kokkupuutunud, teab räägita, et tegu on väga pädeva mehega! Nagu isa suust kukkunud
                          Siis on selge miks ta Kuressaare ridades mängides Tammeka fännidega pärast mängu ülbamas käis. Ikkagi isa suust kukkunud.
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Vähemalt nö ajalooliselt on Flora kahtlemata Eesti mõistes võimas klubi. Sealt algas Eesti profijalgpall, kogu eesti jalgpalli ülesehitamine ja tõsisem noortetöö pluss Lilleküla kompleks.
                            Kellele kuidas. Minu arvates oleks ilma Aivar Pohlakuta meie jalgpall palju paremini ja edukamalt arenenud. Tegelikult võiks küsida, kuhu see eesti jalgpall 25 aastaga arenenud on? Kas näiteks 50-100 vaatajat meistriliiga mängul on (taand)areng? Kas meie areng on toimunud tänu Pohlakule või hoopis tema kiuste?
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                              Kellele kuidas. Minu arvates oleks ilma Aivar Pohlakuta meie jalgpall palju paremini ja edukamalt arenenud. Tegelikult võiks küsida, kuhu see eesti jalgpall 25 aastaga arenenud on? Kas näiteks 50-100 vaatajat meistriliiga mängul on (taand)areng? Kas meie areng on toimunud tänu Pohlakule või hoopis tema kiuste?
                              Too mõni argument ka oma teise lause asjus. Mina näiteks väidan, et ilma Pohlakuta oleks suure tõenäosusega vutt samas seisus nagu on meie hoki.
                              Tegelikult ma muidugi arvan, et sa ei tea Eesti jalgpalli lähiajaloost mitte midagi. Võta kasvõi Läti, Leedu ja Eesti jalgpall veerand sajandit tagasi. Zhalgiris võitis kas 87 või 88 aastal N. Liidu kõrgliigas pronksi, Daugava mängis stabiilselt esiliigas pluss mitu meeskonda teises liigas, meil oli vaid teises liigas mängiv Sport. Kümnekonna aastaga tehti see vahe tasa. Ja see oli suuresti Pohlaku ja Flora teene. See on fakt. Kui ei nõustu - vaidle vastu. Aga argumenteeritult.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                                Kellele kuidas. Minu arvates oleks ilma Aivar Pohlakuta meie jalgpall palju paremini ja edukamalt arenenud. Tegelikult võiks küsida, kuhu see eesti jalgpall 25 aastaga arenenud on? Kas näiteks 50-100 vaatajat meistriliiga mängul on (taand)areng? Kas meie areng on toimunud tänu Pohlakule või hoopis tema kiuste?
                                Oleks nagu Lätis. Seal on Sinu arust vist kõik palju hiilgavam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X