320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kas mu vaktsineeritud Läti kolleeg pääseb mängule või öeldakse väravate, et ainult eestlased saavad?
    Kuna võõrsilfännid on ka nüüd lubatud, siis ma olen kindel et ei teki probleemi.
    FC Flora

    Kommentaar


      Täitsa aus küsimus, et ma tõesti ei saanud Omonia ja Shamrocki mängule ja tahaks teada, et mis oleks see soovitatav aeg enne mängu statkal olla, et jõuaks veel legendaarsest Ampsust läbi käia jne? Ma sain aru, et Legia oli lihtsalt ühekordne kasjakk, aga ka teistel kordadel oli rohkem aega läinud? 19.00 olek okei?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Täitsa aus küsimus, et ma tõesti ei saanud Omonia ja Shamrocki mängule ja tahaks teada, et mis oleks see soovitatav aeg enne mängu statkal olla, et jõuaks veel legendaarsest Ampsust läbi käia jne? Ma sain aru, et Legia oli lihtsalt ühekordne kasjakk, aga ka teistel kordadel oli rohkem aega läinud? 19.00 olek okei?
        Ma arvaks, et 19.00 aegu on okei.
        FC Flora

        Kommentaar


          Mina arvan, et 19 kindlasti on hilja, kui tahad Ampsust läbi käia .See tähendab, et 15 min läheb sul seal kindlasti ja siis 19.15 võivad juba korralikud järjekorrad pöördvärava juures olla,kui eile oli juba 2200 piletit müüdud ja avatud on vist endiselt ainult pool staadionit. Ja kui veel mingid uimased seal aeg luubis kontrollivad sertifikaati ( piiksutavad,mitte ei vaata ainult, esimese korraga ei lähe läbi või tahavad ,et tee QR suuremaks jne ) ja dokumenti ja mõni eriti agar idioot hakkab veel su pilti ja nägu võrdlema, siis ongi perses .

          Kommentaar


            Kas Pürgid ja Seppikud on terved meil nüüd? Ei saa mainimata jätta, et isiklikult pole ammu enne Flora mängu nii elevil olnud, ei tea miks, aga kohe selline tunne nagu homsega algaks uus ajastu/etapp klubi jaoks, ning kuidagi sisetunne ütleb lausa, et see alagrupi faaš võib üsnagi edukaks kujuneda meil.

            Kommentaar


              seda testivärki ka pakutakse sisehallis?

              Kommentaar


                Algselt postitas Epitsenter Vaata postitust
                seda testivärki ka pakutakse sisehallis?
                Keegi võiks öelda kus see kiirtesti tegemise asukoht täpsemalt on, oleks tore ka mõnedel teada,kes pidevalt selle staadioni juurde ei satu.

                Kommentaar


                  Testimine toimub sisehallis.
                  FC Flora

                  Kommentaar


                    Homseid pileteid enam müügis pole?
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                      Homseid pileteid enam müügis pole?

                      Kommentaar


                        Tänud. Flora esilehel olev nupp osta pilet avab pildi publikust.
                        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                        Kommentaar


                          Huvitav kas soccernet oli jälle pressikal ainus Eesti platform/ajakirjanik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas käbi Vaata postitust
                            Huvitav kas soccernet oli jälle pressikal ainus Eesti platform/ajakirjanik.
                            Delfis on küll artikkel

                            Kommentaar


                              Tänane persetunne ütleb, et kaotust nüüd küll õhtul ei tule .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                                Tänane persetunne ütleb, et kaotust nüüd küll õhtul ei tule .
                                Realist ja sisetunne minu sees ütleb, et tuleb 5-6 kaotust ja max 1 viik. Optimist minu sees on ammu ostnud pileti ja ootab statkale minekut ja go Flora. Euroopa alagrupiturniir meil siin Eestis tundub siiani weird.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X