320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui keegi on nõus minuga enne hooaja algust kihlvedu tegema, et Välja ja Soomets toodigi selleks, et pingilt alustada, siis olen nõus selle beti rõõmuga vastu võtma. Ja nagu juba naljamehed räägivad, siis Dõmov on varsti Luigendil köögis abiks.

    Kommentaar


      Tänaseks mänguks oli üles antud 20 mängijat. Eeldades, et sama algkoosseisuga või millegi sarnasega minnakse peale ka hooaja esimestele mängudele ja et varumeestepingil antakse üks koht väravavahile, keskkaitsjale ja äärekaitsjale, siis kõik pundist Soomets, Poom, Välja, Miller, Alliku ja Riiberg ei mahu isegi mängupäevakoosseisu, lisaks veel täna puudu olnud Lepik ja Dõmov. Ametlikult veel nimekirjas Ainsalugi. Selles plaanis on muidugi mu mure täiesti põhjendamatu, et häid eestlastest jalgpallureid ei jagu.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Tänaseks mänguks oli üles antud 20 mängijat. Eeldades, et sama algkoosseisuga või millegi sarnasega minnakse peale ka hooaja esimestele mängudele ja et varumeestepingil antakse üks koht väravavahile, keskkaitsjale ja äärekaitsjale, siis kõik pundist Soomets, Poom, Välja, Miller, Alliku ja Riiberg ei mahu isegi mängupäevakoosseisu, lisaks veel täna puudu olnud Lepik ja Dõmov. Ametlikult veel nimekirjas Ainsalugi. Selles plaanis on muidugi mu mure täiesti põhjendamatu, et häid eestlastest jalgpallureid ei jagu.
        Dõmov peaks see aasta ikka kuskile laenule liikuma aga kuhu.

        Kommentaar


          Vaadates seda tervet mängijate nimekirja siis vägisi tunduks nagu Flora kogub endale mängijaid kokku, et KTMile vastavuses olla tulevikus.

          Edit: Huvitav oleks teada kuidas Flora kõigi nende mängijate palgad suudab ära maksta, kes hetkel klubil nimekirjas on.

          Kommentaar


            Flora ei suutnud Sogndali väga noore koosseisu vastu enamat 2:2 viigist
            Valitsev Eesti meister Tallinna Flora tegi oma viimases hooaja-eelses treeningkohtumises Norra esiliigaklubiga Sogndal 2:2 viigi.


            Jürgen Henn: peame aru saama, et mulluse päris hea hooaja eest ei anta tänavu enam midagi!
            FC Flora peatreener Jürgen Henn tõdes pärast viimases hooajaeelses treeningmängus Norra esiliigaklubi Sogndali noore koosseisuga tehtud 2:2 viiki, et uimase alguse nahka läinud avapoolaeg oli tema meeskonnale uue hooaja eel heaks plärisevaks äratuskellaks.

            Kommentaar


              Soometsa võtame Tammekasse laenule 😁

              Kommentaar


                Arvan, et Flora jaoks on tänavu võtmeküsimuseks Kostja vorm. Loodame, et vamameister on jätkuvalt vormis ning aitab Florat ja koondist. Aga kui ei ole, mis siis saab? Kehv Kostja halvab terve meeskonna mängu. Kas Henn jätab kapteni tähtsates mängudes pingile? Ja kui see nii läheb, mis juhtub meeskonna sisekliimaga?
                Tunne on lihtsalt selline, et Kostja ei ole eelmise hooaja tasemel ja sealt sellised mõtted.

                Kommentaar


                  Ja Ainsalu ongi klubita. Tegelikult hakkab paha, kui ma mõtlen, et Hurt seal ees on. Kes on muidugi aastaid perse keeranud mängijaid, kes väärivad rohkem kui tema sõnad. Aga muidugi seda teavad kõik aga keegi väga ei julge välja rääkida.

                  Kommentaar


                    Kui me hoolime, siis Kalju võtaks Ainsalu ilmselt laenule küll

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Ja Ainsalu ongi klubita. Tegelikult hakkab paha, kui ma mõtlen, et Hurt seal ees on. Kes on muidugi aastaid perse keeranud mängijaid, kes väärivad rohkem kui tema sõnad. Aga muidugi seda teavad kõik aga keegi väga ei julge välja rääkida.
                      Kas sa tõesti arvad et Hurt seal selles osas midagi otsustab??

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Kui me hoolime, siis Kalju võtaks Ainsalu ilmselt laenule küll
                        I know the sarcasm, aga tegelikult ju Kalju on organisatoorse poole pealt nii pask klubi, et keegi sinna nagunii enam tagasi ei läheks, kes sealt korra pääsenud on. Täitsa siiralt usun, et need paljud mänguaega ja -kohta otsivad noored isegi ei mõtle Kaljusse mineku peale.

                        See kommentaar ei puuduta muidugi kuidagi Ainsalut, sest küsimus on ju sammu edasi tegemises.

                        Kes praegu Floras üleliigsed ja laenule saadetakse? Dõmov kindlasti, aga sealt edasi juba keerulisem.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jaapstam Vaata postitust
                          Kas sa tõesti arvad et Hurt seal selles osas midagi otsustab??
                          Ma arvan palju asju, mida ma jätan ütlemata. Aga on ju teada tuntud olukord, kui sa arvama hakkad midagi teistmoodi, siis füürer tõmbab kõned peale, et nagu whats up - kuidas sa ometigi julged.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Ja Ainsalu ongi klubita. Tegelikult hakkab paha, kui ma mõtlen, et Hurt seal ees on. Kes on muidugi aastaid perse keeranud mängijaid, kes väärivad rohkem kui tema sõnad. Aga muidugi seda teavad kõik aga keegi väga ei julge välja rääkida.
                            Miks ta klubita on? Soccerneti uudises kirjas, et regatakse Florasse ära vähemalt Pelle sõnul. Või mis?

                            Kommentaar


                              Kelle Hurt perse keeras?
                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Ja Ainsalu ongi klubita. Tegelikult hakkab paha, kui ma mõtlen, et Hurt seal ees on. Kes on muidugi aastaid perse keeranud mängijaid, kes väärivad rohkem kui tema sõnad. Aga muidugi seda teavad kõik aga keegi väga ei julge välja rääkida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Kelle Hurt perse keeras?
                                ma tean, aga ei ütle

                                aga kui ei meeldi, ei pea ju selles klubis olema
                                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X