Lehekülg 782, kokku 1023 EsimeneEsimene ... 282682732772778779780781782783784785786792832882 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 15 621 kuni 15 640, kokku 20445

Teema: FC Flora

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Floral on täitsa korralikud taustajõud mängudel. Poolajal, kui Hurt riietusruumi liikus, jooksid tribüünilt 2 tüüpi kaustade ja paberitega tema juurde ja andsid tähtsad paberid treenerihärrale üle.

Asjahuviline Kasutaja metssiga avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Floral on täitsa korralikud taustajõud mängudel. Poolajal, kui Hurt riietusruumi liikus, jooksid tribüünilt 2 tüüpi kaustade ja paberitega tema juurde ja andsid tähtsad paberid treenerihärrale üle.
    ja mis sest kasu on?

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

ja nii need omad noored ründajad arenevadki ... pinki nühkides või esiliigas. milleks meile siia sierra leone jms mängijaid tuua? ehk mõni targem selgitaks?

Meeskonnaliige Kasutaja Diftong avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas spekter Vaata postitust
    ja nii need omad noored ründajad arenevadki ... pinki nühkides või esiliigas. milleks meile siia sierra leone jms mängijaid tuua? ehk mõni targem selgitaks?
    No tuginedes soccerway´le on ju tegemist tõelise talendiga... Tsitaat intervjuust:"... võin kinnitada fännidele, et aitan meeskonnal tõusta uuele tasemele.“
    ROHE-VALGE SURMANI

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

mulle meeldiks, kui meie omad noored poisid saaks need mänguminutid kogemusi ... arusaamatu käik Flora poolt, mis näitab, et mingid kunagised põhimõtted on hääbumas.

Meeskonnaliige Kasutaja Wikat avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

Mulle meeldis rohkem see osa intervjuust, kus ta väitis, et suudab edukalt väravaid lüüa.

Annoying thing Kasutaja Warren avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2005

Algupärane

Konkurents on edasiviiv jõud.

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

mulle meeldiks, kui meie omad noored poisid saaks need mänguminutid kogemusi ... arusaamatu käik Flora poolt, mis näitab, et mingid kunagised põhimõtted on hääbumas.
    Kes need omad noored poisid Floras on, kes reaalselt suudaks vajalikul tasemel praegu ründes mängida ning hooaega päästa? Ei ole seal kedagi.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Ei ole küll antud mängijat mängimas näinud, aga ma leian, et konkurentsi tõstmine on oluline. On küll tore, et Flora usaldab väga varakult mängijaid esindusmeeskonnas väljakule, kuid ma ei ole kindel, kas see avanss pikas perspektiivis nii kasulikuks osutub kui eeldada võiks. Kõrgliiga tipp ei tohiks olla siiski koht, kus iga 16-aastane kohe mängu saab, kes natukenegi pallile pihta saab. Ma olen küll väga tihti Florat sesmõttes näiteks Kaljule eeskujuks toonud, aga siiski on oluline, et mängija harjuks juba siinses liigas võitlema oma koha nimel.

Kui vaadata kasvõi enamus koondislasi, kes väga varakult oma ristsed Eesti meistriliigas said ning mõni aasta pärast 20ndat sünnipäeva juba välismaal mängisid, siis paljud nendest oma karjääri tipus paremas meeskonnas mängivad kui nende esmane välisklubi? Foorumitki lugedes, et mängija X siirdus Norra liigasse, siis alati on näha kommentaare stiilis "hea hüppelava, varsti siirdub tugevamasse liigasse jne". Paraku suudavad sellise sammu teha väga vähesed. Ma usun, et üheks põhjuseks on see, et juba karjääri varajasel perioodil tuleb kõik liiga lihtsalt kätte ning ei suudeta toime tulla selle konkurentsiga, mis ühes tõsiseltvõetavas klubis toimub, kus igale positsioonile on mitu-mitu meest.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Millised põhimõtted? Flora on ALATI võõrjõudu kasutanud. Mõnel perioodil rohkem, teisel vähem, aga alati.

Aga konkreetselt selle ülemineku osas tekib küsimus, et kas teda ikka testiti ka või jäädi tema juttu paljudest väravatest uskuma? Loodetavasti ei kujune sellest Adou vol.2...
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

No kust selliseid vendi üles korjatakse, tekib küsimus...

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Natuke naljakas.

Eesti koondislane Kasutaja erxu avatar
    Liitus foorumiga
    May 2006

Algupärane

ma võin eksida aga flora fännid olid kunagi vist need "suured" rahvuslased kes olid jube häiritud kui kellegil mõni võõramaalne mängis klubis. nüüd on tüüpidel terve klubi igasugu sisserändajaid täis .D klounikari ikka olete

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas erxu Vaata postitust
    ma võin eksida aga flora fännid olid kunagi vist need "suured" rahvuslased kes olid jube häiritud kui kellegil mõni võõramaalne mängis klubis. nüüd on tüüpidel terve klubi igasugu sisserändajaid täis .D klounikari ikka olete
    Floral on kolm välismängijat, nii et tõesti on terve klubi igasuguseid sisserändajaid täis. Nii et no ma ei tea, kes siin kloun on.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Eesti koondislane Kasutaja Sir. Nuutu avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2004

Algupärane

vana hea soccernet..
    Parem georg otsas kui Paul keres.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Andke poisile kõige pealt võimalus ennast näidata! Pärast on aega kiita ja kiruda! Aga hetkel küll käib üks mõtetu nämmutamine. Ettenutmine ei ole kunagi hea
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Loodetavasti saab homme aimu, mis masti mehega tegemist on. Pidi kõvasti etem olema kui Adou. Eks paistab.
    FC Flora

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jul 2012

Algupärane

Sellest, mis Balkanil juhtus, pajatab mees lähiajal ise TV Floras, aga siinkohal üks natuke teistlaadi arvamus kah vastukaaluks kohalikele tarkpeadele:

http://www.sierraexpressmedia.com/archives/32493

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Natuke liialt palju ülespuhutust on selles jutus seal, aga kui ta Skibbe arvates nii kõva talent on, siis peaks ta siin liigas ikka kenasti domineerima. Ehk homme saab näha, kas on ainet olla next African Big Star ja maailma parimaks mängijaks saada.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud