320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Käin sisuliselt kõigil koondise kodumängudel ning seal alati rõhutatakse, et tulge varem kohale aga ka siis on suur hulk inimesi kes ikka viimasele minutile jätavad. Ise olen ühekorra samamoodi sellisesse järjekorda sattunud, kui jõudsin kohale 5-10 minutit enne mängu algust. Peale seda olen alati vähemalt pool tundi varem kohal olnud ja mingeid järjekorras passimisi pole ette tulnud.

    Väikest arengut oli ka Ampsu tegemistes märgata, 3 teendindaja asemele oli vähemalt selles putkas 6 ning isegi poolajal sain oma joogid kätte.

    Olin mängul 45 minutit varem kohal, ja seisin täpselt sama targalt 40 minutit seal järjekorras, millest ka pilt postitati seega alati see "tule varem kohale" ei funka

    Kommentaar


      Tulemus selleks, aga see tahtejõud just, mida me kasvõi koondiselt ootame. See oli olemas ja seda oli mõnus vaadata. Tulgu kasvõi saun teises voorus aga sellise mentaliteediga tuleb edasi rabada

      Kommentaar


        Algselt postitas Cooked Vaata postitust
        Igonen. Vähemalt kaks VÄGA head tõrjet, aga iga teine väljalöök auti??
        Ei mäleta nagu Infoneti aegadest, et väljalöögid tal nii nõrk külg oli. Või siis oli ja tõesti ei mäleta, aga selle elemendi kallal peab ta küll kõvasti tööd tegema. Siin võib ka peituda põhjus, miks ta Norras läbilööki teha pole suutnud. Mängu alustamine on väravavahi puhul ikkagi väga oluline oskus.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Peale juunikuist knockout-i Mainzis sai sõpradega arutatud, kuidas sellest pasast välja tulla ja kuskohast lootuskiirt otsida. Ei tulnud keegi selle peale, et lähemas tulevikus pakub rõõmu Eesti jalgpallis just Flora. Aga nii on - kolm nädalat super mänge. Võimas. Müts maha. Nii mõnigi mees on väga konkreetselt koondisse kuulumise avalduse lauale pannud. Huvitav saab olema, mis Voolaid teeb.

          Nüüd natuke mitte Florast.
          Pakun, et kui koondis oleks kasvõi 50% selliselt võidelnud viimases mängus Mainzis, siis poleks meid selliselt häbistatud. Eriliselt soovitan neid mänge kordusest vaadata ja mõelda, kas nad pingutasid ligilähedaselt ka järgmistel koondislastel: härra Mets, isand Tamm, härra Vihmann, seltsimeestel Artjom Dimitrijev ning Zenjov. Puri ja Pikk ka.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Kui teada, et mängule tuleb palju rahvast siis tasub veelgi varem tulla kui võimalik, ise olin juba 1.5h varem kohal ja väravast sain läbi mõne sekundiga..

            Kommentaar


              Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
              Peale juunikuist knockout-i Mainzis sai sõpradega arutatud, kuidas sellest pasast välja tulla ja kuskohast lootuskiirt otsida. Ei tulnud keegi selle peale, et lähemas tulevikus pakub rõõmu Eesti jalgpallis just Flora. Aga nii on - kolm nädalat super mänge. Võimas. Müts maha. Nii mõnigi mees on väga konkreetselt koondisse kuulumise avalduse lauale pannud. Huvitav saab olema, mis Voolaid teeb.

              Nüüd natuke mitte Florast.
              Pakun, et kui koondis oleks kasvõi 50% selliselt võidelnud viimases mängus Mainzis, siis poleks meid selliselt häbistatud. Eriliselt soovitan neid mänge kordusest vaadata ja mõelda, kas nad pingutasid ligilähedaselt ka järgmistel koondislastel: härra Mets, isand Tamm, härra Vihmann, seltsimeestel Artjom Dimitrijev ning Zenjov. Puri ja Pikk ka.
              Ainuke mees kes lisaks Lepmetsale vähemalt midagigi üritas
              Koondise põhimängija

              Kommentaar


                Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                Ainuke mees kes lisaks Lepsepale vähemalt midagigi üritas
                oli vist küll nii, minu paha
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  Mul oli eile terve päev tunne, et siit tuleb ära, alates sellest hetkest ka staadionil kui Eintracht avavärava lõi jätkus see tunne ja see kõik oli väga lähedal, sellest ka kerge pettumus, jah, pettumus, et Eintrachti enda vastu ei tulnud viiki. Samas olen ma juba noorest saati olnud mentaliteediga, et mind ei huvita absoluutselt kes on vastas. Ma loodan, et Pullerputsid ja Pakspahvid vaatasid ka mängu ja said aru, et oh, eesti vutt polegi seal, mis ma olen arvanud.

                  Kommentaar


                    See "Cruyff turn" millega Vassiljev Frankfurti kaitse magama pani...
                    Revüüd Erik Sorga esituse kohta on ka nii kiitvad, et see vaevu õlle-ealine noorsand minu taga, kes terve mängu pidas vajalikuks ründajat puujalaks nimetada ja paljude muude nimedega kostitas vajub küll täna häbist läbi oma narivoodi.
                    FC Flora Tirisite meie jalgpalli sellest pasamerest välja kuhu Mainzis selg ees hüpati.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Kogu selle toreda möllu sees väike tõrvatilk: ma kindlasti polnud ainuke, kes ei mõistnud miks vahetused nii hilja tehti? Pärast vastaste 2. väravat oli selge, et tuli ründavamalt jätkata, kuna Saksamaalt kahte väravat loota on väga raske, ent mitte võimatu. Sinjavski ja Lepiku võinuks koheselt sisse panna ja kolmandana mõeldud Alliku pisut hiljem, ei?

                      Kommentaar


                        Sellises mängus vahetusest sekkuda olematu eelneva sarnasel tasemel eduka vahetusest sekkumise kogemuseta on lihtsalt niivõrd raske. Usun, et seepärast ei tahetud viimse hetkeni midagi muuta ja eeldan, et kaks kiiret vahetust pärast kaotusseisu jäämist oleks mängule hoopis kehvasti mõjunud.
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Kahju, et viiki ei tulnud, aga Flora ultrad hoidku ikka pea püsti, Sambaz oli kõige rohkem lössis seal justkui.
                          Sambaz on flora ultra?
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Viljandi Tuleviku asemel mängitakse pühapäeval hoopis Pisaga.
                            Soccernet.ee pühapäevaks planeeritud Premium liiga telemäng FC Flora ja Viljandi Tuleviku vahel lükkub edasi 25. septembrile, sest Floral tekkis ootamatult võimalus kohtumiseks Itaalia Serie B klubi AC Pisa 1909-ga.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Loodetavasti leppis Flora Pisaga kokku, et kui mingi imeläbi Euromänge jätkatakse, siis itaallased ei solvu.

                              Kommentaar


                                Debiilsus. Lihtsalt debiilsus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X