320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu hinnangul Kreida tase kõrgem kui Rootsi esiliiga, aga Florasse jääda on ka mõttetu.

    Las proovib.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Saabki Ainsalu tagasi tuua.

      Kommentaar


        Helsingborgs hetkeseisul paberil favoriit liiga võidule vist ka? Lisaks saab Unitedi legendiga koos mängida

        Kommentaar


          Ma arvan, et Eestis oleks Kreida areng pidama jäänud uuel hooajal, sest ta oli enda positsioonil ikka nii ülekaalukalt parimaks arenenud. Rootsi esiliiga favoriidi juurde, kus peaks olema Florale sarnaselt domineeriv sats oma liigas ning keskkonnavahetus ja vast valmistab ette tulevikuks välismaal kui peaks hea hooaja tegema. Samuti kui Helsingborg peaks tõusma, siis ehk seal isegi võimalus muuta laen permanentseks.

          Vaadates kui hõredaks on meil need välismaal mängivate eestlaste hulk jäänud, siis tuleb rõõmu tunda. Temajaoks siin tagasitulekuks ruumi on alati.

          Kommentaar


            Kui keegi oleks 10 aastat tagasi öelnud, et Eesti üks parimatest jalgpalluritest siirdub Rootsi esiliigasse, siis oleks see kõlanud täiesti absurdsena. Ega hetkelgi rõõmust lakke hüppama ei pane, aga ju see reaalne olukord selline on. Klubi staatus on ilmselgelt kõlavam kui Rootsi esiliiga ja nimekirjas väärikaid mehi küllaga. Lihtsalt kui oli/on plaan ka järgmiseks aastaks sats koos hoida, et tõesti Euroopas midagi suurt üritada, siis ei tundu just selline tehing, millest ei oleks olnud võimatu keelduda. Kõiki siseasju ei tea ega peagi teadma, et võimalik, et keskkonnavahetus oli ainuõige võimalus, aga ilma temata Flora aktsiad edu saavutada vähenesid ikka märgatavalt.

            Florast küll Venemaa kõrgliigasse enam ei siirduta, aga Helsingborgist küll. Just sügisel läks nende kaitsev poolkaitsja, kelle otseseks asendajaks Kreida ilmselt toodi, 2,5 milli eest Rostovisse.

            Kommentaar


              Lepistut tänasel päeval asenduseks vist ei kutsu. Poom ja Soomets alustavad siis tuleval hooajal? Kes varru yldse jääb, seda suunda pole nagu täiendusi näinud.

              Kommentaar


                Aastate jooksul olen mitmel puhul jõudnud Helsingborgi kodumängudele, nii esi- kui meistriliiga tasemel. Staadion vahva, fännid häälekad, linn armas. Pole küll ekspert, aga usun, et Rootsi esiliiga keskmine tase on siiski hetkel veel kõrgem kui meie kodukamara Premium.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                  Aastate jooksul olen mitmel puhul jõudnud Helsingborgi kodumängudele, nii esi- kui meistriliiga tasemel. Staadion vahva, fännid häälekad, linn armas. Pole küll ekspert, aga usun, et Rootsi esiliiga keskmine tase on siiski hetkel veel kõrgem kui meie kodukamara Premium.
                  Ma nüüd peast ei oska öelda, aga minu teada on aastate jooksul nii mõngi meie ründaja nagu Teever ja Viikmäe seal Rootsi esiliigas mänginud. Ilmselt oli veel mõni. Väravaid väga lüüa seal suudetud ei ole.

                  Samas Eestis liigas olid need mehed kõik alati 20+ värava mehed. Ma arvan, et keskmises tasemes ei saa küsimustki olla, kumb tugevam liiga on.

                  Kusjuures iga kord kui tundub et Eesti liiga äkki polegi nii halb, siis tasub üle vaadata et palju meie liiga tippväravakütid teistes liigades mängides on löönud.

                  Noh, Anier, kes siin kõik võrgud puruks lööb aga sisuliselt igas välisliiga hooaja statistikat vaadates tekib küsimus kas tegu on ründaja või äärekaitsjaga.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Kui keegi oleks 10 aastat tagasi öelnud, et Eesti üks parimatest jalgpalluritest siirdub Rootsi esiliigasse, siis oleks see kõlanud täiesti absurdsena. Ega hetkelgi rõõmust lakke hüppama ei pane, aga ju see reaalne olukord selline on.
                    Ma selle diili puhul muidugi ütleks, et sellist lõhkuvat poolikult on üleüldse keeruline väljamaale saada. Kuigi (heas vormis) Kreida on vaieldamatult äge, siis "meil on selline tore poolkaistja, kes väravaid ei löö ja sööte ei anna, aga seisab tublilt õiges kohas ja teeb tööd" pole väga hea müügiargument ja mu meelest juba see hea, et kuhugigi sai. Sama "häda" oli näiteks ka Dmitrjevil, kes äkki selles rollis oli omal ajal nõksa paremgi. Kui sarnase sammu teinuks/teeb Sappinen, Kuusk või Sinjavski, siis tekitaks küll juba rohkelt küsimusi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ma selle diili puhul muidugi ütleks, et sellist lõhkuvat poolikult on üleüldse keeruline väljamaale saada. Kuigi (heas vormis) Kreida on vaieldamatult äge, siis "meil on selline tore poolkaistja, kes väravaid ei löö ja sööte ei anna, aga seisab tublilt õiges kohas ja teeb tööd" pole väga hea müügiargument ja mu meelest juba see hea, et kuhugigi sai. Sama "häda" oli näiteks ka Dmitrjevil, kes äkki selles rollis oli omal ajal nõksa paremgi. Kui sarnase sammu teinuks/teeb Sappinen, Kuusk või Sinjavski, siis tekitaks küll juba rohkelt küsimusi.
                      Tuleb loota, et ehk välismaal suudetakse ta natukene rünnaku osas kreatiivsemaks muuta. Floras kiiretele üleminekutele suunatud mängus tal oligi raske enda positsioonis staststikat koguda ja end selles vallas arendada. Ma usun, et Helsingborgis survestatakse teda kindlasti rohkem antud vallas ja kui toime tuleb on edasine müügiprotsess ka kindlasti lihtsam.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Ma selle diili puhul muidugi ütleks, et sellist lõhkuvat poolikult on üleüldse keeruline väljamaale saada. Kuigi (heas vormis) Kreida on vaieldamatult äge, siis "meil on selline tore poolkaistja, kes väravaid ei löö ja sööte ei anna, aga seisab tublilt õiges kohas ja teeb tööd" pole väga hea müügiargument ja mu meelest juba see hea, et kuhugigi sai. Sama "häda" oli näiteks ka Dmitrjevil, kes äkki selles rollis oli omal ajal nõksa paremgi. Kui sarnase sammu teinuks/teeb Sappinen, Kuusk või Sinjavski, siis tekitaks küll juba rohkelt küsimusi.
                        Mulle tundub, et sellest on saanud vaikselt müüt, et keegi lõhkuvate poolkaitsjate esitusi vääriliselt ei hinda. Kuskile MLS-i või Aasiasse saad jah sellega kui võrgud puruks peksad, aga Euroopas on mängijate värbamine ikka veidi teistel alustel kui ainult numbrid punktibörsil. Selle sama Helsingborgist Rostovisse liikunud Armin Gigovici näitelgi, et jäi tal Rootsi liigas 34 mänguga ainult üks värav. Ta on küll ka kolm aastat noorem ja ilmselt kordi potentsiaalikam, aga nagu näha on Euroopa keskmistest liigadest võimalik müüa ka mängijaid, kes protokolli põhjal justkui ei sära. See, et Euroopa täiesti tipptasemel Kante sugused mängijad väga hinnas on, on muidugi veidi teine teema. Aga see võib muidugi tõsi olla, et skautide jaoks on Eesti liiga keskmine tase ikkagi nii nõrk, et ainult sellest tõesti ei piisa, et sa siin vastaste mängu väga edukalt lõhkuda suudad.

                        Kommentaar


                          otsisin ja otsisin aga ei leidnud seda kohta üles ju siis mälu eksis. Oli nagu meeles, et üks Pohlakutest on kunagi maha teinud klubisid, kellel hasartmängu sponsor aga ju siis pole.
                          Tere uus peasponsor Optibet.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas käbi Vaata postitust
                            otsisin ja otsisin aga ei leidnud seda kohta üles ju siis mälu eksis. Oli nagu meeles, et üks Pohlakutest on kunagi maha teinud klubisid, kellel hasartmängu sponsor aga ju siis pole.
                            Tere uus peasponsor Optibet.
                            Kreida ju vist tegi eeltööd suvel, et saada betsite.

                            Kommentaar


                              Kalju leping oli 340k neljaks aastaks. Pakuks, et siin +100k aastas ikka tuli ära.

                              Kommentaar


                                Flora - Optibet
                                Levadia - Olybet
                                Kalju - Paf

                                Keegi on veel nimetamata jäänud?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X