320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Ses osas. Kui ta enne väitis, et ta ei taha minna kuna talle meeldib Eestis ja tahab eestlaseks saada. Siis peale kodakondsuse saamist enam ei meeldi Eesti vöi meeldis ainult seni kuni passisai? Muidugi tubli, et on tulnud ja öppinud aga isiklikult jääb selline mulje veits. Ma natuke nagu kahtlen, et talle pole 10 aasta jooksul nii head pakkumist tehtud kui nüüd tehakse.
    Mis Radarist silma jäi, siis venekeele vähe paremini selgeks saanud kui Eesti. Või see oli juba enne Eestisse tulemist ?
    Koondise kohapealt ma... vahet ei ole. Las ta jääb.
    On küll tehtud pakkumisi ja Zakal ongi viimane aeg kuskil mujal oma piire kombata, ei suuda selles küll miskit halba näha. Ära otsi igal pool vandenõusi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      On küll tehtud pakkumisi ja Zakal ongi viimane aeg kuskil mujal oma piire kombata, ei suuda selles küll miskit halba näha. Ära otsi igal pool vandenõusi.
      Sinu arust poleks imelik. Kui ma nt. a la lahen Venemaale elama. Raagin , et siin ma tahangi elada ja koik on mega tore. Ning kui kodakondsus käes tomban leebekat. Ta tundub tore ja sümpaatne kutt aga mul tekkis kerge kahtlus sellise kaitumise puhul.
      Jep, ma kain igalpool vandenöusi otsimas. Joo vähem.

      E: See, et valja peaks minema Eestist, see on siililegi selge. Et heaks palluriks saada oleks pidanud juba ammu minema.

      Kommentaar


        Kui oleks varem välja läinud, siis ei oleks tulnud kodakondsuse taotlemisest midagi välja. Selleks on vaja teatud aeg ühes riigis elada, et üldse sellest unistama hakata. Ehk ka põhjus, miks ta varasematest pakkumistest on loobunud.
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Just nii. Budu ütles kõik ära, mis soovisin ka ise öelda. Tõstan klaasi sellepeale ja Mehhanisaator teeb nüüd ühe rohelise sellepeale.

          Kommentaar


            Ega see kui Zaka välismaale mängima nüüd läheb ei tähenda, et ta ei tahaks ega saaks Eesti koondist ikkagi esindada. Kui tal on Eesti kodakondsus ja ta tahab ise, siis on kõigi huvides, et ta siirduks tugevamasse liigasse. Ja siiralt loodan, et see juhtub ja ta astub Eesti koondise särgis väljakule. 10x ennem tema kui mingi Yana Toomi onupoeg kuskilt Bulgaariast, kelle arust 20.sajandi kõige suurem geopoliitiline katastroof oli Nõukogude Liidu lagunemine.

            Kommentaar


              Järgnevad sarnased situatsioonid peaks tulema, siis riik peaks lahendama niiviisi, et kui on sama jutt, et armastan Eestit ja tsillivilli kõik. Annaks kiirendatud korras passi ja siis oleks võimalus minna kohe väljamaale mängima. Oleks arengumõttes kasulik järgmisele Zakale. Samuti kovasti kasumlikum Eesti koondisele.

              Kommentaar


                Vaevalt Zaka kusagile läheb...ma eeldan ikka et need kolm mängijat on Tamm, Sappinen ja Vihmann. Kaks esimist ikkagist FLORA mängijad ju siiani kellest ehk ometi saavad välisklubide mängijad ametlikult

                Kommentaar


                  Vaevalt ka Vihmann edasi liigub. Kas olete tähele pannud tema liikumise motoorikat??! Puusad ja alakeha vajavad plastsust juurde. Praegu on nagu keegi lohistaks tammepakku mööda muru. Ta peab sellega tööd tegema, et aste edasi liikuda.
                  Näiteks aasta mõnda ladinaameerika tantsu trenni kõrvalt tegema

                  Kommentaar


                    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                    Vaevalt ka Vihmann edasi liigub. Kas olete tähele pannud tema liikumise motoorikat??! Puusad ja alakeha vajavad plastsust juurde. Praegu on nagu keegi lohistaks tammepakku mööda muru. Ta peab sellega tööd tegema, et aste edasi liikuda.
                    Näiteks aasta mõnda ladinaameerika tantsu trenni kõrvalt tegema
                    Šlein on ka praegu laenul. Ka tema võib üks olla.

                    Kommentaar


                      Kui ma oleks üks parimaid Meistriliiga mängijaid, siis hoiaks igasugustest spordibaaridest ja kasiinodest eemale.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Kui ma oleks üks parimaid Meistriliiga mängijaid, siis hoiaks igasugustest spordibaaridest ja kasiinodest eemale.
                        See on olnud ammu avalik saladus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          See on olnud ammu avalik saladus.
                          Mis selles imelikku on kui keegi peaks spordibaaris käima mänge vaatamas???

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jumalakäsi Vaata postitust
                            Mis selles imelikku on kui keegi peaks spordibaaris käima mänge vaatamas???
                            Kusjuures, minujaoks mitte kui miskit. Võib-olla mõnele jääb teine mulje lihtsalt.

                            Kommentaar


                              Ma eeldan, et ma tean, keda telekavaataja silmas peab. Kuna ma ise ka kaarega sellistest asutustest eemale ei hoia, siis isegi päris tihti teda seal kohanud. Kas see just foorumijutt on, see on muidugi omaette küsimus. Eks see piiripealne teema on, et kas profisportlasel tasub sellistes meelelahutusasutustes aega veeta, aga seni ma probleemi ei näe kuni teeb oma tööd korralikult ja ausa mängu printsiipe jälgides. Aga eks seal teatud ohud muidugi seisnevad. Korvpalliski meil paraku üks halb näide mängijast kelle karjäärile hasartmängudes maha mängitud raha hästi ei mõjunud.

                              Kommentaar


                                See, kui palju ma Olybeti spordibaarides (käies ise seal 1-2 korda kvartalis odava õlle pärast), Esiliiga ja Esiliiga B mängijaid kohtan on niigi juba imelik.

                                Kui ma seal Meistriliiga parimaid mängijaid kohtan, on minu jaoks veidi ebaeetiline. Lihtsalt on.

                                Lõpuks on see igaühe enda valik. Kuna nagunii kõik Jalgpalliliidu töötajad ja jalgpallurid seda foorumit loevad, siis ma soovitan mängijatel nendes kohtades end mitte näidata karjääri ajal.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X